Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 7:49 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 5:39 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Witamy serdecznie :!: :D

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 10:18 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
czołem!

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 9:08 am 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Maj 28, 2010 6:07 pm
Posty: 7
Miejscowość: Racibórz
Hey :) Tu Mary1994 - w zasadzie to Martyna :D Witam sie ... :)

_________________
<3 :** Maybe you're amazed at the way I love you all the time ;*<3 Pauliee ;*


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 10:09 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1511
Witamy wszystkich i zachęcamy do pisania na forum :D

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 9:40 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Cześć Mary! :D

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 12:02 am 
Offline
Taxman
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 28, 2006 10:40 am
Posty: 229
Miejscowość: Warmia
Witam serdecznie Mary Martyno!
Jeśli jakieś pytania to pisz śmiało albo na forum albo "po ludziach" na gg :)
Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez beatl68, Sob Cze 05, 2010 11:16 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 1:18 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Serdecznie witam nowych użytkowników: BeatleJohna i (Czary) Mary1994! :wink: Ciesze się, że odwiedziliście forum...i zostaliście na chwilkę by podzielić się z nami swoimi literkami! :D

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 9:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
również witam wszystkich dotąd nieprzywitanych :D

Pawła podpis i reszta postów poniżej została usunięta. Użytkownika Pawła prosimy aby swoje prywatne uwagi kierował do samego zainteresowanego. Noelka.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 10:16 am 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 27, 2010 5:07 pm
Posty: 31
Miejscowość: Cavern Club .
Hello ! No to ja też się przywitam :D Nazywam się Asia , mieszkam w Elblągu (takie małe miasteczko niedaleko Gdańska), no i chodzę do I klasy gimnazjum muzycznego :) Bitlesami interesuję się od niedawna , ( od roku) . No to chyba na razie wszystko :wink: Pozdrowienia dla Wszystkich :mrgreen:

_________________
'Don't slow down for Christ sake... or I'm giving you no more drugs.' ^^

Levels of music:
1.Easy
2.Medium
3.Hard
4.Expert
5. The Beatles !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 10:50 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Mar 30, 2010 9:27 pm
Posty: 167
Witaj PinkBeatle! :D
Świetnie, że zaczęłaś od tego tematu, bo dzięki Tobie… tu zajrzałam, chociaż zarejestrowałam się już jakiś czas temu :oops: :oops: :oops: W sumie to nadal poznaję forum :wink: Również witam wszystkich, bo lepiej późno niż wcale... mam nadzieję :lol:

Pozdrawiam Ciebie Asiu i wszystkich użytkowników
Emilka

_________________
Pełny rock'n'roll od A do Ą


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:25 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Serwus PinkBeatle! :D

Serdecznie witamy na forum! Mam nadzieje, że znajdziesz tutaj wiele ciekawych rzeczy i dorzucisz również coś od siebie. Jakbyś miała jakiekolwiek pytanie - śmiało pisz! Na pewno znajdzie się ktoś to Ci odpowie! :wink:

beatlesowskie pozdrowienia
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 7:43 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Maj 20, 2011 10:04 pm
Posty: 12
Witam serdecznie :)
nazywam się Karolina i mam 17 lat (rocznik 94). Beatlesi pojawili się na stałe w moim życiu dwa lata temu i chyba już na zawsze będą mi towarzyszyć bo moja fascynacja nimi zamiast słabnąć z dnia na dzień staję się coraz większa :)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 12:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Witaj!
Oczywiście kojarze Cie z jednego forum, tym fajniej, że zagościałas tez tutaj i nie uznajesz podziałow.
Pozdrawiam i rozgosć sie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 1:22 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Witaj :)

A prawdziwie po beatlesowsku - "colą z odrobiną whisky" - powitamy Cię już po 18 urodzinach ;)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 1:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Serwus Mimire!

Welcome to our island,
Glad you came to call,
Now you've made yourself at home,
You're welcome to us all
: )

http://www.youtube.com/watch?v=H_IL0gJqmIw

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 1:57 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Maj 20, 2011 10:04 pm
Posty: 12
Dziękuję Wam za miłe przywitanie, a macho za miłe i w dodatku bardzo muzyczne przywitanie:)
Yer Blue- bardzo cieszę się, że mnie kojarzysz z forum Pawła, ja Ciebie oczywiście też :)
Hehe Rita, ten szczególny dzień nastąpi dopiero za prawie okrągły rok (10maj) :) a jak na razie korzystam w pełni z niepełnoletności 8)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 2:34 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 30, 2010 8:58 pm
Posty: 5
Witam! Jestem Karolina, rocznik '95. Przybyłam do was z forum Pawła, na którym zresztą dawno nie byłam (ach ta nauka... :roll: ). Kocham muzykę Bitelsów- każdy z nich jest dla mnie szczególnie bliski, ale 'tym najlepszym' jest dla mnie Paul. Bardzo serdecznie pozdrawiam!!! :P

_________________
http://dziewczynytb.blogspot.com/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 9:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Cześć Karla! Masz 16 lat i lubisz Beatlesów. Witaj w gronie!

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 9:31 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 30, 2010 8:58 pm
Posty: 5
Jednym słowem można to tak ująć :mrgreen:
Czuję się zaszczycona... :roll:

_________________
http://dziewczynytb.blogspot.com/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 7:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Czy Karla wybiera się na koncert Ringo?

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY