Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 5:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 10:39 am 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 05, 2006 10:07 am
Posty: 20
Miejscowość: Warszawa
Cześc nazywam się Adam Duwnik i jestem tutaj nowy. Pozdrawiam cieplutko.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 11:13 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Witaj

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 11:24 am 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Aduwnikl napisał(a):
Cześc nazywam się Adam Duwnik i jestem tutaj nowy. Pozdrawiam cieplutko.

Cześć!!! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 12:20 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Witam serdecznie Adama :D !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 1:29 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
Witam ponownie.
Chciałam zwórcić na siebie uwagę. No ale zostałam wyśmiana. Zdaję sobie sprawę, że ten styl pisania nie jest najlepszy. Też mi on nie pasuje (ten rok skończyłam z średnią 5,87, więc jestem osobą poważną). Praktycznie rzecz biorąc udawanie 'słodkiej ydjotki" nie dało rezultatów, aby tu zainstnieć. Ale to nie wszystko. Chyba nigdy nie słyszeliście, że kariera Ringo została jedną z przyczyn rozłamu zespołu. Nie chcę konwersować na ten temat ani chwili dłużej, bo dojdziecie do wniosku, że nic nie wiecie na temat zespołu.

Dziękuje skończyłam
Katarzyna

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 2:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Witam Kasię ponownie:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 2:15 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
Przepraszam wszystkich za moje zachowanie. Upadam do stóp!!

Pozdrowienia od Kasi!

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 4:16 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Przyznam szczerze, że widząc tę całą awanturę kilka dni temu, nie wiedziałam co o tym myśleć. Wydawało mi się, że na forum nie powinny się dziać takie rzeczy. Przykre jest, że fani zespołu, który śpiewał o pokoju i miłości, potrafią być dla siebie tacy wredni. Mam nadzieję, że takie sytuacje nie będą miały więcej miejsca. I nie chcę tu nikogo pouczać. Szanujmy się wzajemnie i nie wywołujmy niepotrzebnych konfliktów. Bardzo serdecznie witam Kasię i Adama :) Pozdrawiam.

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 5:13 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
Dla ciebie Pati w ramach przeprosin kwiatuszki:
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Mam nadzieję, że będziemy wszyscy razem słuchać Beatlesów!!

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 5:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Witam Adama i odnowioną Kasię :D
Cieszę się, że zdążyłem zlikwidować Aferkę i posprzątać na czas na ponowne powitanie Kasi! :D
i Adama :wink:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 5:32 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
Właśnie szukałam posta, w którym zostałam nazwana nienormalną :roll: AAA czyli posprzątane?

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 5:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
koffanaKASIA napisał(a):
Właśnie szukałam posta, w którym zostałam nazwana nienormalną :roll: AAA czyli posprzątane?

Tak :)
Dopóki ja będę Modem, już nikt nikogo nie obrazi ani nie sprowokuje do dalszych obraźliwych odpowiedzi :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 5:35 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
Ale pamiętam autora postu :roll:

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 5:39 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
koffanaKASIA napisał(a):
Ale pamiętam autora postu :roll:
Kasiu, tego już nie potrafię wykasowac, tzn Twojej pamięci :wink:
Co było, minęło, nie wracaj już do tego.
Witaj, i baw się z nami dobrze :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 5:42 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 05, 2006 10:07 am
Posty: 20
Miejscowość: Warszawa
Pawel napisał(a):
koffanaKASIA napisał(a):
Ale pamiętam autora postu :roll:
Kasiu, tego już nie potrafię wykasowac, tzn Twojej pamięci :wink:
Co było, minęło, nie wracaj już do tego.
Witaj, i baw się z nami dobrze :)
Aż boję się myśleć, co by było, gdybyś miał i takie uprawnienia. :lol: :lol:

_________________
Zapraszam do głosowania nad odwołaniem Pawla http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2 ... php?t=1644


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 6:29 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
bez komentarza...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 1:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
to sie porobiło na forum, co raz wchodzę to mamy kogos nowego na forum, nie nadązę z powitaniami :roll:
Witajcie wszyscy nowi!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 3:50 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Yer Blue napisał(a):
to sie porobiło na forum, co raz wchodzę to mamy kogos nowego na forum, nie nadązę z powitaniami :roll:
Witajcie wszyscy nowi!


Hmmm, mam to samo :D

Podpisuję się pod postem Yer Blue :wink:

Ale wiecie co? Zaczynam zazdrościć nowym użytkownikom tych wylewnych powitań :D Żeby mnie tak witano...chlip :cry: (żart, żart :wink: )

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 11:57 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Karolka, witam Cię bardzo serdecznie :) Dawno Cię nie było, a i ja kilka dni miałam zasłużone wczasy :)

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 4:35 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Pati napisał(a):
Karolka, witam Cię bardzo serdecznie :) Dawno Cię nie było, a i ja kilka dni miałam zasłużone wczasy :)


Ach, jak przyjemnie :wink: Dziękuję za powitanie :D A Was też miło...widzieć? Czytać? :D No, w każdym razie - miło 8)

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY