Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 3:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 8:48 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 07, 2014 8:07 pm
Posty: 113
Od jakiegoś czasu często zaglądałam na forum i obowiązkowo codziennie na stronę - w końcu przełamałam się i założyłam tu konto. Cieszę się, że nadal jest tylu miłośników Fab Four w Polsce. :) Beatlesami zaczęłam się na poważnie interesować dwa lata temu, a moja miłość do nich nie słabnie - wręcz przeciwnie, wzrasta z każdym dniem. :D Chyba tyle - dzień dobry. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2014 10:39 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 06, 2014 9:15 pm
Posty: 110
Miejscowość: Kielce
Witaj mcbeardy :)

_________________
Turn off your mind, relax and float down stream...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2014 12:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Witajcie, witajcie!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2014 2:39 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lip 30, 2014 2:54 pm
Posty: 266
Miejscowość: Pepperland
Czesc mcbeardy! ;)

_________________
"Life is very short, and there's no time for fussing and fighting, my friend"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 5:56 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 07, 2014 7:27 pm
Posty: 79
Witajcie wszyscy!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 8:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2475
Miejscowość: New Salt
Witaj mcbeardy na forum i w FC.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 9:54 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Czw Paź 16, 2014 9:47 pm
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa
Hej! Mam na imię Marta, mam 23 lata i studiuję w Warszawie, a Beatlesów słucham od dość niedawna- od ponad roku (na szczęście dane mi było przeżyć zeszłoroczny koncert Paula :) Witam wszystkich!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 10:11 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lip 30, 2014 2:54 pm
Posty: 266
Miejscowość: Pepperland
Witaj Marto ;)

_________________
"Life is very short, and there's no time for fussing and fighting, my friend"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 11:30 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 07, 2014 8:07 pm
Posty: 113
Good morning, good morning, Marto. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Paź 17, 2014 12:20 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2475
Miejscowość: New Salt
Chyba się nie pogniewasz jak napiszę witaj "Martha My Dear".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 9:52 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Wto Lut 24, 2015 9:45 pm
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
Skoro tu się witamy, to witam wszystkich serdecznie... Gdyby nie podeszły wiek i co za tym idzie postępująca skleroza, miałabym tu wiele do opowiadania ;)

_________________


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 11:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Może coś tam jednak w pamięci zostało :) Witaj!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 11:15 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 07, 2014 8:07 pm
Posty: 113
Dzień dobry! Na pewno jakaś ciekawa historia gdzieś się ostała. c:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Śro Lut 25, 2015 12:01 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2475
Miejscowość: New Salt
Trzeba było nie jeść tyle masła (żart). Witaj Agafia!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 10:19 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Skoro jest taki temat, a ja powracam z odmętów niebytu, w końcu na własnym sprzęcie, więc witam Was serdecznie i posłusznie melduję swoją obecność.
Mam nadzieję, że przynajmniej przez najbliższe pięć lat już nie zniknę (tyle obejmuje gwarancja).

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 12:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Emeela napisał(a):
Mam nadzieję, że przynajmniej przez najbliższe pięć lat już nie zniknę (tyle obejmuje gwarancja).


Witaj. Pozdrowienia dla nowego laptopa i jego hojnej gwarancji :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 3:26 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Yer Blue napisał(a):
Witaj. Pozdrowienia dla nowego laptopa i jego hojnej gwarancji :)

Ech, hojna to jestem niestety raczej ja, bo za taki luksus trzeba było dopłacić... Takie czasy!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 8:38 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Czw Maj 28, 2015 9:58 am
Posty: 6
Chciałbym się przywitać także cześć Wszystkim :P. Pisałem już tutaj kiedyś jakieś 12 lat temu:P pod nickiem Harison, teraz postaram się pisać jak najczęściej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 2:24 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Serdecznie witamy!

Świetnie, gdy "starzy" użytkownicy wracają :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 12:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Witaj, Ramzes! :)
Wpadaj często!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY