Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:00 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 9:56 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Czw Maj 27, 2010 9:30 pm
Posty: 28
Miejscowość: piękne KIELCE :-)
Poszukuję
1.The Lost Anthology vol.3 (wyd.Apple ???)
2.Unssurpased Masters vol.4 (wyd.yellow dog)
3.The Red Light's On vol.7 (wyd.JfC)
4.The Alternate Magical Mystery Tour vol.2 (wyd.walrus) lub track 7 (strawberry fields take 1 bez chórku) z tej plyty
5.One Before 911 vol.2 (wyd.Secret Trax)

Mam też pewnie niejasności co do płyt koncertowych-tracklisty z okładek rozmijają się z zawartością wydawnictwa.Chodzi o
1.The Beatles In Italy 1965 (wyd.misterclaudel)-płyta zawiera tylko koncert w Teatro Adriano z 27.07.65 koncert przedpołudniowy
2.Live In Philadelphia & Indianapolis 2-3.08.64(wyd.no name)-nie zawiera koncertu z Convention Hall w Filadelfii.

Będę wdzięczny za okazaną pomoc.Jednocześnie chcę poinformować,ze swoje zbiory (przynajmniej pewna część) jest udostępniona przeze mnie na chomikuj.pl Nie chodzi mi o zdobywanie jakichś idiotycznych punktów czy innych rzeczy-po prostu jeśli ktoś znajdzie coś dla siebie proszę dać znać-udostępnie hasło lub prześlę kopię w miejsce zamieszkania

_________________
http://beatlebootleg.blogspot.com/


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 2:12 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Po pierwsze skupmy się na drugiej częścią Twojego postu, czyli kłopotem z opisami. Jeśli dobrze zrozumiałem, posiadasz płyty z pewnym materiałem oraz okładkę z zupełnie innego wydawnictwa. Skompletowanie płyty i atworka bywa czasami bardzo czasochłonne i potrzeba do tego kilku drobnych informacji by znaleźć ten właściwy (m.in. musimy znać jakość materiału, długość ścieżek, spis utworów). Możemy jednak spróbować poruszyć ten temat i wspólnie poszukać odpowiednich okładek - bazując na zawartości płyt. Oczywiście będzie to dość ciężkie, bo w dzisiejszych czasach, każdy może wziąć dowolny "składak", wyciąć z niego połowę materiału i umieścić w sieci jako "zapis wyłącznie jednego koncertu". Ale co tam - do dzieła! :wink:

1. Kilkanaście lat temu na czarnym krążku ukazał się album The Beatles - Live At Teatro Adriano, Rome, June 27th 1965, który posiadał (w odróżnieniu od płyty "The Beatles In Italy 1965") TYLKO zapis koncertu z Teatro Adriano. Album ukazał sie nakładem wytwórni Clean Sound Records i był chyba pierwszym (i jedynym) zapisem, z tego show jaki sie ukazał. Oczywiście materiał z tej płyty pojawił się później na setkach bootlegów - jednak to właśnie ta płyta była dla nich "taśmą matką" :wink: Całkiem możliwe, że posiadasz właśnie kopie tego wydawnictwa z mylnie dołączona okładką...

Image Image


2. Jeśli posiadasz tylko zapis koncertu z Indianapolis (03/08/1964), to całkiem możliwe, że nie jest to "Live In Philadelphia & Indianapolis" ale "The Beatles - Indiana State Fair", którego dokładny opis możesz znaleźć pod tym linkiem. Co ciekawe - okładka jest niemal identyczna jak wspomniane wcześniej wydawnictwo zawierające 2 koncerty, więc nie trudno się pomylić :wink:

Image Image


pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 3:19 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Jeśli chodzi o płyty to nie widzę problemy, by je przegrać. Wszystkie wymienione przez Ciebie posiadam, niektóre nawet oryginalnie tłoczone :wink: Mam tylko dwa pytania odnośnie dysków.

Pierwsze:

Cytuj:
The Alternate Magical Mystery Tour Vol.2 (Walrus Records)
One Before 911 Vol.2 (Secret Trax)

masz na myśli druga płytę zestawu ?

Cytuj:
The Lost Anthology Vol.3 (Apple (Fake))
The Red Light's On Vol.7 (JFC)
Unsurpassed Masters Vol.4 (Yellow Dog Records)

Drugie:
W jaki sposób chcesz posiąść te krążki? Do wyboru masz albo drogę elektroniczną albo wysyłkę tradycyjną Pocztą (CD-R). Jeśli wybierzesz pierwsza opcje, napisz jaki format Cię interesuje (flac/mp3) oraz skąd najlepiej będzie Ci to ściągnąć (sendspace, megaupload, rapidshare...).

To chyba wszystko! :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 9:31 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Czw Maj 27, 2010 9:30 pm
Posty: 28
Miejscowość: piękne KIELCE :-)
Normalnie otwarła mi się szuflada z wrażenia (czytaj opadła mi szczęka :D )


Jeśli chodzi o wydawnictwa w których brakuje mi vol.2 lub innych partów to chodzi rzeczywiście o dyski.
Co do formatu to naprawdę mi jest obojętne bo mam konwertery ale w sumie FLAC jest najbardziej "czystym przeniesieniem dzwięku".
Co do udostępnienia-rapidshare,megaupload,chomikuj pl .......(byle był czynny link),może być również pocztą-na pw podam adres


Bardzo dziękuję za pomoc i jeśli będę miał jeszcze jakiś problem,mogę zwrócić się do Ciebie o pomoc?

P.S.W razie czego będę dodawał pliki okładek o co konkretnie mi chodzi

_________________
http://beatlebootleg.blogspot.com/


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Zrobimy tak: umieszczę na stronie nagrania w postaci mp3 (tak, żeby inni użytkownicy mogli je sobie ściągnąć, gdyby byli zainteresowani) a dla Ciebie przygotuje paczkę z płytami CD-R - kopia 1:1 z moich kompaktów. Jakby coś, odezwij się na priv i podeślij adres!

Jeśli kiedykolwiek miałbyś jakieś pytania - śmiało pisz! Od tego tutaj jesteśmy, żeby sobie pomagać! :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY