Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 01, 2024 1:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 2:53 am 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pon Gru 15, 2003 2:29 am
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa
Drodzy kolekcjonerzy weterani.
Jako nowicjusz w tej grupie i pragnący dołączyć do szanownego grona koneserów posiadających coś więcej niż tylko katalogowe płyty Wielkiej Czwórki, zwracam się z gorącą prośbą o przyjacielskie podpowiedzi na temat - Jak zaczynaliście? Wiem, że jest forma regulaminu, ale jestem uczestnikiem innego jeszcze forum - poświęconego pamięci Tomka Beksińskiego - i z doświadczenia wiem, że nic tak życia nie upraszcza jak rady doświadczonych użytkowników, bo ścisła forma regulaminu nie zawsze sprawdza się w praktyce. Chodzi mi o podszepty co zrobić, by stać się zaufanym uczestnikiem, jakie warunki musi spełnić zaczynający aktywność w tym miejscu, by móc rozpocząć kolekcjonowanie bootlegów. We wspomnianej grupie (TB) jestem jednym z aktywnych współtwórców wymiany, jednak tu zaczynam jako "cienki Bolek" i wasza pomoc będzie mi, jestem pewien, bardzo przydatna. Pozdrawiam serdecznie i czekam na liczny odzew :)

Marek m.ochocki@wp.pl

(Umieściłem to również w rubryce: collectors. Przepraszam za zamieszanie, już nie będę.)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 4:22 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 03, 2002 5:12 pm
Posty: 155
Miejscowość: wadowice
A jakiego to forum pamięci nieboszczyka Beksińskiego jesteś użytkownikiem? :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Beksiński...
PostWysłany: Wto Gru 16, 2003 1:16 am 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pon Gru 15, 2003 2:29 am
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa
Pajdek napisał(a):
A jakiego to forum pamięci nieboszczyka Beksińskiego jesteś użytkownikiem? :)


Na Yahoo jest grupa nosferatu_pl, która podobnie jak tutejsza, zajmuje się wymianą płyt. Tam przedmiotem wymiany są audycje Tomka B. zebrane i odtworzone ze zbiorów prywatnych (przeważnie zgrane z kaset). Dotychczasowe efekty można podejrzeć także na www.tbmp3.prv.pl
Pozdrawiam M.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 16, 2003 1:32 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Zarejestruj się jako uzytkownik tego forum i jako uzytkownik witryny www.beatles.kielce.com.pl - przynajmniej będziesz dostawał bieżące informacje o tym co sie dzieje.
Przeczytaj też poradnik kolekcjonera na stronie głównej, utwórz swoją trade list i działaj.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Beksiński...
PostWysłany: Wto Gru 16, 2003 4:39 pm 
mar napisał(a):
Pajdek napisał(a):
A jakiego to forum pamięci nieboszczyka Beksińskiego jesteś użytkownikiem? :)


Na Yahoo jest grupa nosferatu_pl, która podobnie jak tutejsza, zajmuje się wymianą płyt. Tam przedmiotem wymiany są audycje Tomka B. zebrane i odtworzone ze zbiorów prywatnych (przeważnie zgrane z kaset). Dotychczasowe efekty można podejrzeć także na www.tbmp3.prv.pl
Pozdrawiam M.


ok.
pytam bo jestem autorem www.kryptatb.prv.pl ;-)


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Beksiński...
PostWysłany: Śro Gru 17, 2003 8:46 am 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pon Gru 15, 2003 2:29 am
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa
Cytuj:
pytam bo jestem autorem www.kryptatb.prv.pl ;-)


Jakoś nie skojarzyłem sobie pajdka z tamtym pajdkiem. Miło bardzo, że nasze hobby krzyżują się także w tym temacie. Za pośrednictwem Twojej strony trafiłem na tbmp3 i jestem Ci za to bardzo wdzięczny.
Jednak chyba tam jest łatwiejszy sposób uczestnictwa niż tu. Próbuję przebrnąć przez poradnik kolekcjonera i być może jestem mało kumaty, ale zawiłość tego dokumentu jest chwilowo dla mnie obezwładniająca, a widzę że chętnych do pomocy brak. Proszę mi wybaczyć (zwracam się do ogółu) ale łatwo jest twierdzić, że uczestnictwo jest proste jak świński ogon, kiedy ma się za sobą jakiś staż w działalności, ale co ja, biedny żuczek, nie posiadający na początek nic do zaoferowania, mam powiedzieć? Liczyłem na podstawie listy kolekcjonerów, że znajdzie się choć kilka osób, chętnych pośpieszyć z pomocą i rzucić kilka rad pomocnych nowicjuszowi. Żeby sobie przeczytać regulamin - to ja się mogę dowiedzieć np. w ZUS, że tak sobie zażartuję. Przeczytałem i wiem tyle, co na początku. Jak w BootlegZone mam się odnaleźć? Ot tak zakomunikować, że chcę wszystko, a nie mam nic? O to mi chodziło, o pierwszy krok. Często jedna celna podpowiedź i wszystko rusza z kopyta. Trudno, nie ma chętnych wyciągnąć pomocną dłoń, wobec tego pozostanę biernym obserwatorem...
Pozdrawiam i życzę powodzenia w wymianie i Wesołych Świąt.
M.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 18, 2003 9:18 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Cytuj:
Jak w BootlegZone mam się odnaleźć? Ot tak zakomunikować, że chcę wszystko, a nie mam nic? O to mi chodziło, o pierwszy krok


Napisz na tamtym forum dyskusyjnym, które bootlegi Cię interesują i spytaj czy ktoś nie wyśle ich w zamian za czyste CDRy.
To samo możesz zrobić na naszym Forum.

Cytuj:
ale zawiłość tego dokumentu jest chwilowo dla mnie obezwładniająca,


nikt do tej pory nie przeczytał więcej niz cztery pierwsze linijki :D
gratulujemy pierwszemu odważnemu
ale niewykluczone, ze ktos następny rzuci się poprawiać Twój rekod - napisz więc, co zmienić, zeby było jaśniej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 19, 2003 1:14 am 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pon Gru 15, 2003 2:29 am
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa
Cytuj:
nikt do tej pory nie przeczytał więcej niz cztery pierwsze linijki :D
gratulujemy pierwszemu odważnemu
ale niewykluczone, ze ktos następny rzuci się poprawiać Twój rekod - napisz więc, co zmienić, zeby było jaśniej


Wyczułem lekką nutkę ironii... Przepraszam, trochę zbyt emocjonalnie być może zareagowałem w pierwszej chwili. Czas pomaga uporać się z przeciwnościami losu (zawiłościami regulaminu :lol: ). Kasia podała mi pomocną dłoń i dzięki niej chyba uda się mnie ucywilizować. Proszę więc dać mi czas - postaram się opanować to, co do funkcjonowania tu jest niezbędne i mam nadzieję, że będzie ze mnie pożytek także w drugą stronę.
Pozdrawiam ogół oraz życzę Wesołych Świąt i owocnych bootlegowych zbiorów w Nowym Roku
Marek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY