Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Cze 25, 2026 1:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 7:08 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
rosier napisał(a):
Katarzyna i jestem z okolic Slaska. Urodzilam się w 1989roku... dnia nie musicie wiedziec. Uwielbiam Muzyke metalowa, blackmetalowa, rocka, rock n'rolla, hardcore... itp.
Ucze się w liceum....przynajmniej wszyscy wymagaja, żebym się uczyla.
Gram na gitarze...ale ostatnio to zaniedbalam bo nie mam strun ... czyste lenistwo.
Ubieram sie na czarno i mam ciemny makijaz...wuefistki nazywaja mnie "Smiercia"... a ja unikam wuefu.
Beatlesow słucham od jakis 4 lat :wink: ...


nie wiedziałam że są na tym świecie ludzie słuchający i metalu i rock'n rolla jednocześnie ! Brawo !
Szkoda że swoich znajomych metalowców raczej nie da się przestawić na Beatlesów ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 8:16 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Nie Mar 25, 2007 3:07 pm
Posty: 80
Miejscowość: Banana Fields :)
Witaj! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 8:41 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
czesc!!!!!!!!!!!!!

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 18, 2007 8:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Winter napisał(a):
Szkoda że swoich znajomych metalowców raczej nie da się przestawić na Beatlesów ;)

Hehe. Wcale nie. Już znałam dwóch mrocznych, długowłosych chłopaków, którzy polubili Beatlesów z moją małą pomocą ;) O wiele trudniejsze jest nawracanie ludzi, którzy nie słuchają żadnej muzyki oprócz tej, której słuchają ich znajomi, np. techno i hh. Tacy są praktycznie niereformowalni.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 12:25 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Winter napisał(a):
nie wiedziałam że są na tym świecie ludzie słuchający i metalu i rock'n rolla jednocześnie ! Brawo !
W takim razie czesto nie zauwaza sie tego(tych), co(ktorych) mialo sie pod nosem przez wiele miesiecy ;) Ale fakt, osob takich jest malo.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 3:55 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Ringo napisał(a):
Winter napisał(a):
nie wiedziałam że są na tym świecie ludzie słuchający i metalu i rock'n rolla jednocześnie ! Brawo !
W takim razie czesto nie zauwaza sie tego(tych), co(ktorych) mialo sie pod nosem przez wiele miesiecy ;) Ale fakt, osob takich jest malo.


ahh wiem ze Ty też słuchasz metalu Ringo :D

Chodziło o osoby z mojego bliskiego otoczenia - takiego mojego małego światka ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 7:53 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:49 pm
Posty: 20
czuje sie wyjotkowa :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:57 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lut 26, 2007 10:19 pm
Posty: 256
Miejscowość: Warszawa
Witam Wampirzyce :twisted: mam nadzieje , że nie wgryzasz się w szyje od razu :wink:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:04 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:49 pm
Posty: 20
niee :roll: zaraz sie wgryzac najpierw mowie "dzien dobry" :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 2:11 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
rosier napisał(a):
niee :roll: zaraz sie wgryzac najpierw mowie "dzien dobry" :twisted:
Tak w dzien? :evil: Rozumiem: umozliwiaja Ci to tysiace przezytych tu lat lub bliski stopien "pokrewienstwa" z Pierwszym Wampirem, ale w dzien to tak... bez klasy ;). "Dobry wieczor", to rozumiem ;). Albo: "Wyjatkowo gwiazdzista noc dzisiaj mamy, nieprawdaz?" ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 2:13 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Winter napisał(a):
ahh wiem ze Ty też słuchasz metalu Ringo :D

Chodziło o osoby z mojego bliskiego otoczenia - takiego mojego małego światka ;)
Ach, no chyba, ze tak ;) Swoja droga czesciej udawalo mi sie przekonac moich przyjaciol sluchajacych Beatli do metalu (choc niestety nie do blacku ;)), niz odwrotnie.. ale i proces w druga strone jest mozliwy, sprawdzone :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:05 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
Ringo napisał(a):
rosier napisał(a):
niee :roll: zaraz sie wgryzac najpierw mowie "dzien dobry" :twisted:
Tak w dzien? :evil: Rozumiem: umozliwiaja Ci to tysiace przezytych tu lat lub bliski stopien "pokrewienstwa" z Pierwszym Wampirem, ale w dzien to tak... bez klasy ;). "Dobry wieczor", to rozumiem ;). Albo: "Wyjatkowo gwiazdzista noc dzisiaj mamy, nieprawdaz?" ;)

w naszych czasach juz sie tak nie mowi!!

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 6:45 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
kobiór napisał(a):
Ringo napisał(a):
rosier napisał(a):
niee :roll: zaraz sie wgryzac najpierw mowie "dzien dobry" :twisted:
Tak w dzien? :evil: Rozumiem: umozliwiaja Ci to tysiace przezytych tu lat lub bliski stopien "pokrewienstwa" z Pierwszym Wampirem, ale w dzien to tak... bez klasy ;). "Dobry wieczor", to rozumiem ;). Albo: "Wyjatkowo gwiazdzista noc dzisiaj mamy, nieprawdaz?" ;)

w naszych czasach juz sie tak nie mowi!!
Ech, dzisiejsza mlodz zupelnie zatracila juz umiejetnosc prowadzenia czarujacej konwersacji. Kiedys to byla cala sztuka! Teraz to tylko: lapu, capu wgryzu i po sprawie, a przy okazji blask gwiazd zostal skutecznie przytlumiony sztucznymi swiatlami miast.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 7:02 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:43 pm
Posty: 276
Miejscowość: Nowhere Land, tzn. Lublin
Łapu capu wgryzu :D Weź, bo jak się śmieję, to nie oddycham, a jak nie oddycham, to się duszę, a jak się duszę... chcesz być moim mordercą? :P :P :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 11:06 am 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:49 pm
Posty: 20
jest taka gra typu RPG Vampire the maswuarade....tam sie nie mowi "dobry wieczor" :wink:
Z tymi gwiazdami to racja....rom,antyzm calkowicie zanika. Kidys ogladalam gwiazdki...ot tak sobie....i widze jak jedna zmienia kolor z bialej na czerwona a pozniej na niebiesko....ach te satelity :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 11:09 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:43 pm
Posty: 276
Miejscowość: Nowhere Land, tzn. Lublin
rosier napisał(a):
ach te satelity :wink:

Pesymistko, a moze to jednak była gwiazda? :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 12:19 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Nie Mar 25, 2007 3:07 pm
Posty: 80
Miejscowość: Banana Fields :)
Szlachcianka napisał(a):
rosier napisał(a):
ach te satelity :wink:

Pesymistko, a moze to jednak by³a gwiazda? :)

to było ufo! o! ;P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 12:51 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:43 pm
Posty: 276
Miejscowość: Nowhere Land, tzn. Lublin
master Ble napisał(a):
Szlachcianka napisał(a):
rosier napisał(a):
ach te satelity :wink:

Pesymistko, a moze to jednak była gwiazda? :)

to było ufo! o! ;P

Nie, bo to była... Wenus!
Ha! :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 2:48 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
Ringo napisał(a):
Ech, dzisiejsza mlodz zupelnie zatracila juz umiejetnosc prowadzenia czarujacej konwersacji. Kiedys to byla cala sztuka! Teraz to tylko: lapu, capu wgryzu i po sprawie, a przy okazji blask gwiazd zostal skutecznie przytlumiony sztucznymi swiatlami miast.

"czarujaca konwersacja" nie zanikla dopiero w ciagu ostatnich dziesieciu lat!! teraz cos takiego mozemy wyjmowac zywcem z filmow i ksiazek - NAGA PRAWDA to jest wlasnie to. zreszta po co komu cos takiego? to jest niepraktyczne, o wiele wazniejsza sztuka to umiejetnosc zrozumienia drugiej osoby, a tego rowniez czesto nie ma nawet jesli poslugujemy sie prostym jezykiem!! jesli ktos chce mowic ladnie to fajnie, mamy takie czasy ze czerpie sie wzorce z przeroznych epok!! ale skoro wspolczesne wampiry mowia 'dzien dobry' albo jeszcze lepiej: 'dobryy!' to jest to komiczne!!! takie rzeczy raduja mnie kazdego dnia!!:) a co do przytlumienia blasku gwiazd przez sztuczne swiatla miast, to nie wiem, ale.. do, ze tak powiem, zasyfionego epidemiami sredniowiecza nie chcialabym sie cofnac!:)pozdro

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 5:49 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Ale nam sie off-top zrobil, moderatorzy - obudzcie sie!

Szlachcianka napisał(a):
Łapu capu wgryzu :D Weź, bo jak się śmieję, to nie oddycham, a jak nie oddycham, to się duszę, a jak się duszę... chcesz być moim mordercą? :P :P :P
To propozycja? ;) Z mila checia :D

rosier napisał(a):
jest taka gra typu RPG Vampire the maswuarade....tam sie nie mowi "dobry wieczor" ;)
(Nie pamietam takiej zasady ;) ). Jak to: "nie mowi sie", skoro sie mowi? ;). My nie dosc, ze mowimy (co najmniej) "dobry wieczor", to jeszcze ironicznym spojrzeniem omiatamy tych, co to wyniesione sprzed Przeistoczenia "dzien dobry" stosuja niezaleznie od okolicznosci. To takie... bez gustu. Nie nalezy zapominac, ze dobre maniery stanowia podstawe obracania sie w wyzszych sferach, o wartosci ktorego dla przetrwania naszego gatunku chyba nie musze was przekonywac. To miedzy innymi ta umiejetnosc sprawia, ze niektore klany bardziej nadaja sie do przewodzenia innym, niz pozostale. ;)

rosier napisał(a):
Z tymi gwiazdami to racja....rom,antyzm calkowicie zanika. Kidys ogladalam gwiazdki...ot tak sobie....i widze jak jedna zmienia kolor z bialej na czerwona a pozniej na niebiesko....ach te satelity :wink:
:lol: - kojarze, kojarze ;).

kobiór napisał(a):
"czarujaca konwersacja" nie zanikla dopiero w ciagu ostatnich dziesieciu lat!!
Alez kto tu mowi o mrugnieciu oka, jakim jest okres 10 lat??
kobiór napisał(a):
teraz cos takiego mozemy wyjmowac zywcem z filmow i ksiazek - NAGA PRAWDA to jest wlasnie to.
Nie za bardzo rozumiem do czego dokladnie ma sie w tym kontekscie odnosic "naga prawda". Do zagajenia rozmowy poprzez komentarz pogodo-astronomiczny ;) ?
kobiór napisał(a):
zreszta po co komu cos takiego? to jest niepraktyczne,
Wyrafinowanie stanowi jeden z wyroznikow wampirow lepszej krwi, nie spodziewam sie wiec, ze zrozumiesz.
kobiór napisał(a):
o wiele wazniejsza sztuka to umiejetnosc zrozumienia drugiej osoby, a tego rowniez czesto nie ma nawet jesli poslugujemy sie prostym jezykiem!!
Nie przecze, wnikliwosc trudno przecenic.
kobiór napisał(a):
jesli ktos chce mowic ladnie to fajnie, mamy takie czasy ze czerpie sie wzorce z przeroznych epok!!
To zalezy w jakich kregach zamierzasz sie obracac
kobiór napisał(a):
ale skoro wspolczesne wampiry mowia 'dzien dobry' albo jeszcze lepiej: 'dobryy!' to jest to komiczne!!!
W tym sek..
kobiór napisał(a):
takie rzeczy raduja mnie kazdego dnia!!:)
Za dnia kazdy porzadny wampir spi.
kobiór napisał(a):
a co do przytlumienia blasku gwiazd przez sztuczne swiatla miast, to nie wiem, ale.. do, ze tak powiem, zasyfionego epidemiami sredniowiecza nie chcialabym sie cofnac!:)
(no wlasnie ;), chyba za wiele grania w Mroczne Wieki ;) )

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY