Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 7:49 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 3:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ania1 napisał(a):
Lukas, Lukas co tak na mnie "lukasz"? Fajny mam avatarek? :wink:


Dla mnie o wiele bardziej podobał się Twój poprzedni, zdaje sie te migawki pochodziły z teledysku do Paperback Writer, może byś do nich powróciła, bo mamy małego dubla? :wink:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 3:17 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
łokej....pomyślę pozytywnie nad zmianą.Poprzedni mi się "opatrzył" Aczkowiek pragnęłabym coś oryginalnego, niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju.... Może jakieś propozycje co do avatarka? :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 3:37 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
gumowy miś owinięty w ścierkę do ścierania kurzu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:00 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Podrzuć link Cinek- a nuż skorzystam! - aaaaa już nie ma takiej potrzeby.... Ale takiego miśka znalzałam - w ściereczce hihi...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 7:23 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Nie Mar 25, 2007 3:07 pm
Posty: 80
Miejscowość: Banana Fields :)
dooobryyy wszystkim, Julka z tej strony :)

od jakiegoś czasu właziłam na to (świetne!) forum a dziś postanowiłam się zarejestrować
Należę chyba do dolnej wiekowej granicy - 14 lat mam ;)

Hmm, o sobie mogę dodać, że z Polską mam tak naprawdę mało wspólnego - tylko gdzieś z 13 lat życia :) Jestem Ukrainką z pochodzenia i gdzieś z 5 miesięcy temu razem z rodzinką wróciłam na ojczyznę (hyhy, Back in the U.S.S.R. ;p)
wielkim minusem jest jednak to, że tu ze świecą szukać osobe w moim wieku, która ma jakiekolwiek pojęcie z czym się je The Beatles :(

A u mnie beatlemania to od niedawna, zresztą, właśnie od czasu przeprowadzki ;) Dużo mam jeszcze do poznania, ale jest to proces wyjątkowo przyjemny, więc nie narzekam ;]
Pozdrawiam! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 9:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Witaj, Julio!
Rówieśników swoich znajdziesz wśród Beatlefanów... Ale uwierz, że tutaj wiek się nie liczy. Liczy się miłość do muzyki!
Życzę miłego forumowania i żukowania!
Audrey


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 10:18 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Nie Mar 25, 2007 3:07 pm
Posty: 80
Miejscowość: Banana Fields :)
dziêki za mi³e powitanie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 9:08 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Witaj Julcia. Życzę dobrej zabawy!
P.S. Mieszkasz teraz na Ukrainie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 11:33 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
o jak miło, forum się umiędzynarodawia ;)

witamy Cie sredecznie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 3:55 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Nie Mar 25, 2007 3:07 pm
Posty: 80
Miejscowość: Banana Fields :)
dzięki ;]

@Ania: tak:) piękny kraj, nie ma co, chociaż język, naprzykład, brzmi nieco beznadziejnie dla osoby znającej polski i rosyjski.. jest to tak jakby mieszanka. No i cholernie trudno złapać ten akcent - jeszcze mi się nie udało ;p Zdziwiło mnie jednak to, że zasady gramatyki są prawie takie same jak w polskim.. a że i w Polsce byłam z tego całkiem dobra, to tutaj, w szkole mi jakoś to idzie :>
Ale i tak połowa społeczeństwa mówi po rosyjsku :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 5:29 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lut 26, 2007 10:19 pm
Posty: 256
Miejscowość: Warszawa
Witam serdecznie ! Chociaz sam jestem tutaj nowicjueszem to miło przywitać nową forumowiczke :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 6:29 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
ja również witam, jak zwykle zimowo (nick zobowiązuje), ale bynajmniej nie chłodno ;)
moje zimowe powitania są jak dźwięk sitaru George'a które lekko, niby muskają ciała, jak przyjemny dreszcz ;)
lol ale mi się zebrało, za dużo "Ludzi Bezdomnych" czy co ?! ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 8:13 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Nie Paź 01, 2006 6:13 pm
Posty: 142
Miejscowość: Ruda Śląska- Halemba
Witam i ja cię na tym forum Julko. Pisz dużo, czytaj też dużo i słuchaj Beatlesów jak najwięcej.

_________________
Pozdrawia
UNIVERSE'SOWSKI ŻUCZEK

2.11.2007- dzień w którym pękło niebo :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 9:59 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Nie Mar 25, 2007 3:07 pm
Posty: 80
Miejscowość: Banana Fields :)
Ania R. napisał(a):
s³uchaj Beatlesów jak najwiêcej.

o to siê nie martwcie ;p:)

no i po raz kolejny dziêki za ciep³e (te zimowe tak¿e) powitania:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 10:18 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 24, 2006 4:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Nowhere Land ;)
Witaj Julko :D
[ piękne imię, dałam sobie je przy bierzmowaniu ;) ]

_________________
But listen to the colour of your dreams... :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 2:55 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Marta Harrison napisał(a):
Witaj Julko :D
[ piękne imię, dałam sobie je przy bierzmowaniu ;) ]

Bardzo bardzo popularne na bierzmowaniu! Gdyby nie to, że wszystkie moje koleżanki brały sobie Julię, to i ja bym się skusiła... Seashell eyes :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 3:25 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Nie Mar 25, 2007 3:07 pm
Posty: 80
Miejscowość: Banana Fields :)
mi się w tym imieniu najbardziej podoba pewna piosenka o takim tytule ;> W sumie miała też całkiem znaczący wpływ na nadanie mi go [mój tata jest wielkim fanem żuków:).. ale ja powoli go w tej kwestii wyprzedzam:twisted:];)

_________________
WHAP-BAAAAAAAAAAAM!!!

"I'm going to shoot you with my finger" jeah.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 3:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
No wiadomo, że i ja wzięłabym po Mamie Johna! Z całym szacunkiem do świętej Julii, oczywiście! Pamiętam, jak z moją Beatlefriend męczyłyśmy księdza o świętą Prudencję... :)
Mój Tata też jest fanem Żuków, jak już niektórzy Beatlefani, którzy byli na zlocie, mieli się okazję przekonać. Ale ja mam większą kolekcję, którą zdobyłam robieniem słodkich oczek i "Tatusiu, czy Antologia może być w moim pokoju?..." ;)
Taka przestroga dla Karola... :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 4:55 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 24, 2006 4:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Nowhere Land ;)
Audrey napisał(a):
Marta Harrison napisał(a):
Witaj Julko :D
[ piękne imię, dałam sobie je przy bierzmowaniu ;) ]

Bardzo bardzo popularne na bierzmowaniu! Gdyby nie to, że wszystkie moje koleżanki brały sobie Julię, to i ja bym się skusiła... Seashell eyes :)


a ja byłam jedyną Julką w mojej klasie ;)
przeważały Weroniki.

_________________
But listen to the colour of your dreams... :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 4:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
u mnie pojawiła się nawet Perpetua. ale ja wybrałam ŁUCJĘ.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY