Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 5:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 6:00 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
Ja też was witam, po przerwie na odpoczynek

Pozdrawiam
Kasia

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 7:27 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 19, 2006 7:25 pm
Posty: 61
Miejscowość: Ringowo
Siemka Jimmy Jestem fanem beatli i ringo

_________________
ringo jedst fajny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 7:47 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
witam, będziesz miał konkurentke, bo już jeden Ringo jest :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 5:28 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
witam kazdego kto doszedl i w ogole

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 12:31 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 31, 2006 9:18 am
Posty: 2
Cześć, jestem Absolwentem pewnego Żuczka, który mnie namówił na korzystanie z tego grona na wyjeździe integracyjnym
na razie się dopiero wtajemniczam w muzykę Beatles'ów, ale ma nadzieję, ze szybko nadrobię braki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 12:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Witaj, Absolwencie:D
Życzę Ci miłego forumowania i wspaniałej przygody z muzyką najcudowniejszego zespołu na świecie: The Beatles!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 1:01 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 31, 2006 9:18 am
Posty: 2
Ach dziękuję Żuczku,
mam nadzieję, że będzieCi sie podobać w naszej szkole :D

_________________
LO 67 TOGETHER FOREVER


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 1:24 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
absolwent jesteś mężczyzną czy kobietą??

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 8:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
To mężczyzna jest:D Inaczej byłaby absolwentka, nie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 11:09 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Powitania dla Absolwenta :D

_________________
I.
Może to ten deszcz.
Może przez tę mgłę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 9:16 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
Witam, życzę abyś urzędował tu jak najdłużej. :wink:

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 5:12 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
Audrey napisał(a):
To mężczyzna jest:D Inaczej byłaby absolwentka, nie?

no niekoniecznie bo forma zenska czesto zanika w slownictwie - gdyby tak nie bylo, to nazywalabym sie nie kobiór, lecz KOBIÓRA ;)

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
No bo Ty to jesteś wyjątkowa. A Paweł (absolwent) jest chłopakiem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 4:18 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Witam Absolwenta bardzo serdecznie i życzę miłych chwil na forum :D

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 10:48 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Joł ziomal :D:D:D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 6:42 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 05, 2006 10:07 am
Posty: 20
Miejscowość: Warszawa
Witam, uważaj na chwasty na forum... Nie ufaj modom i aminowi

_________________
Zapraszam do głosowania nad odwołaniem Pawla http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2 ... php?t=1644


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 8:15 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
do absolwenta: nie zwracaj uwagi na aduwnikla, totalnie przynudza

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 8:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
A Absolwent nie słucha, bo jest na integracyjnym czy czymś z SGH :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Hello ;)
PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 9:58 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 24, 2006 4:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Nowhere Land ;)
Hello ;)

[początki są trudne, ale jakoś to będzie]

No więc wczoraj wchodzę sobie, jak co jakiś czas, na stronkę Joryka. I widzę napis "forum". Wchodzę. Czytam. I zaskoczenie. "Są inni ludzie, którzy tak wariują na punkcie Bitelsów oprócz mnie ! [i mojej przyjaciółki]".

No to szybka decyzja : rejestruję się.

O mnie ?
Mam 16 lat, w tym miesiącu rozpoczęłam naukę w LO, w klasie językowej [ poszerzony angielski 8) ] TB kocham od pół roku i od pół roku myślę o nich CODZIENNIE, śpiewam ich CODZIENNIE i w ogóle stali się częścią mojego życia. Już nie wyobrażam sobie jak mogłabym bez nich funkcjonować ;) Swoją pasję dzielę z moją wspaniałą przyjaciółką.

O tym jak się zaczęła moja Beatlemania napiszę w innym temacie, ale jak widać po nick'u kocham George'a. Po prostu ... <3.

Poza TB mam też inne zainteresowania : Fotografia, literatura no i języki.
Nie ukrywam, że dzięki mojej kochanej Czwórce poznałam wiele nowych słów, zwrotów z angola no i poprawiłam pisownię, wymowę.

Pozdrawiam serdecznie, miło wiedzieć, że oprócz mnie ktoś na tym globie kocha FAB4, Najwspanialszą Czwórkę w całym wszechświecie.

_________________
But listen to the colour of your dreams... :roll:


Ostatnio edytowany przez Marta Harrison, Nie Wrz 24, 2006 10:12 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 10:02 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Witaj Marto :D ! Jest nas całkiem sporo, tych fanów Beatli :wink: życzę miłego forumowania z nami i dzielenia się absolutnie wszystkimi wrażeniami :D pozdrawiam ~ Gosia zwana blackie :wink:

_________________
I.
Może to ten deszcz.
Może przez tę mgłę.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY