Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 6:43 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 7:01 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Maj 17, 2008 12:45 pm
Posty: 14
Witam wszystkich. Mam na imię Szymon i mam 17 lat. Od jakiś dwóch lat jestem fanem Fab Four.

Pierwsze odsłuchanie "Revolvera" sprawiło że zainteresowałem się gitarą. Niedawno razem z kumplami ze szkoły założyliśmy zespół który gra głównie kompozycje Bitli.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 11:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
witam i pozdrawiam serdecznie:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 10:08 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Cześć Szymuś4! Witamy Cię serdecznie! :D

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 1:34 am 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Maj 30, 2008 4:28 pm
Posty: 5
witam, dopiero teraz mi sie dolaczylo bo admin nie raczyl mnie zarejestrowac

pozdrowienia dla niego ;p


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 25, 2008 10:39 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Witamy seredcznie! :D Cieszymy się ,że dołączyłeś do grona wielbicieli dobrej muzyki! :lol:

Ach ten nasz Admin :wink: :wink:

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 4:09 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Dzień dobry, zarejestrowałam się tu z okazji koncertu Paula w Pradze 4 lata temu, strzeliłam jakieś dwa posty, a teraz kulturalnie się witam i rozpoczynam regularne buszowanie :) nie ma to jak tempo... ;)

Witajcie :)

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 5:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1511
Dzień dobry wieczór, tak szaro - przynajmniej u mnie, że lepiej tak powiedzieć :)

Witamy i zachęcamy do pisania :D

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 1:13 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 26, 2008 10:17 pm
Posty: 120
Miejscowość: Poznań
CZESC!!! to ja Ania Lennonka :p
co chcecie wiedziec o mnie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 1:14 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
no więc znów sprawdza się stare liverpoolskie przysłowie....we always come back to the songs we were singing ;)

ps.
gin bez toniku mi się skończył :/

edit:
No i Aniu witaj i Ty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 1:53 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 26, 2008 10:17 pm
Posty: 120
Miejscowość: Poznań
Cześć greg, tęksniłeś za mną?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 2:24 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
pewnie, nie mniej niż za Yoko i całą Was resztą...no poza Macho oczywiscie :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 2:32 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
greg do tych songs, które sprawiły, że się tu zarejestrowałam mogłabym wrócić choćby zaraz... :roll:

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 8:35 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Gode morweninge! Witam serdecznie po przerwie Matik'a oraz przed przerwą Lennonke. A teraz po dzwonku czas usiąść do lekcji i zaszyć się w słowa pisane na forum :wink: Milej zabawy na naszych łączach!

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 4:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Zaczyna sie tu tłoczno robic i kogo ja tu widze :D
Witajcie !

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 11:31 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Witamy , witamy...! Wow ile tu moich imienniczek!

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 10:55 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 26, 2008 10:17 pm
Posty: 120
Miejscowość: Poznań
i moich również ... Hello!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 19, 2008 9:41 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lis 19, 2008 8:35 am
Posty: 57
Witam!
Mam na imię Dominika i mam 18 lat.
The Beatles znam od zawsze, dzięki mojemu tacie ale dopiero niedawno zaczęłam interesować się nimi.. osobiście :)
Niestety cierpię na brak Beatle-przyjaciół, bo gdy tylko w szkole wymówię nazwę zespołu widzę :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 19, 2008 10:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
cześć Dominiko :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 19, 2008 10:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Witaj Dominiko!
Do dzis pamietam te miny ze szkoly.. niestety :)
Albo "ueeee, idzie BIIITELS, hahaha" ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 19, 2008 10:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1511
Witaj Dominiko :)

Tak sobie wspominam szkolne latka i muszę przyznać, że wszyscy wiedzieli że mam bzika na punkcie Beatlesów i reagowali na to sympatycznie. Najlepiej było na studiach, doszło do tego, że dostałam przydomek "Bitlesówa" od profesorka i potem tak na mnie wołali :D

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY