Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 10:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 4:00 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
dzień dobry, ale jeśli można to beznadziejny nick (tutaj powinna znaleźć się buźka, ale wyglądało by to dość głupio)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 6:06 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:43 pm
Posty: 276
Miejscowość: Nowhere Land, tzn. Lublin
Uszanuję Twoje zdanie :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 6:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
ja się odezwałam, ale nie przywitałam! więc witam najserdeczniej! miłego forumowania! pozdrawiam!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 7:08 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
takze witam Szlachciankę szlacheckiego lub nie pochodzenia :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 11:42 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Nie Mar 25, 2007 3:07 pm
Posty: 80
Miejscowość: Banana Fields :)
ja też witam serdecznie koleżankę :> przybyłam tutaj ciut przed Tobą ;)

_________________
WHAP-BAAAAAAAAAAAM!!!

"I'm going to shoot you with my finger" jeah.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 9:46 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lut 27, 2007 7:05 pm
Posty: 147
Miejscowość: Kraków
Szlachcianka napisał(a):
Szczerze mówiąc, wolę XVIV wiek Wink


Kurczę, jestem dobry z historii, ale o takim wieku jeszcze nie słyszałem... :roll:

:?:

_________________
jest gitara


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 9:56 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 975
Miejscowość: Warszawa
Moze nie jestes az tak dobry jak myslales... 8) :lol:

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:28 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:43 pm
Posty: 276
Miejscowość: Nowhere Land, tzn. Lublin
Omg, sorry ;d Właśnie spostrzegłam swój błąd ;) Miałobyć XIX, notabene ;d Trochę się śpieszyłam ;D ;D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 2:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
a czemu akurat XIX - co Cie w nim zachwyca??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 2:45 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lut 27, 2007 7:05 pm
Posty: 147
Miejscowość: Kraków
hans80 napisał(a):
Moze nie jestes az tak dobry jak myslales... 8) :lol:


Możliwe... :D Od dwóch lat oprowadzam ludzi po Krakowie - klasy z wymian szkolnych, młodzież-wycieczkowiczów. Oczywiście nielegalnie. I oczywiście za darmo 8)

XIX wiek... no ciekawe dlaczego akurat ten wybrałaś Szlachcianko!
Ja uwielbiam okres napoleoński, ale poza tym to nie przepadam za tym czasem.

_________________
jest gitara


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 6:07 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:43 pm
Posty: 276
Miejscowość: Nowhere Land, tzn. Lublin
greg napisał(a):
a czemu akurat XIX - co Cie w nim zachwyca??


Najbardziej zwyczaje, ale także życie szlachty. Mam XIX wieczny dworek, który należy do mojej rodziny, te wszystkie wspaniałe meble, przepiękne naczynia, a to i tak zaledwie namiastka życia ówczesnej szlachty.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 11, 2007 12:42 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
szlachta w XIX wieku... hmm... to raczej nie czas dla nich :) raczej za tolo powiedziałbym o wieku XVII-XVIII. ale pewnie i w XIX jeszcze tliło się żcyie w folwarkach:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 11, 2007 10:52 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Witaj Szlachcianko :D i beatlesuj jak najwiecej ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 11, 2007 11:54 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lut 27, 2007 7:05 pm
Posty: 147
Miejscowość: Kraków
greg napisał(a):
szlachta w XIX wieku... hmm... to raczej nie czas dla nich :) raczej za tolo powiedziałbym o wieku XVII-XVIII. ale pewnie i w XIX jeszcze tliło się żcyie w folwarkach:)


Masz rację, wtedy rzeczywiście już na wymarciu szlachta była. Znaczy taka prawdziwa, bo jeżeli za szlachtę uznać dzisiejszą "błękitną krew" to wtedy akurat rozwijała się spokojnie - bale, bankiety, salony...

No, ale o Panu Tadku nie możemy zapominać! Początek wieku XIX w końcu :)

Jesteś szlachcianką folwarczną, polską, tradycyjną czy raczej salonową, francuską, Szlachcianko? :)

_________________
jest gitara


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 11, 2007 3:49 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:43 pm
Posty: 276
Miejscowość: Nowhere Land, tzn. Lublin
Francuską :P Uwielbiam czytać o tym ganianiu po sklepach z sukniami, żeby wyłapać najnowsze paryskie nowości :) Ach, te piękne czasy :>

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 5:28 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:49 pm
Posty: 20
Katarzyna i jestem z okolic Slaska. Urodzilam się w 1989roku... dnia nie musicie wiedziec. Uwielbiam Muzyke metalowa, blackmetalowa, rocka, rock n'rolla, hardcore... itp.
Ucze się w liceum....przynajmniej wszyscy wymagaja, żebym się uczyla.
Gram na gitarze...ale ostatnio to zaniedbalam bo nie mam strun ... czyste lenistwo.
Ubieram sie na czarno i mam ciemny makijaz...wuefistki nazywaja mnie "Smiercia"... a ja unikam wuefu.
Beatlesow słucham od jakis 4 lat :wink: ...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 7:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
witamy Cię na stronce

PS
jasne że nie musimy, a którąś z reszty danych to niby musieliśmy?? :wink: :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:26 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Nie Paź 01, 2006 6:13 pm
Posty: 142
Miejscowość: Ruda Śląska- Halemba
witaj Kasiu, miło cię widzieć na zgrupowaniu Beatle-maniaków :) Pisz dużo, czytaj też i trzymaj się ciepło.

_________________
Pozdrawia
UNIVERSE'SOWSKI ŻUCZEK

2.11.2007- dzień w którym pękło niebo :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 11:42 am 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:49 pm
Posty: 20
Skoro nie musisz to po co czytasz? :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 10:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
a Ty wszystko co robisz , robisz bo musisz?? dziwna filozofia życiowa :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY