Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 9:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 12:36 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:43 pm
Posty: 276
Miejscowość: Nowhere Land, tzn. Lublin
kobiór napisał(a):
a co dopiero tak mloda szlachta... ;)


Bywała młodsza szlachta, pijąca wino :P Ach, gdzie się podziały te piękne czasy :roll: :lol:

Ale to już jest ewidentny offtopic.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 8:58 pm 
Witam jestem jakub mam 12 lat
mam własne forum www.sgtpepper.fora.pl
I wlasne blogi
www.sgtpepper.blog.onet.pl
http://sgtpepper-mustard.blogspot.com/
Jestem z wsi[nie mówcie na wieśniak :oops:]
Mam wiele beatelsowski i solo bootlegów na mp3
P.s.1
Joryku nie kasuj mnie bo mnie tydzień nie będzie w necie
Bo będe na kolonii

P.s. 2
Dziękuje szlachciancie o miłe słowa o mnie
Audrey za wyluzowanie
Lukasowi że jest moim przyjacielem i zaprosił mnie na to forum
I anii r za dobre słowe
P.s. 3
Emeelko nie kłam o mnie


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 9:49 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
czesc, fajny komentarz

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 1:01 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lut 26, 2007 10:19 pm
Posty: 256
Miejscowość: Warszawa
Musztarda , zawsze będę Twoim przyjacielem szkoda , że tylko internetowym , ale cóż :) chociaz w zasadzie nigdy nic nie wiadomo .

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 11:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
KoffanyYakubek napisał(a):
Dziękuje (...)
Audrey za wyluzowanie

Drobiazg. Nie powitam Cię tu, bo nie sprawia mi przyjemności rozmawianie z Tobą. Jesteś zbyt dzieciny.

Lukas, Twój przyjaciel zdradził mi, że jesteś we mnie zakochany. Czego to się nie robi dla reklmy swojego forum :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 10:08 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
KoffanyYakubek napisał(a):
P.s. 3
Emeelko nie kłam o mnie

KoffanyYakubku ja nigdy nie kłamię. :)

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 11:46 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lut 26, 2007 10:19 pm
Posty: 256
Miejscowość: Warszawa
Audrey napisał(a):
Lukas, Twój przyjaciel zdradził mi, że jesteś we mnie zakochany. Czego to się nie robi dla reklmy swojego forum :D


a powiedział Ci tez , że jestem zakochany we wszystkich fankach The Beatles :wink: ?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 7:26 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Gru 14, 2007 5:44 pm
Posty: 16
Miejscowość: Skądinąd
Dzień dobry! <uklon>
Znalazłem to forum dzięki Yer Blue, z którym obaj jesteśmy na Forum Muzycznych Dinozaurów i dzięki jego reklamie waszego słynnego kompedium Beatlesów (nawiasem - można jeszcze głosować?) :D
A jako że ostatnio wróciła mi miłość do Bitli (to był mój zdecydownie ukochany zespół, kiedy miałem 6-8 lat, miałem wszystkie albumy na kasetach), to i się zapisałem.
Co jak co, ale prcedurę rejestracyjną macie trudną, a pytanie o pomnik mnie zgasiło :D
No to tyle ode mnie.
Możecie juz powiedzieć, że miło wam, że zajrzałem :wink:

_________________
بسم الله الرحمان الرحيم


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 1:55 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Witaj, to wymagające forum. Tu nie zawsze jest miło. Za to bywa intrygujaco. Jeśli jesteś samodzielnie myślącym człowiekiem to na pewno znajdziesz tu cos dla siebie.

...a jeśli szukasz miłego forum to pewnie już za chwilę dostaniesz priva z zaproszeniem :D :D :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 3:31 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
witaj:)


szczerze zachecam do udziału w kompendium:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 3:20 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Przyjaciele Yer Blue sa moimi przyjaciolmi. Przynajmniej w jakims tam stopniu :p ;-) - witaj na forum! :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 3:30 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
usandthem napisał(a):
Dzień dobry! <uklon>
Znalazłem to forum dzięki Yer Blue, z którym obaj jesteśmy na Forum Muzycznych Dinozaurów i dzięki jego reklamie waszego słynnego kompedium Beatlesów (nawiasem - można jeszcze głosować?) :D
A jako że ostatnio wróciła mi miłość do Bitli (to był mój zdecydownie ukochany zespół, kiedy miałem 6-8 lat, miałem wszystkie albumy na kasetach), to i się zapisałem.
:


O kurcze, ale mi się miiiiło zrobiło :D
Witaj serdecznie!!!!!
Pamiętam Cie z tematu o Led Zeppelin - byłes przychylny do zrobienia kompendium o tym z zespole :)
Kurcze, bardzo się ciesze, że chcesz się zabrać za cała dyskografie Beatlesów - juz myslałem, że nie bedzie takich smiałków :) Zycze powodzenia!!!
Wiesz co idąc Twoim sladem, może warto by było popytac innych Dinozaurów o wsparcie naszego beatlesowskiego kompendium? Zobaczymy...
6-8 lat powiadasz :shock: Nie wiem czy w tym wieku potrafiłem prawidłowo wymówić "De Bitels" :wink:

Miło Cie widzieć w naszych progach i juz czekam na Twoje ocenki. Komentarze tez mile widziane :)

pozdrawiam!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 8:27 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Gru 14, 2007 5:44 pm
Posty: 16
Miejscowość: Skądinąd
<lekko>
Dzisiaj jeszcze jestem zajęty, nawet nie mam czasu porzadnie podziękować za dobre słowa, ale od jutra zacznę działać :D

_________________
بسم الله الرحمان الرحيم


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 12:40 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
admin_joryk napisał(a):
(...)Jeśli jesteś samodzielnie myślącym człowiekiem to na pewno znajdziesz tu cos dla siebie.

...a jeśli szukasz miłego forum to pewnie już za chwilę dostaniesz priva z zaproszeniem :D :D :D :D


widzę Joryk, że idziesz po bandzie

aż by się chciało powiedzieć, że jak Ty Joryk jesteś myślącym człowiekiem to przestaniesz wreszcie gnoić mnie, moje Forum i przede wszystkim Paula McCartney'a...

a usandthem, jeśli jest myślącym człowiekiem, to z takich postów jak Twój powyższy łatwo odczyta z jakim 'dżentelmenem z Kielc' ma tu do-czynienia...

myslałem już że idziesz dobrym tropem aby przywrócić blask tej witrynie :arrow:
- zacząłeś się udzielać w rozmowach
- wymyśliłeś akcję Pomnik The Beatles w Kielcach
- wymyśliłeś akcję Kalendarz 2008

a tymczasem gnębią Cię ciągle jakieś kompleksy, i słoma z butów wciąż wyłazi - wciąż nie potrafisz powstrzymać się przed takimi prostackimi złośliowściami jak ta powyżej.... :?

Pozdrawiam!

(link do innego, 'miłego' Forum - na które Joryk nie znalazł i nie znajdzie czasu zajrzeć - znajduje się poniżej - kliknij na "www" pod moim postem :) )

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel Pon Gru 17, 2007 10:29 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 5:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
usandthem napisał(a):
Co jak co, ale prcedurę rejestracyjną macie trudną, a pytanie o pomnik mnie zgasiło :D


udało Ci się przejść bez szwanku przez te wszystkie zasieki jakie Joryk tu postawił? :wink: :lol:

to dobrze świadczy o Twojej determinacji :wink:
na www.the-beatles.pl rejestracja jest zdeczka łatwiejsza :wink:

a osoby 'myślące' są mile widziane - każdy prezentuje swoje własne zdanie na różne tematy,
na przykład Twój kolega Yer Blue bardzo krytycznie potrafi ocenić dokonania Paula McCartney'a, i nie jest to żaden problem.

Jednego za to na pewno nie ma na tym 'miłym' Forum - nikt nie pisze o Paulu per 'palant', jak robi to tutaj Admin :)

pozdrawiam
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 8:04 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Gru 14, 2007 5:44 pm
Posty: 16
Miejscowość: Skądinąd
Hmm, domyślam się, że macie tu mały problem naokoło osoby McCartneya :)
No cóż, na pewno nie jest on na taką skalę, jak konflikty naokoło Watersa i Gilmoura na forach Pink Floyd, więc nic to dla mnie nowego :)

_________________
بسم الله الرحمان الرحيم


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 1:27 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
powiem szczerze że ja np. tam żadnego problemu nie mam:)
ba, myslę ze większość go nie ma... niektórzy powiedzą o nim kilka gorzkich słów jak uważają że trzeba, inni twierdzą że fan tak czynić nie powinien i tak się kręci, fora powstaja znikają, no ale to sie na razie trzyma ;)

PS
dzieki za oddanie głosów w naszym kompendium :) - zawsze mnie cieszy jak sobie nowego Bitelfana mogę do ocen wprowadzić:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 1:40 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Cytuj:
Hmm, domyślam się, że macie tu mały problem naokoło osoby McCartneya

chyba nie
nikt nie kwestionuje ani dokonań zespołu, ani poszczególnych muzyków

Problem jest najwyżej w samych beatlesach. Są ludźmi. I my też. Czy jak facet w przerwie miedzy koncertami żonę pobije, to też mu mamy klaskać? A jak ma wybujałe ego to nadal go chwalić? A może przymknąc oko na wybryki gwiazd? A moze pisac tylko o dobrych rzeczach? A może tylko o muzyce nie wnikając w sprawy osobiste?
Mamy, jako fani, różne poglady na ten temat. Podejrzewam, ze jak nas jest tutaj na tym forum siedem osób :D to każdy ma w tej kwestii inne zdanie. Zakladam jednak, że na to forum zagladają osoby samodzielnie myślące i - bez wzgledu na to, jak admin prowokuje - potrafią sobie wyrobić własne zdanie. Dlatego zdecydowałem sie jednak poruszać również i trudne tematy.

P.S. Jak wiesz stawiam Paulowi pomnik w Kielcach ...i już kombinuję, jak ja mu się z tego palanta wytłumaczę kiedy on tu przyjedzie na otwarcie :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 1:41 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
greg napisał(a):

PS
dzieki za oddanie głosów w naszym kompendium :) - zawsze mnie cieszy jak sobie nowego Bitelfana mogę do ocen wprowadzić:)

i tak trzymać, i oto chodzi :D

niech se Joryk lata z siekiera, i kompleksy se leczy,
a my z miłością o Beatlesach gadać będziemy :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 1:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Idą święta- te najpiękniejsze i te, podczas których wybaczamy sobie wzajemnie.
Joryk napisał:
Cytuj:
P.S. Jak wiesz stawiam Paulowi pomnik w Kielcach ...i już kombinuję, jak ja mu się z tego palanta wytłumaczę kiedy on tu przyjedzie na otwarcie

I tak sobie myślę, że powinno tu nastąpić zjednoczenie.... A gdy Paul przyjedzie na odsłonięcie ( :D wow!) to pewnie i Pawła nie braknie!!! Ha nawet widzę go w nieocenionej roli - nie dość, że zagorzały fan to i w roli tłumacza byłby nieodzowny!!!
A póki co warto by było ten temat zaprezentować i na poznańskim forum...

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY