Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 4:04 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 9:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Witaj witaj!
A ja powiem cos bardzo oryginalnego, kazdy nowy musi to wiedzieć:
TO FORUM WCIĄGA!
No to już wiesz :wink:
Miłego pisania zyczy Audrey - to ja.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 10:24 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Witam bardzo gorąco :D Miło, że tak młoda osoba zainteresowała się Beatlesami :)

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 11:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Witamy serdecznie! :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 12:13 am 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
witam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 9:53 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
hey

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 12:07 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Witaj Marcinie! Wooow.. Moja beatlemania na dobra sprawe rozpoczela sie w siodmej klasie podstawowki - czyli wlasnie kiedy mialam 12/13 lat, super, ze u Ciebie zaczelo sie to jeszcze wczesniej! Milego beatloforumowania! :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 1:31 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Hey hey hey

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 1:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Witamy (Mar)Cinka!
to forum się strasznie odmładza! :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 1:57 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Nowi użytkownicy... zapraszam do:http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=120&postdays=0&postorder=asc&start=100

http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=1498


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 10:05 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
siemka jestem kasia,. slooham beatlesów od miesionca! bardzo mis ie podobaja a szczegolnie pshepraszam wshystkih za moje blendy ortograficznee


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:38 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
koffanaKASIA napisał(a):
siemka jestem kasia,. slooham beatlesów od miesionca! bardzo mis ie podobaja a szczegolnie pshepraszam wshystkih za moje blendy ortograficznee

ffogules ie niepshej muj tylko gitleroffcy zabiyallizaottmienąśsch :wink:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:42 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
o kurde :shock:

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 12:02 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Pawel napisał(a):
koffanaKASIA napisał(a):
siemka jestem kasia,. slooham beatlesów od miesionca! bardzo mis ie podobaja a szczegolnie pshepraszam wshystkih za moje blendy ortograficznee

ffogules ie niepshej muj tylko gitleroffcy zabiyallizaottmienąśsch :wink:

Ja moge przetłumaczyć :D
Wogóle się nie przejmuj tylko hitlerowcy zabijali za odmiennonść?? :wink:, tak Paweł??


Ostatnio edytowany przez Agnes, Czw Sie 03, 2006 12:14 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 12:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Agnes napisał(a):
Pawel napisał(a):
koffanaKASIA napisał(a):
siemka jestem kasia,. slooham beatlesów od miesionca! bardzo mis ie podobaja a szczegolnie pshepraszam wshystkih za moje blendy ortograficznee

ffogules ie niepshej muj tylko gitleroffcy zabiyallizaottmienąśsch :wink:

Ja moge przetłumaczyć :D
Wogule się nie przejmuj tylko hitlerowcy zabijali za odmiennonść?? :wink:, tak Paweł??

prawie dobże, tylko
wogule :arrow: w ogóle :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 12:13 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Pawel napisał(a):
Agnes napisał(a):
Pawel napisał(a):
koffanaKASIA napisał(a):
siemka jestem kasia,. slooham beatlesów od miesionca! bardzo mis ie podobaja a szczegolnie pshepraszam wshystkih za moje blendy ortograficznee

ffogules ie niepshej muj tylko gitleroffcy zabiyallizaottmienąśsch :wink:

Ja moge przetłumaczyć :D
Wogule się nie przejmuj tylko hitlerowcy zabijali za odmiennonść?? :wink:, tak Paweł??

prawie dobże, tylko
wogule :arrow: w ogóle :D

Psheprasham za to ale to Ty mnie zmyliłes :D


Ostatnio edytowany przez Agnes, Czw Sie 03, 2006 12:15 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 12:22 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Alesh ja odczytam fshystko jush nie na takih forah byfałam :D chcecie shyfr??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 1:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
koffanaKASIA napisał(a):
siemka jestem kasia,. slooham beatlesów od miesionca! bardzo mis ie podobaja a szczegolnie pshepraszam wshystkih za moje blendy ortograficznee


witaj!
mnie nie musisz przepraszać za błedy, ja też tak mam, tyle, że u mnie są nie zamierzone :P :wink:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:52 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Witam Kasię :wink: i gratuluję imponuującego wyniku trzydziestu paruś postów...ma dziewczyna tempo...jednak z przykrością muszę stwierdzić że...jak parę innych osób...mialam problem ze zrozumieniem, ale u mnie to normalne. Tak więc jeszcze raz Kasię witam - o ile dziewczyna do nas wróci, bo jej się może bardziej spodoba na forum Rolling Stones :wink: :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 12:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
....

A żeby wrócić do tematu... Trzeba kogoś powitać. No to ja nie pamiętam, czy w ogóle witałam kiedykolwiek Magdę:) Witaj, Michelle :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 2:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
:lol: Dzięki, Audrey. :lol: :wink: :D No wiesz, to logiczne, że mnie nie witałaś, skoro przed Tobą już tu byłam. ;) Jednakowoż bardzo mi miło, że ktoś mnie wita. :lol: Muszę się zrewanżować. :roll: WITAM ponownie, Olu! :D (:roll: ;))

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY