Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 5:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 6:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2475
Miejscowość: New Salt
Witaj Paulino. Gratuluję zainteresowań w tym wspaniałego gustu muzycznego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 7:05 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Witaj :) Zapraszamy do pisania!

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 8:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Witamy serdecznie Lenny!

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 12:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Cześć i czołem!
Też zaczynałam tak "młodo"! Aż się łezka w oku kręci na wspomnienia! :D
Lenny od Lennona, si?

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Śro Paź 30, 2013 6:29 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pon Paź 28, 2013 6:28 pm
Posty: 5
Dziękuję za miłe przywitanie :)
Emeela,tak Lenny od Lennona,jako,że to właśnie on jest moim ulubionym Żukiem :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Śro Paź 30, 2013 6:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Lenny1 napisał(a):
Emeela,tak Lenny od Lennona,jako,że to właśnie on jest moim ulubionym Żukiem :D


A, to piąteczka, bo mój także ;]
Tym fajniej, że też się mi zdarza tak go skracać.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 11:03 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Nie Sie 04, 2013 9:19 pm
Posty: 24
Miejscowość: okolice Krakowa...
Witam i ja
Jestem Jakub lat 18,interesuje sie muzyką,przeważnie rock progresywny,ale i też inny z lat 60-70tych!
lubię też inne gatunki muzyczne,właściwie to słucham wszystkiego!
gram na perkusji i klawiszach,lubie czasem fotografować
byłem kiedyś Koffanym Yakubkiem,ale wtedy mialem 12 lat ;/,więc głupio pisałem 8)
Cześć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 11:07 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Co za niespodzianka :) Fajnie, że mimo upływu lat nie odszedłeś od Beatlesów.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 8:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Rewitaj Koffany Jakubku! Jak ten czas leci! Ja tez mam 12 lat + VAT! =D

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 12:30 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
No to witaj ponownie!
(Jezu_kiedy_ja_miałam_osiemnaście_lat?!)

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 1:46 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Kwi 06, 2014 12:54 pm
Posty: 1
Cześć!
Jestem Dominika i miło mi, że mój post powitalny będzie pierwszym w 2014 roku! Fenomen Beatlesów dopadł mnie na przełomie 2008-2009 roku i z niesłabnącą mocą trwa do dziś. Moimi ulubionymi zajęciami są rysowanie, oglądanie filmów (moim ulubionym reżyserem jest Jim Jarmusch, ale nie tylko jego dzieła lubię oglądać), odkrywanie nowej muzyki, miejsc, czytanie książek i zbieranie zdjęć obrazów ulubionych malarzy. Kocham Miasteczko Twin Peaks i kubek cholernie dobrej kawy ♡

_________________
the owls are not what they seem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 2:04 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Witaj Dominiko :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 5:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
johnson napisał(a):
(moim ulubionym reżyserem jest Jim Jarmusch, ale nie tylko jego dzieła lubię oglądać)


Uwielbiam go i jego filmy :)
Witaj!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 7:17 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Kwi 13, 2014 6:57 pm
Posty: 58
No więc i ja się na początek przedstawię.
Na imię mi Paulina, młoda dość jestem, za miesiąc skończę 16 lat.
Interesuję się przede wszystkim muzyką - rock lat 60 i 70. Moje dwa zespoły numer 1 to Pink Floyd i oczywiście The Beatles. Muzyka zapoczątkowała również moje zainteresowanie kulturą Wielkiej Brytanii i solidniejszą nauką języka angielskiego. Moja przygoda z Beatlesami zaczęła się teoretycznie w wakacje 2012 roku, choć miałam z nimi do czynienia już dużo wcześniej. Stoi za tym mój tata, który jest ich wielkim fanem i puszczał od czasu do czasu ich płyty. To właśnie on zapoczątkował moje zamiłowanie do ich muzyki, za co będę mu wdzięczna już zawsze. Ich muzyka i oni sami znaczą dla mnie bardzo wiele, nie potrafię sobie wyobrazić mojego życia bez tak cudownego elementu jak Beatlesi. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 8:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Heloł

Fearless. napisał(a):
Moje dwa zespoły numer 1 to Pink Floyd i oczywiście The Beatles.


U mnie podobnie, z tym, że nr 1 może byc tylko jeden. Floydzi to nr 2.
Ładny awatar.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 8:30 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Kwi 13, 2014 6:57 pm
Posty: 58
Yer Blue napisał(a):
Ładny awatar.

Dziękuję :)

Fearless. napisał(a):
U mnie podobnie, z tym, że nr 1 może byc tylko jeden. Floydzi to nr 2.

Cóż, też mi się tak przez dłuższy czas wydawało, ale niestety - nie potrafię wybrać. Oba zespoły darzę identyczną sympatią a wybrać między nimi za nic bym nie umiała :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 9:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Witaj w ekskluzywnym gronie wielbicieli TB droga Fearless.....
ps. ależ masz trudny nick!

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 9:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
U fanów Pink Floyd ten nick nie wzbudza żadnych trudności :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Jacie...no i wydało się.... ja tylko umiem John, Paul, George, Ringo, The Beatles...... jakaś monotematyczna jestem...;)

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2014 5:16 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Kwi 21, 2014 5:04 pm
Posty: 1
Miejscowość: Stargard
Witam. Na imię mam Karina, mam 20 lat i właściwie sama nie wiem dlaczego dopiero teraz dołączam do tego forum :D

_________________
PS. I love you!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY