Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 01, 2024 12:48 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 05, 2004 10:10 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Słuchajcie, jest to forum o Beatlesach, niemniej myslę, ze nie zamykamy się na muzykę innych zespołów, wiec postanowiłem napisać, bo być moze ktoś z Was o tym nie słyszał, a chce skorzystać.

27 września został wydany koncert Deep Purple, który odbył się w 1996 roku w Spodku, w Katowicach. Jest to o tyle ciekawe wydawnictwo, ze NIE jest to bootleg, jest to oficjalnie wydane, ale ukazuje się wyłącznie w Polsce! Wiele lat trwały negocjacje w tym temacie i wreszcie się udało.
Wydano to na CD, DVD i...( o tym chciałem pisać od początku )... na winylu. Wytłoczono tylko dwa tysiące egzemplarzy na czarnym winylu i tysiąc pięćset egzemplarzy na purpurowym winylu. Te na purpurowym winylu są numerowane. Jeśli ktoś z Was chce to kupić, to trzeba się spieszyc, bo tych winyli naprawdę nie jest dużo ( tak mi sie przynajmniej wydaje ). Ja zakupiłem wczoraj egz nr 755 :). Aaa, zapomniałem dodać, okładka rozkładana, książeczka ze zdjeciami i trzy winyle w komplecie. Jakość doskonała!

pozdrawiam

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 05, 2004 3:43 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
A gdzie to kupiłeś? I za ile? :)

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 05, 2004 4:28 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Kupiłem w księgarni Traffic w Warszawie za 109 złotych. W Empiku widziałem, są dwa egzemplarze wydania na czarnym winylu za chyba 97 zł., w Trafficu wogóle przyszła tylko jedna sztuka, Może jeszcze bedzie dostawa. Widziałem też w vividzie ( internetowa księgarnia, ale termin realizacji jest do 60 dni i nie dowierzałem, bałem się ze po miesiącu dostane maila z przeprosinami, ze brakło. To Teoretycznie jest dostępne w sklepach muzycznych. Wydane przez Metal Mind, czyli w Katowicach.
Jeśli będziesz miał problemy, to szybko daj znać i kupię Ci to gdzieś w Warszawie. Może się uda, gwarancji nie dam, ale popytać zawsze pprzeciez mogę. Powiem Ci szczerze, ze zostawiłem swój numer w Empiku, bo kolega prosił mnie, zeby mu kupić wydanie na purpurowym winylu i mają do mnie oddzwonić, czy wogóle sprowadzą.

pozdrawiam

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY