Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 01, 2024 4:27 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 11:30 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Witajcie
Zgodnie z zapowiedzią informuję o tym że , UDOSTĘPNIAM zapis koncertu Paula McCartneya w Pradze z dnia 06-06-04 w formacie DVD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Wiem że wielu z Was z niecierpliwością oczekuje na to wydawnictwo a świadczy o tym poczta która dostaję..................
Udało zrobić się coś, w co wierzyło niewielu – jednak postanowiłem zrealizować swój zamiar i mogę podzielić się z Wami tym co przeżywaliśmy wspólnie w Pradze.....
A teraz trochę konkretów co do samego materiału: płyta dvd jest nagrywana na nagrywarce Panasonica ,nie na kompie.....i każda z płyt jest sprawdzana pod kątem działania na trzech odtwarzaczach dvd, chodzę po prostu do znajomych i sprawdzam........wszystko chodzi bez zastrzeżeń- tak wiec niemożliwe jest to aby coś gdzieś nie działało i reklamacje nie wchodzą w rachubę.
Prędkość nagrywania to 1:1 – jak widzicie 2 godz. nagrywane są przez 2 godz.i w najlepszej jakości jaką idzie zaserwować.......dlatego musiałem okroić koncert z rzeczy moim zdaniem niepotrzebnych aby zdobyć brakujące minuty na muzykę......zostały usunięte momenty kiedy muzycy gaworzą, kiedy schodzą ze sceny przed bisami, takie bzdety które nie wnoszą nic konkretnego do występu.
Płyta 2 godzinna mogła być nagrywana z całym materiałem bo i takie opcje są, ale traci wtedy na jakości obraz i wybrałem opcję najlepszą.. ,obraz – jakość moim zdaniem i nie tylko nie spotkałem się dotąd z tak czytelnym zapisem amatorskim, mam sporo koncertów Paula z tras i są to ukryte kamery które dają jakiś obraz, ale nikt nie stał przed sceną i nie kręcił z tak bliska muzyka.......pisze o tych zapisach które mam lub widziałem... obraz – jasny wyraźny.. jedynie wieczorem Paul jest trochę prześwietlany przez reflektory, które świeciły na niego i tego nie byłem w stanie wyeliminować, no i ostatnia rzecz to że czasem jednak obraz lata....ale i ja chciałem zrobić zdjęcia... tak więc trzymałem kamerę lewą ręką a prawą pstrykałem....o dziwo foty wyszły super, generalnie zbliżenia muzyka są takie że sam byłem zdziwiony jakością......nie chcę tutaj przereklamować nagrania ,ale naprawdę w opiniach innych byli zaskoczeni jakością – dodam że kręciłem po raz pierwszy od roku...... .
W domu kiedy żonka obejrzała występ, zapytała się dlaczego kręciłem w większości tylko Paula a nie pozostałych muzyków – nie muszę Wam udzielać odpowiedzi – prawda, rozumiemy się bez słów na odległość .......ale nie znaczy że nie ma tam zespołu jest, jest,....
Dźwięk – sam byłem zaskoczony jakością – poszczególne utwory skopiowane z kamery szły już w radio i ludziska byli zaskoczeni........to tyle w tym temacie.
Co znajdziecie na płytce : 2 godz. płytka nie mieści koncertu który trwał przeszło 2 godz, ale są wszystkie utwory jakie były zagrane z tym że niestety kilka utworów jest skróconych po to, aby zmieściło się wszystko co Paul zaśpiewał , udało się to zrobić i niektóre kawałki mają po minucie ...wybierałem rzeczy które po części nie są moimi ulubionymi......... żałuję że niestety Helter Skelter jest okrojone... cóż taśmy miały tylko dwie godziny..........ale mam nadzieję że ten zapis zadowoli Was i z radością zasiądziecie przed telewizorami aby przeżyć na nowo występ i nie zapomnijcie podzielić się radością ze znajomymi......... .
No i chyba to wszystko w temacie płyty , oczywiście zrobione zostały okładki - mam nadzieję że nie skrytykujecie.......... .
I teraz prośba do osoby która ma swoją stronę w sieci : jeśli jest to możliwe niech da ktoś znać ,ponieważ mam jeszcze gotowy LABEL na płytkę a nie chcę nalepiać na disc ponieważ może mieć potem bicie........ i chodzi o to aby umieścić go gdzieś i aby osoby zainteresowane mogły sobie go ściągnąć......... oczywiście adres byłby wystawiony tutaj.....
Więcej już nie będę zachwalał koncertu ponieważ wszyscy tam byliśmy i go widzieliśmy szkoda tylko że ja jednym okiem .......kiedy opuszczałem miejsce występu miałem naprawdę niesamowitą satysfakcję że tak jak pisałem - nagram i nagrałem...............!!!!!!!.
Na chwilę obecną gwarantuję że jest to pierwszy zapis z tegorocznej trasy Paula ,a kto wie czy nie jedyny zapis video....w roku ubiegłym nie udało się mi nic wyczaić w sieci – aby ktoś zarejestrował kamerą występ gdziekolwiek... tylko dokonano tego w Moskwie, bo chodzi dvd z relacją nie telewizyjną - lecz to cudo kosztuje kilkadziesiąt dolców na aukcjach........
My mamy satysfakcję że Polak Potrafi i jako pierwsi i jedyni mamy kolejne wydawnictwo z napisem - made in Poland...
O ile będziecie wrzucali to w swe zbiory na stronie nie zapomnijcie że to M- Records.....
Zrobiłem to dla siebie, jak również dla Was i dla wszystkich fanów Paula i The Beatles na całym świecie..........mam nadzieję że historia mi to wybaczy............a jeśli nie ,to o ile będzie okazja- zrobię to raz jeszcze ,może wtedy mi to wybaczy..........

Tak więc - - - - STARTUJEMY- - -

Realizacja w/g kolejności zgłoszeń
Reszta szczegółów będzie pod adresem m.walkowiak@elka.pl

Liczę na zrozumienie i konkretne podejście do nakładu pracy jaki włożyłem w to , aby można było przeżyć ponownie to ,co dane było zobaczyć nielicznym............
Mam ogromną prośbę ........ kiedy już zobaczycie zapis koncertu – opiszcie swoje opinie w kolejnym odnośniku ,który pojawi się po wysłaniu pierwszych egzemplarzy..........
A teraz osoby chętne niech po prostu zadeklarują swój udział w akcji wpisując się poniżej ,będzie to dla mnie wyznacznik zainteresowania..............no i oczywiście piszcie do mnie .....
Zrozumcie tylko to że jestem sam, Was zaś wielu i od momentu zgłoszenia troszkę czasu do realizacji minie.........
Mam też kilka osób zainteresowanych z zagranicy.............jak się dowiedzieli ??????????? jeszcze świata nie informowałem........
jakość dźwięku dobra.No a kiedyś opiszę Wam jak to wszystko wyglądało i na koncercie i po nim.........

Pozdrawiam Marek - Beatles


Ostatnio edytowany przez beatles, Czw Cze 24, 2004 11:46 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 11:40 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Wto Kwi 01, 2003 4:17 pm
Posty: 27
Cześć Marek,

Tak jak pisałem na Twego maila, jestem BARDZO zainteresowany płytami DVD w ilości o jakiej Ci wspomniałem. Wpisz mnie proszę na listę zainteresowanych i daj proszę znać jak będziesz gotowy do zrealizowania mojego zamówienia. Dodam, że będę cierpliwie czekał.

Pozdrawiam,
Jacek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 12:47 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Nie Sty 11, 2004 4:02 pm
Posty: 23
Miejscowość: Rzeszów
Ja również (niniejszym) wpisuję się na listę potencjalnych zainteresowanych Twoim Wielkim Dziełem :D

_________________
Although I laugh and I act like a clown
Behind this mask I am wearing a frown


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 12:57 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
czesc,
oczywiscie jestem zainteresowany wszystkim co mozliwe (dvd, video, cd...). jakby było trzeba mogę przesłac czyste płytki, kasety itp. rzecz jasna pośpiechu nie ma - kiedy bedzie to bedzie.
pozdrawiam
Walrus


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 2:48 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ja też! Ja też!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 3:57 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
A ja nie mam DVD... :( czy bedzie tez wersja VCD? czy ktos moglby to zrobic?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 5:35 pm 
Offline
starszy fan sztabowy

Rejestracja: Pią Cze 21, 2002 11:26 pm
Posty: 66
Tak jak pisałem na twojego maila jak najbardziej jestem zainteresowany więc czekam niecierpliwie :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 6:57 pm 
Offline
Dr Robert

Rejestracja: Nie Sie 25, 2002 6:54 pm
Posty: 280
Miejscowość: Gdańsk
Jestem baaaardzo zainteresowany.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 9:54 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Cytuj:
Mam też kilka osób zainteresowanych z zagranicy.............jak się dowiedzieli ??????????? jeszcze świata nie informowałem........


..ehmm ...cos mi sie wypsnelo niechcacy :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 9:55 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pią Kwi 18, 2003 6:23 pm
Posty: 1
Halo

tu dorota z leszna. ja oczywiście też jestem zainteresowana baaaaaaaaaardzo!!!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: ja też!!
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 10:41 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Lis 07, 2003 10:56 pm
Posty: 120
Miejscowość: Czerwionka
oczywiscie ja tez jestem bardzo zainteresowana- juz raz na żywo przegapiłam ten koncert- chce go przynajmniej przezyć na dvd!!!!

pozdrawiam

aha- ja tez moge długo czekać!!!!

_________________
That love is all and love is everyone
It is knowing, it is knowing


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 10:55 pm 
Offline
fan sztabowy

Rejestracja: Wto Cze 08, 2004 10:11 pm
Posty: 50
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Jak już wspomnialam, gorąco czekam :-) Chcialabym wiedziec, kiedy bylaby mozliwosc przeslania, i na kiedy mam zarezerwowane miejsce...:) pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 11:55 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pią Mar 05, 2004 11:04 pm
Posty: 19
Jestem zainteresowany...Chcialabym wiedziec, kiedy bylaby mozliwosc przeslania?... pozdrawiam
Wojtek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: SZTURM NA PŁYTY
PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 1:52 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
po pierwszym dniu jestem zaskoczony......w piątek wysyłam do Was pierwsze paczki.....a jest ich sporo w sumie wypuszczam 14 płyt......... nie spodziewałem sie że tak mocno zaatakujecie......... pierwsza partia zostaje rozdysponowana.... teraz muszę dalej męczyć firmę aby przyspieszyła tempo bo nie starcza materiałów .......
Ważna rzecz- osoby które tylko wpisały sie na stronce ,a nie dały znać muszą do mnie napisac i ja przedstawiam im szczegóły....no i muszą potwierdzić chęć czy chcą egzemplarz płyty....... bez tego nie ma mowy abym cokolwiek ,komukolwiek wysyłał............
osoby z pierwszego rzutu to : jacek ch, dreamer ,tomun, helengold, Przemek z Gorzowa, Wojtek z Warszawy, Wojtek z Bielska -B., Dorota z Leszna , i w sobote wiozę płyty do Poznania dla kolekcjonerów ......... niektóre z osób zamówiły po kilka egzemplarzy ....tak więc mniej osób ale ilość spora........... .
Osoby wymienione powyżej mogą oczekiwać na przesyłkę....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 7:07 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:20 am
Posty: 142
Miejscowość: Gdańsk
Witam,oczywiście też się wszystko we mnie pali by to przeżycie sobie i znajomym powtarzać.Jak najbardziej czekam. - John - (Janusz).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 7:42 am 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 5:59 pm
Posty: 19
Miejscowość: Poznań
Witam,
jak już wcześniej sygnalizowałem jestem BARDZO zainteresowany!
Zaraz wysyłam maila z adresem.
Już się nie mogę doczekać na przesyłkę.

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 4:10 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
I ja poproszę jedną!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 11:42 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Czw Kwi 22, 2004 2:52 pm
Posty: 19
Miejscowość: Lublin
Ja oczywiście też!!!!
plizzzzzzzzzzzzzz ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 01, 2004 5:00 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Ja również jestem zainteresowany tą nowością rynkową, poza tym ci którzy obejrzeli rozpętali już taką kampanię reklamową, że aż się prosi żeby mieć tę płytkę w domciu, wśród bitlowych zbiorów, no i odświeżać od czasu do czasu piękne wspomnienia.

_________________
pozdrawiam, MichMistrz


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY