Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 01, 2024 5:28 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Lip 07, 2004 3:02 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Kurcze, ciężko mi się z czasem wyrobić żeby dopisać te swoje. Ale powiedzcie mi, jesli się tam zarejestruję i wejde na czyjś bootleg, zaznaczę, ze też go mam, to pojawia się on automatycznie w mojej trade list?
No i drugie pytanie, czy to będzie etyczne, jak sobie zerżnę czyjeś opisy do bootlegów? Część z Was już to wprowadzała i łatwiej by mi było kopiowac i wklejać niż wpisywac na nowo.. Sporo tego sie powtarza u Was. Nie sprawdzałem dokładnie więc nie wiem, czy mam coś wyjątkowego, czego nie macie..ale okaże się. Moze to byłoby niegrzeczne, bo napracowaliście się ale kurde, przynajmniej spytam, nie? :)

To tyle. pozdrawiam

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lip 07, 2004 3:34 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Skura napisał(a):
Kurcze, ciężko mi się z czasem wyrobić żeby dopisać te swoje. Ale powiedzcie mi, jesli się tam zarejestruję i wejde na czyjś bootleg, zaznaczę, ze też go mam, to pojawia się on automatycznie w mojej trade list?


hej,
wybierasz opcję "dodaj bootlegi do trade list", wpisujesz szukany tytuł i odznaczasz zeby dodac do swojej listy. Jesli wyszukiwarka nie znajdzie szukanego tytułu znaczy że nikt takiej pozycji nie wpisał jeszcze do bazy i bedziesz pierwszy, ale musisz go opisywać. Jesli dodajesz do swojej trade list tytuł figurujący w bazie znaczy to ze ktos go juz ma i go opisał/wpisał do bazy wiec tym prosciej go dołączyć.
Joryku, popraw jesli cos pochrzaniłem (ale chyba nie), bo ostatnio trochę zapuściłem tę działkę...;-)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY