Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:34 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Lis 21, 2003 5:19 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Lis 07, 2003 10:56 pm
Posty: 120
Miejscowość: Czerwionka
Wszystkie znane nam napisy do filmów związanych z Beatlesami są umieszczone na stronie w tym miejscu:

http://www.beatles.kielce.com.pl/wz_lis ... tion=filmy

Innych napisów nie posiadamy, więc nie ma co pytać i tworzyć nowych tematów na Forum.
Jeśli ktoś będzie miał nowe napisy, to przyśle je e-mailem na adres:

joryk@beatles.kielce.com.pl

i zostaną one udostępnione 'zwiedzającym'.

_________________
That love is all and love is everyone
It is knowing, it is knowing


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Mr Mustard
PostWysłany: Pią Sty 30, 2004 1:19 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 30, 2004 12:59 pm
Posty: 19
Zerknijcie na http://www.napisy.info/szukaj.php?tytul ... arine&t=or
Niebawem na tej stronie będzie poprawiona wersja napisów do Magical Mystery Tour

Pozzdro!

_________________
There are places I remember....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 4:22 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
może się skompromituję, ale co tam :D
Czy puszczajac DVD w komputerze, np przez PowerDVD, można załadować napisy z innego źródła, np z dysku?

divixy, VCD, to tak, ale DVD??

dzięki

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: HELP!!!
PostWysłany: Nie Gru 19, 2004 7:20 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 19, 2004 7:11 pm
Posty: 131
Miejscowość: Chorzów
Potrzebuje pomocy... jestem w rozterce. Właśnie ściągnełam sobie film "A Hard Days Night" i wszystko by było dobrze ale ... nie mam napisów! Co prawda mniej więcej rozumie ale jednak napisy by się przydały. Nie jestem geniuszem komputerowym ale wiem, że jest to wersja jedno dyskowa, z wstępem. Znalazłam raz jedne napisy i zaczynały się od tytułowej piosenki ale ja mam jeszcze jakąś piosenke przed tym (bardzo fajna) i mam problem.Więc jeśli ktos by przypadkiem miał napisy do tego filmu prosze o przesłanie mi ich. Z góry dziękuje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: HELP!!!
PostWysłany: Śro Gru 22, 2004 11:13 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Paź 20, 2004 5:21 pm
Posty: 57
Miejscowość: Poznań
Skura napisał(a):
może się skompromituję, ale co tam icon_biggrin.gif
Czy puszczajac DVD w komputerze, np przez PowerDVD, można załadować napisy z innego źródła, np z dysku?
divixy, VCD, to tak, ale DVD??


Z tego co wiem, to chyba niet, nie w tym programie, ale chyba w Quick Time Alternative można taki trik odwalić :P Pozatym program ALLPlayer na 99% posiada taką opcję.
http://www.free-codecs.com/download/Qui ... native.htm
http://www.allplayer.prv.pl/

missy_dizzy napisał(a):
Potrzebuje pomocy... jestem w rozterce. Właśnie ściągnełam sobie film "A Hard Days Night" i wszystko by było dobrze ale ... nie mam napisów!


Zajrzyj tutaj:
http://napisy.org/szuk?s=hard+days&l=pl&x=0&y=0

_________________
www.beatles.oned.pl - zapraszam! ^^


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 24, 2004 3:35 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 19, 2004 7:11 pm
Posty: 131
Miejscowość: Chorzów
Dzięki za dobre chęci ale te napisy tez nie pasują...mam niewymiarowy film? interesujące. jeszcze raz wielkie dzięki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 24, 2004 4:05 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Paź 20, 2004 5:21 pm
Posty: 57
Miejscowość: Poznań
Tutaj masz programik, który zmienia w napisach wszystko :) http://www.tomzavodny.cz/program/subtoo ... ToolEN.zip
na stronie typu http://www.divx.pl albo http://www.divx.howto.pl możesz znaleźć instrukcje dotyczące programu :)
Np. Robisz Forward 5 sec. i wszystie napisy wyświetlają ci się 5 sec później, świetny program.

_________________
www.beatles.oned.pl - zapraszam! ^^


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 8:13 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Nie Mar 06, 2005 8:01 pm
Posty: 1
_Ania_ napisał(a):
Wszystkie znane nam napisy do filmów związanych z Beatlesami są umieszczone na stronie w tym miejscu:
:roll:
http://www.beatles.kielce.com.pl/wz_lis ... tion=filmy

Innych napisów nie posiadamy, więc nie ma co pytać i tworzyć nowych tematów na Forum.
Jeśli ktoś będzie miał nowe napisy, to przyśle je e-mailem na adres:

joryk@beatles.kielce.com.pl

i zostaną one udostępnione 'zwiedzającym'.


Szukam pilnie napisów do Let It Be może ktoś ma? proszę o kontakt welrof@o2.pl w zamian dam do Help, lub inne

_________________
welrof


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 8:13 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Też ich szukam (mogą być po angielsku). Kontakt pw.

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: The Rutles- napisy
PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 3:41 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 12:43 pm
Posty: 153
Miejscowość: Nowhere Land
Po dłuuugiej nieobecności witam znowu. Może niektórzy mnie jeszcze pamiętają. :) Trochę mnie nie było, ale mam nadzieję, że teraz już w końcu powrócę i to na czas dłuższy i nie będę już robić wstydu Rodzinie. :P A wiedzieć wam trzeba, drodzy forumowicze, że nie przychodzę z pustymi rękami. Oto mój dar dla całej społeczności Beatlefanów (a także fanów Monty Pythona) - napisy do "The Rutles: All You Need Is Cash".

Oto link do strony w serwisie napisy.info:
http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to ... les%2C+The

Zaraz napiszę do Joryka, by umieścił je także tutaj.

Dla tych, którzy nie kliknęli od razu w link mała informacja. Wersje filmu są dwie, o ile mi wiadomo. Napisy są do tej, która trwa godzinę i sześć minut. Jeśli ktoś ma tę dłuższą, niech się ze mną skontaktuje. Może coś zdziałamy.

Sprawa druga - napisy musiałem przygotować sam. Najpierw spisałem je po angielsku (angielskie napisy w przygotowaniu), a potem tłumaczyłem. Nie obeszło się bez małej pomocy przyjaciół (dokładniej Nancy Farrell z Rutlesowego forum i Patryka, kuzyna), którzy szukali błędów oraz tłumaczyli, o co chodzi w dziwnych slangowych zwrotach.

Po trzecie: wybaczcie mi ewentualne potknięcia - człowiek nie maszyna, a nawet maszyna popełnia błędy i w ogóle. :P

Zatem do następnych napisów. :P

_________________
alias Dawidsu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 12, 2006 1:28 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Nooo, brachu! :D Dziękuję - to jedyne, co jestem w stanie wykrztusić (no i o tej porze w dodatku nic nie przychodzi mi bardziej twórczego do głowy... nie ma to, jak jechać na jeden dzień do Wrocławia o 4 nad ranem :lol: chyba sobie wezmę płytę SDM i będę słuchać w pociągu :P). Myślę, że nie tylko ja jestem ci niezmiernie wdzięczna za te napisy. :)

Jakkolwiek trafiłam na tę witrynę już wtedy, kiedy Ty powoli forum 'opuszczałeś', to można było odczuć brak takich użytkowników jak Wy (mam tu na myśli Ciebie i jeszcze kilku innych, którzy... nie wiem, zapomnieli o tej stronie? ;) Nie będę dociekać... ;)).
Swoją drogą wsiąkliście wszyscy równo - Ty, Father McKenzie (Patryk, czy nie tak? ;)), Dreamer (czy dobrze kojarzę, że to wszystko jedna rodzina? ;) :D).

PS Mam nadzieję, że te zapewnienia o powrocie nie okażą się tylko czczymi słowami. :| Naprawdę, szkoda, że tak rzadko tu zaglądacie. ;)

A tak naprawdę, to bardzo, bardzo się cieszę... tylko nie potrafię tego okazać :P :P :mrgreen: - ja już tak mam: muszę sobie ponarzekać. ;)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Rutles- napisy
PostWysłany: Śro Sie 09, 2006 9:06 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 07, 2002 7:39 pm
Posty: 58
Miejscowość: Łódź
Ph.D. Jeremy Hillary Boob napisał(a):
Po dłuuugiej nieobecności witam znowu. Może niektórzy mnie jeszcze pamiętają. :) Trochę mnie nie było, ale mam nadzieję, że teraz już w końcu powrócę i to na czas dłuższy i nie będę już robić wstydu Rodzinie. :P A wiedzieć wam trzeba, drodzy forumowicze, że nie przychodzę z pustymi rękami. Oto mój dar dla całej społeczności Beatlefanów (a także fanów Monty Pythona) - napisy do "The Rutles: All You Need Is Cash".


Extra. W let it be wiele nie mówią, też mógłbyś to przetłumaczyć :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 2:00 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 12:43 pm
Posty: 153
Miejscowość: Nowhere Land
Zamieszczam tutaj moje nowe napisy do Help! Niedługo pewnie pojawią się na stronie głównej, tymczasem można ściągnąć je tutaj.

Postanowiłem przetłumaczyć Help! na nowo z powodu braku polskiego przekładu na nowym wydaniu DVD. Ale to nie są "jeszcze jedne napisy"! W trakcie pracy zauważyłem cały ogrom wspaniałych żartów, który w znanej mi dotychczas wersji przetłumaczony był kiepsko, lub w ogóle. Starałem się oddać wszystkie gagi i wszelakie kwestie jak najwierniej, zachowując ich wszechobecny komizm. Nie wzorowałem się na starym przekładzie. Jedyne, co zapożyczyłem to "kondensator względności" - jeśli bym to zmienił, pewnie wielu Beatlefanów miałoby mi to za złe. ;) Piosenki pozostawiłem w oryginale, bo poetą nie jestem. Poza tym, zamieszczam wersję bez nich, jeśli ktoś woli. Napisy dostosowane są do nowego DVD.

Dawidsu (alias Ph.D. Jeremy Hillary Boob)

http://www.sendspace.com/file/xz1z88


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 21, 2011 11:06 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 12:43 pm
Posty: 153
Miejscowość: Nowhere Land
Przydałoby się zmienić opis na stronie z filmami do The Rutles. Aktualnie brzmi on tak:
Cytuj:
The Rutles - All You Need Is Cash. W filmie nie występują Beatlesi lecz grupa komediowa Monty Python ...i więcej nie ma potrzeby pisać.

Nie ma to wiele wspólnego z prawdą. Raz, że z Monty Pythona występują tylko Eric Idle i Michael Palin, a Beatlesi z kolei jak najbardziej się pojawiają - w osobie George'a Harrisona. ;)
No i możnaby skrobnąć coś o czym w ogóle ten film jest. ;)

_________________
alias Dawidsu


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 19, 2014 8:15 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Posty w tym temacie pojawiają się rzadko, wraz z pojawieniem się nowych napisów.
Ja mam nowe ogłoszenie: Jestem w posiadaniu polskich filmowych bootlegów - beatlesowych filmów DVD z wmontowanymi polskimi napisami.
Potrzeba takich DVD wynikła naturalnie, gdy przybyło w naszych domach telewizorków 40-50 calowych wraz ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD, na których jeden rodzaj ludzi ogląda jak zawsze seriale i takie tam, a drugi rodzaj - filmy np. muzyczne, a w szczególności te z Beatlesami, korzystając z uroków kina domowego.
Filmy DVD są prawie identyczne jak te oryginalne, dodatkowo posiadają wmontowane napisy autorstwa osób tworzących stronę z napisami na tym forum, jednak napisy te zostały jeszcze raz poprawione. Oczywiście tak zmontowane filmy DVD powstały z myślą o wąskim gronie fanów i nie są na sprzedaż. Oto spis:
Anthology 9 części
A Hard Day's Night
Help!
Magical Mystery Tour (nowa wersja DVD)
Sgt. Pepper's Loney Hearts Club Band (rodzaj muzycznej baśni Roberta Stigwooda, rozgrywającej się w świecie z piosenek Beatlesów)

Kto wie, czy nie będzie nowej wersji AHDN wraz z nową wersją filmu, planowane jest wydanie Mini Documentaries. Ale nie ma Let It Be. Filmy nie są na sprzedaż, ale są do podarowania przyjaciołom z Forum. Po szczegóły proszę pisać na priva.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY