Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 01, 2024 12:00 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Sty 16, 2004 7:50 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 11, 2003 10:18 pm
Posty: 139
Gdzie mógłbym sobie załatwić płyty TWICKENJAM i LET IT BE - THE APPLE SESSIONS. Nigdzie ich nie ma (nawet na bootlegzone). Może ktoś będzie mógł mi pomóc (chociażby administrator) :?: :?: :?: :?:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sty 17, 2004 11:54 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Woland napisał(a):
Może ktoś będzie mógł mi pomóc (chociażby administrator)


Proszę bardzo, zawsze do usług: :D

Sposób Nr 1 - na bootlegzone jest Forum. Napisz tam o tych plytach, napisz co masz na wymianę i na drugi dzien nie będziesz się mógł opędzic od ofert.

Sposób Nr 2 - To samo z beatlegs - listą dyskusyjną na Yahoo. Wszystkie adresy są w poradniku kolekcjonera na stronie.

Sposób Nr 3 - Materiał, którego szukasz jest prawdopodobnie (w lepszej jakości) na dziesiątkach innych płyt.

Jeśli chodzi o to, zebym ja wysłał płyty ...to mam ogromną prośbę - uszanujcie NASZĄ (kolekcjonerów) pracę włożoną w powstawanie naszej witryny, w zamieszczanie adresów dziesiątek kolekcjonerów. list dyskusyjnych, stron internetowych. To wszystko po to, zeby ułatwić wyszukiwanie płyt. Korzystajcie z tego, a nie tylko z mojej trade list!

Porządne skopiowanie płyty trwa 40 minut. Gdybym był w stanie skopiować nawet i 3 płyty dziennie, to gdybym nie odmawiał nikomu przez ostatni miesiąc, miałbym zajęte następne 3-4 miesiące ...a przeciez odpocząć tez kiedyś trzeba.
Nie oznacza to jednak, ze nie pomogę. Jak zobaczę solidną akcję któregoś kolekcjonera (ogłoszenia na listach i forach + wyszukiwanie w google), a mimo to ów kolekcjoner niczego nie znajdzie - wtedy możemy rozpocząć rozmowę. Jeśli natomiast ktoś zaczyna i kończy na mojej trade list ...to sorry. :(

Z jednej strony zachęcam więc - piszcie do mnie w razie kłopotów.
Z drugiej - radźcie sobie sami, ja sobie poradziłem i wiem, że to nie jest trudne.

pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY