Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 6:34 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 8:40 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
I ja witam wszystkich nowoprzybyłych :o)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 12:33 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 16, 2011 6:35 pm
Posty: 10
Dzień dobry.
Nazywam się Aleksandra, mam lat 14 i Beatlesów słucham od 3 lat.
O forum dowiedziałam się od sympatycznego towarzystwa, które spotkałam w
alei Harrisona w dniu koncertu Ringo :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 1:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Witaj w zacnym gronie wielbicieli the Beatles!

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 2:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Mors napisał(a):
Dzień dobry.
Nazywam się Aleksandra, mam lat 14 i Beatlesów słucham od 3 lat.
O forum dowiedziałam się od sympatycznego towarzystwa, które spotkałam w
alei Harrisona w dniu koncertu Ringo :)


Cześć Olu!
Przedstawione dane wskazuja na to, że to Ty musisz byc tą Olą, z którą byliśmy w pizzerii i która najbardziej lubi Sierżanta Pieprza. :)
Miłego klikania!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 2:51 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 16, 2011 6:35 pm
Posty: 10
Dokładnie o tę Olę chodzi :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 3:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Takich Ol sie nie zapomina ;)
W ogole strasznie dużo Ol wsrod Beatlefanek, zdecydowanie najczestrze imie w tej dróżynie.

Powiedz od razu czy dobrze odmieniam Twoje imie ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 4:08 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Miło powitać sympatyczną 14-letnią Beatlefankę, zwłaszcza jeśli się ją wcześniej poznało w realu :o)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 12:00 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pią Cze 17, 2011 11:57 pm
Posty: 6
Witam wszystkich :)

nazywam się Paweł, lat 20. Fan Beatlesów od lat kliku :) Z paroma osobami było mi dane zapoznać się na wyżej wspomnianym spotkaniu na pizzy i piwie (lub coli :D) przed koncertem Ringo.

_________________
http://www.black-sabbath.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 10:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Cześć Paul/Pablo/Paweł :P

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 12:36 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Czesc Pablo i tutaj :), witam tez serdecznie Ole, rozumiem, ze to ta Ola, ktora dane mi bylo poznac po koncercie Ringa, i ktora widnieje na naszej grupowej fotce w watku o koncercie Ringo?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 8:32 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 16, 2011 6:35 pm
Posty: 10
Owszem, to ta sama Ola :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 11:16 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sie 10, 2011 10:55 pm
Posty: 20
To ja tez się przywitam ;) Ola, 16 lat. Chyba nie muszę pisać że znalazłam się tu bo uwielbiam Beatlesów :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 10:32 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
cześć nazywam się aleksander i mam już 11 lat, (chyba jestem najmłodszy) a beatlesami interesuję się od kiedy skończyłem 6 lat. a w kolekcji mam już 145 rzeczy,a jutro przyjdzie mi kurierem książka o johnie i koszulka też z johnem. i byłem na koncercie ringa w warszawie. mam nadzieje że mnie polubicie :)


pozdrowienia
winter rose :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 1:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Wow......! Witaj w gronie! A nie ściemniasz z tą jedenastką?

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 1:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Huberta nie przebijesz bo on interesował sie McCartneyem juz od urodzenia :) Ale i tak jestes fenomen. Witaj.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 7:30 pm 
Offline
Taxman
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 28, 2006 10:40 am
Posty: 229
Miejscowość: Warmia
Witaj Aleksandrze :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 8:40 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
Ania1 napisał(a):
Wow......! Witaj w gronie! A nie ściemniasz z tą jedenastką?

nie nie ściemniam naprawdę mam 11 lat,a co do yer blue, to nie przesadzaj nie jestem przecież fenomenem. ale dzięki że mnie tak nazwałeś :mrgreen:


pozdrowienia
winter rose :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 7:12 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Cześć Winter Rose, miło jest nam Cię tutaj gościć :) Ja w Twoim wieku również już zaczynałam szaleć za Beatlesami. Także takie rzeczy się zdarzają ;)

Pozdrawiam,
Rita

PS

Muszę przyznać, że masz mylący nick. Zanim dotarłam do tego tematu, przeczytałam kilka Twoich wcześniejszych postów, i byłam przekonana, że jesteś dziewczyną ;)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 6:38 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pon Sie 15, 2011 7:15 pm
Posty: 6
Witam Beatlefanów :)

Jestem Krzysiek, przybywam z Otwocka i fanem Beatelsow jestem już jakieś dobre sześć lat. Niektórzy tutaj mogą mnie kojarzyć: bywam czasem na różnego rodzaju koncertach, Beatlemaniach i spotkaniach, a na innym forum funkcjonuję pod nickiem Paperback Writer (tutaj nie mogłem go użyć, bo był już zajęty).
Tutaj zarejestrowałem się z powodu pewnego zaproszenia do dyskusji, jakie otrzymałem od Piotrka-Yer Blue, co oczywiście nie znaczy, że nie będę się udzielał w innych tematach, jeśli czas mi pozwoli.

_________________
Powyższy post jest tylko i wyłącznie prywatną opinią jego autora, który wyraża zgodę na cytowanie, poprawianie, kłócenie się z nim i wytykanie bzdur :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 8:28 pm 
Offline
Taxman
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 28, 2006 10:40 am
Posty: 229
Miejscowość: Warmia
Witaj serdecznie!
Życzę wielu niezapomnianych chwil w naszym towarzystwie :).
Oj, dzieje się tu, oj dzieje :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY