Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 4:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2014 5:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Też nie wiem, dlaczego :) Też czekamy na drugi koncert Paula, witamy ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 6:44 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 04, 2014 6:41 pm
Posty: 11
Miejscowość: Warszawa
Witam, mam na imię Magda - Beatlemaniaczka z Warszawy ;) Tak jak i moja poprzedniczka nie wiem dlaczego dopiero teraz tutaj dołączyłam! Jednak facebook trochę zdominował wszystkie inne formy komunikacji ;)

Pozdrawiam! :)

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 10:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2475
Miejscowość: New Salt
Witaj Madziu. Fajny masz avatar.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 9:43 am 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 04, 2014 6:41 pm
Posty: 11
Miejscowość: Warszawa
Dzięki, Ty również! :)

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 4:15 pm 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 05, 2014 4:08 pm
Posty: 32
Miejscowość: Otwock
Witam mam na imię Michał, byłem głównie aktywny na forum [edit] Poznańskim. Wiadomo Beatlesi to mój ulubiony zespół i co tu pisać więcej ;).

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Michalxxx Pon Maj 05, 2014 9:11 pm, edytowano w sumie 3 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 4:30 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 975
Miejscowość: Warszawa
Cześć. A teraz jeszcze raz i powoli ;)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 7:50 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
Witaj :)
Ja Cię chyba znam, jesteś na tamtym forum Misiu, prawda ?

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 8:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2475
Miejscowość: New Salt
Michalxxx napisał(a):
byłem głównie aktywny na forum kieleckim

Chyba poznańskim. Witaj.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 8:28 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
No to wpadłeś z deszczu pod rynnę. Okrucieństwo naszych adminów wobec nie piszących fanów jest ...no ...po prostu ...niewysłowione.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Śro Maj 07, 2014 7:19 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Paź 26, 2012 8:52 pm
Posty: 187
Witaj Michał :)
miło Cie ponownie spotkać :)

_________________
mój FB ------> https://www.facebook.com/darietaband


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Śro Maj 14, 2014 1:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Witam niepowitanych! :D

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Cze 07, 2014 10:28 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 07, 2014 8:26 am
Posty: 104
Witam wszystkich, niektórzy pewnie mnie kojarzą z POLSKIEGO FORUM THE BEATLES, postanowiłem rozszerzyć swoją działalność również na to forum.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Cze 07, 2014 11:07 pm 
Offline
Taxman
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 28, 2006 10:40 am
Posty: 229
Miejscowość: Warmia
Witam!
Powodzenia na naszym forum :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 11:39 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Cześć!
Miłego forumowania! :D

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 1:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2475
Miejscowość: New Salt
Serwus Rocky1995


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 11:13 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Witaj i rozgość się! :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Lip 26, 2014 10:36 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lip 26, 2014 10:24 pm
Posty: 1
Cześć jestem Karolina i mam 17 lat. Zespołem The Beatles zaczęłam się interesować około 4 lat temu, kiedy to moja nauczycielka z języka angielskiego puszczała na lekcjach ich piosenki i opowiadała o twórczości Beatlesów.
Cieszę się, że dołączyłam do tego forum i mam nadzieję że poznam wielu ciekawych i inspirujących ludzi :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Lip 26, 2014 10:42 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Nie Sie 04, 2013 9:19 pm
Posty: 24
Miejscowość: okolice Krakowa...
Jeszcze raz mam nadzieję że juz na stałe,ponieważ hasło zgubiłem i nie mogłem sie logować :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Lip 26, 2014 10:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2475
Miejscowość: New Salt
Witajcie i się udzielajcie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Lip 26, 2014 11:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Cześć i czołem!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY