Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 01, 2024 3:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Lis 09, 2003 1:36 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Jako że od ostatniej akcji Joryka związanej z rozdawaniem bootlegów minął już szmat czasu ,a i sam Joryk był przygnębiony katstrofalnym przebiegiem drugiej edycji,proponuję abyśmy zorganizowali sie ponownie i udowodnili sami sobie ,że nie jest z nami jeszcze tak źle i 3.edycja może dojść do skutku....... . Na dobry początek deklaruję do rozdania 10 płyt , których nie było w poprzednich akcjach i mam nadzieję że znajdą się wsród nas osoby, które równiez będą mogły dorzucić się i wspomóc te które będą chciały otrzymać coś od nas ,a przy okazji samemu wzbogacić swoje kolekcje..... Zasady pozostały by takie same jak w poprzednich akcjach ,ale to już temat do dogadania , o ile akceptujecie pomysł odpowiadajcie, a ja wtedy wystawię tytuły jakie mogę wrzucić, a wszystkich chętnych darczyńców proszę o to aby spojrzeli wstecz i nie wciskali rzeczy które już były.No i rzecz najważniejsza, o ile uda nam się to ruszyć ,zakładam z góry że akcja obsłuży nie więcej jak 20-25 osób , tak że kolejność zgłoszeń będzie brana pod uwagę !!!!! tym czasem proszę o zaznaczanie czy chcesz dać (podaj tytuł)-czy chcesz przegrać-czy też tylko czekasz na płyty. Pozdrawiam i trzymam kciuki......BEATLES


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 12:26 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Oczywiście pisze się na to. Sam od pewnego czasu o tym myślałem. Dorzucę kilka tytułów do listy (będzie tego około 5-7... może więcej :D ).

Pozdrawiam
Macho


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 22, 2003 7:44 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Mam pewne wątpliwości, czy Trzecia Edycja Akcji Rozdawania Bezpłatnych Bootlegów byłaby potrzebna.

Bootlegi powinny trafić do osób:

1) które płyt nie mają lub mają ich mało (poniżej 20-30 sztuk) - inne osoby łatwo znajdą partnerów do wymiany;

2) których zainteresowanie Beatlesami nie jest tymczasowe i robią coś dla społeczności fanów.

Jeśli zbierze się kilkanaście osób, spełniających warunki bezpłatnego rozdawania to oczywiście 'sie zrobi' akcję ale w tej chwili nie mam takich sygnałów, żeby to było potrzebne.


Jest natomiast pewien problem z zagospodarowaniem podwójnych płyt
Zrobię specjalny dział, w którym będą płyty podwójne.
Jak to mozna wykorzystać ?

1) wymienić na czyste CDRy,
2) wymienić na inne bootlegi,
3) rozdać 'zasłużonym'

Każdy sam będzie decydował o przeznaczeniu płyt i sam zdecyduje czy płytę chce dać czy wymienić.

Przypominam, ze istnieje na Forum dział kolekcjonerski, w którym można zamieszczać ogłoszenia typu:
"wymienie ponizsze CD na czyste" czy też
"proponuję wymianę za następujący zestaw ...."


Natomiast ...ogłaszam koniec ery prezentów dla ludzi, którzy tygodniami 'nie mają czasu' uszanować naszej pracy. :evil:

pozdrawiam

joryk


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY