Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:43 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sty 15, 2014 1:17 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Dzięki za pomoc. Podejrzewam jednak, że oprócz "pewniaka" Iaina Macmillana i Lindy McCartney była tam jeszcze jedna osoba, która robiła zdjęcia. Właśnie informacji o tej osobie i oczywiście jej zdjęć poszukuję w necie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sty 15, 2014 2:07 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 26, 2013 9:36 am
Posty: 495
Miejscowość: Nowhere Land:)
Jak dojdę do Abbey Road -albumu zasypię Was fotkami z tego zdarzenia. Zbierałem je latami, na całym świecie, mam ich multum! :) W tym zdjęcia ludzi przypadkowo znajdujących się w danym miejscu i o dziwo - nie było komórek - posiadających przy sobie aparaty ;)

_________________
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sty 15, 2014 5:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Skoro masz tego tak dużo to może lepiej wrzucaj jakąś porcję zdjęć co jakiś czas. Lepiej dawkować takie smakołyki niż wrzucać wszystko na raz.
Zdjęcia z tej słynnej sesji mogę oglądać bez końca.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 12:09 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
To mnie (nas) Ryszardzie zaskoczyłeś. Jeśli jednak zdecydujesz ujawnić zdjęcia dopiero przy okazji omawiania płyty "Abbey Road", zrozumiem i zaczekam. Choć popieram Piotrka i liczę, że serce Ci zmięknie i coś jednak wrzucisz na zachętę. Gdybym w latach 60-tych mógł być na Abbey Road, to również miałbym w razie czego aparat, kartkę i długopis przy sobie. To chyba normalna sprawa.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 10:21 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 26, 2013 9:36 am
Posty: 495
Miejscowość: Nowhere Land:)
Hej,,kurcze rozumiecie, że nie wstawiam w sumie - staram się niczego - co wybiega poza historię - aktualnie kwiecień 1967 , więc poczekajcie. Dla Piotra małe info - robię duży opis 'all things must past' :)

_________________
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 9:51 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
bobski66 napisał(a):
Jak dojdę do Abbey Road -albumu zasypię Was fotkami z tego zdarzenia. Zbierałem je latami, na całym świecie, mam ich multum! :) W tym zdjęcia ludzi przypadkowo znajdujących się w danym miejscu i o dziwo - nie było komórek - posiadających przy sobie aparaty ;)


W swoim posiadaniu mam 31 zdjęć z tego dnia. Na stronie Meet The Beatles For Real ,gdzie fani wrzucają swoje prywatne zdjęcia wykonane Beatlesom ,na nic więcej się nie natknąłem. Intrygująca sprawa Ryszardzie. Nie mogę doczekać się źródła albo fotek!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 9:21 am 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 26, 2013 9:36 am
Posty: 495
Miejscowość: Nowhere Land:)
Hej, napiszę tak, dla Was mogą to być fotki już znane, tak naprawdę mało jest nieznanych fotek Beatlesów - profesjonalnych, co jakiś czas odgrzebuje się jakieś klisze w archiwach magazynów, prasy ale te najb. rzadkie są od fanów. Może nie ma co robić apetytu, że mam inne, mam ich dużo, tylko tyle, ile mimo wszystko jest dostępnych ale nie chcę ich wrzucać teraz (jestem w 1967). Może niektóre będziecie znali, może nie, blogi woga, meet the beatles, beatlephotoblog i wiele innych zamieściło przypuszczalnie wszystkie co mam, czasem może nie ... ? Np. zdjeć do sesji pepera mam b. dużo ale muszę przesiewać je bo blog stały się zbyt "zdjęciowy". Ale poczekajmy.

_________________
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 1:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
bobski66 napisał(a):
Dzięki za pomoc. Podejrzewam jednak, że oprócz "pewniaka" Iaina Macmillana i Lindy McCartney była tam jeszcze jedna osoba, która robiła zdjęcia. Właśnie informacji o tej osobie i oczywiście jej zdjęć poszukuję w necie.

Akurat konsumuję obiadek i zauważyłam, że Richard Porter wrzucił na Facebook link do artykułu Rogera Stormo na Wogblogu z 2011 roku. Jest tam wspomniane, że Mal Evans też robił zdjęcia. Ciekawa jest historyjka o tajemniczym mężczyźnie obserwującym przechodzących Beatlesów. Po jakimś czasie rozeszła się wiadomość, że był to Paul Cole. Ale jak się okazało, starszy pan wymyślił sobie historyjkę i później miał wielką radochę czytając o sobie w Wikipedii czy innych poważnych gazetach. Warto przejrzeć sobie artykuł na WogBlogu: http://wogew.blogspot.no/2011/08/road-g ... rever.html

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Paź 11, 2014 12:06 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Noelka napisał(a):
Akurat konsumuję obiadek i zauważyłam, że Richard Porter wrzucił na Facebook link do artykułu Rogera Stormo na Woglblogu z 2011 roku. Jest tam wspomniane, że Mal Evans też robił zdjęcia. Ciekawa jest historyjka o tajemniczym mężczyźnie obserwującym przechodzących Beatlesów. Po jakimś czasie rozeszła się wiadomość, że był to Paul Cole. Ale jak się okazało, starszy pan wymyślił sobie historyjkę i później miał wielką radochę czytając o sobie w Wikipedii czy innych poważnych gazetach. Warto przejrzeć sobie artykuł na WogBlogu: http://wogew.blogspot.no/2011/08/road-g ... rever.html


Świetne! Znowu korekta do naszej wiedzy o Nich.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Cze 15, 2016 10:10 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Czy te zdjęcia już gdzieś były?
Image
ImageImage


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 4:16 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Nie pamiętam, czy tu na Forum te zdjęcia już gdzieś były umieszczone, ale uwielbiam sesję Abbey Road i każda okazja do popatrzenia na fotografie z niej jest dobra. Wielkie dzięki Robercie.

Marzenie: wiedzieć, o czym Paul tak zawzięcie rozprawiał do Johna ;)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 9:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY