Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 10:47 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 12:29 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Witajcie

PAUL MCCARTNEY LIVE
BACK IN THE VIENNA. 14-05-2003

Zgodnie z moja zapowiedzią , od dnia dzisiejszego jest już w obrocie płytka mojej produkcji, z zapisem koncertu Paula McCartneya z Wiednia z dnia 14 maja 2003.

Tak jak wspominałem, oczywiście płytka dostępna tylko i wyłącznie w obiegu kolekcjonerskim czyli NIE NA SPRZEDAŻ, a wiec wchodzi w rachubę wymiana , lub czysta życzliwość dla tych którzy swojej kolekcji nie posiadają- w związku z tym że do kolejnej akcji Joryka jeszcze sporo czasu ,postanowiłem wypuścić płytki do obiegu prędzej, tym bardziej że jest to świeża rzecz a rzadko zdarza się ,aby ukazywało się coś w niecały miesiąc od chwili poczęcia czyli koncertu.... .
Paul McCartney Live –"Back In The Vienna. 14-05-2003” i od razu sprostowanie co do tytułu płytki, otrzymałem wiadomości że jest tam błąd - tak - lecz moim zdaniem nieistotny a zamiarem było aby właśnie takim tytułem opatrzyć to wydawnictwo gdyż tytuł „Back In THE Vienna” ma w swoim zamyśle nawiązywać do nazwy trasy tegorocznego tour - Back In The World. I to było by na tyle w kwestii tłumaczenia się dlaczego tak ,a nie poprawnie tak-dziękuję za uwagę...
Płytki – dwie sztuki, na pierwszej zapisano materiał w postaci jednego tracka zaś na drugiej znajdziecie dwa tracki ,dlaczego tak? , otóż niestety mam za mało czasu na to ,aby bawić się w cięcie materiału na poszczególne numery, a słuchając koncertu i tak zasadniczo płytka idzie od początku do końca, o ile komuś będzie to bardzo przeszkadzało –zawsze może dokonać cięcia domowym sposobem .
W trakcie odtwarzania będzie można parę razy usłyszeć brzęczenie ,wywołane niestety przez telefony komórkowe – to takie dodatki związane z rozwojem cywilizacji.
Kolejny defekt to niestety moment kiedy mini disc zastrajkował i”Can’t Buy Me Love” jest okrojony ze wstępu ,,Band On The Run” również troszeczkę ma skrojony wstęp ten w nowej wersji ale nieznacznie –wymiana płytki na nową w nagrywajce.
Jakość materiału uważam za dobrą ,zważywszy że miejsce gdzie było to nagrywane nie było centralnie wycelowane w scenę ,a zresztą sam posiadam bootlegi których jakość jest przerażająca , zaś ten nadaje się do słuchania.... .
Swoją drogą to dokument i tak jak pisałem w opisie koncertu z metką pewnie po raz pierwszy w historii fonografii Made In Poland, uwierzcie że mam ogromna frajdę z tego że właśnie u nas i nam, dane będzie pierwszym trzymać w ręku to wydawnictwo.... Jakie są wasze opinie na ten temat- jestem bardzo ciekaw???????????.
SCAN – do płytek dołączona będzie trzecia, scany okładek które zrobiłem a które po pierwszej prezentacji przypadły do gustu moim sędziom czyli osobom z którymi utrzymuje kontakty na linii kolekcjonerskiej – jest to wkładka, tył oraz wzór naklejki na cd , prosiłbym również wszystkich którzy wejdą w posiadanie tych CD o recenzje moich wypocin..
Jako że w naszym światku większość płyt ukazuje się pod egidą jakiejś firmy i ja postanowiłem nadać nazwę mojej... M-Records + numeracja każdej z płyt i pod tym tytułem proszę wpisywać to cudo na jakiekolwiek listy- chyba na to zasłużyłem?

Dystrybucja – tak jak wyżej wspominałem płytka będzie w obiegu kolekcjonerskim dostępna na zasadzie wymiany i tutaj nie ma żadnego kłopotu jeśli zaś idzie o czystą życzliwość dla rozpoczynających przygodę – nie będzie kłopotu z przegraniem materiału, jednak w tym przypadku osoba która będzie zdecydowana na wejście w posiadanie, musi pokryć koszt przesyłki – znaczek +koperta- zaadresowana na swój adres oraz koszty zakupu czystych płytek- może oczywiście sama dokonać zakupu i przysłać to wszystko w większej kopercie i ta opcja byłaby najlepszym rozwiązaniem.... Ja ze swej strony nie żądam niczego w zamian tylko obiektywnej recenzji w dziale kolekcjonerskim-chyba to nie wiele za tak wiele...

Adres korespondencji dla osób które są zainteresowane ( a dodam że jest już kolejka ,mało tego, nie było materiału a już byli chętni ) to Beatles na stronie lub m.walkowiak@elka.pl prosiłbym również aby wpisywać się pod tym ogłoszeniem na stronie abym mógł w kolejności zgłoszeń przesyłać materiał...
I to tyle co mam do zakomunikowania.... wybiła godzina ZERO i czekam na zgłoszenia, w razie jakiś problemów będą pojawiały się informacje w dziale OGŁOSZENIA.

POZDRAWIAM MAREK-BEATLES


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 10:00 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

zglaszam sie jako pierwszy z wiadomych powodow :)))

Marek nie udalo mi sie narazie zdobyc bootlega o ktory prosiles. Napisz mi inny tytul to moze sie uda.

Pozdrawiam,

Bartek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 10:06 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
"Ja, psze pana, ja"

joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 10:53 pm 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
I ja grzecznie ustawiam się w kolejce.

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 12:15 am 
Offline
starszy fan sztabowy

Rejestracja: Pią Cze 21, 2002 11:26 pm
Posty: 66
Też jestem chętny :)

pozdrawiam
tomun


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 8:18 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
........... i ja też :D

pozdrawiam
macho


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 6:33 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Hej,

Mam juz zdjecia z koncertu. Zeskanuje je i wysle do Joryka zeby zamiescil na stronce. Zrobie to jutro poniewaz dzisiaj zdalem egzamin i raczej nie bede w stanie tego uczynic....:)))))

Pozdrawiam,

Bartek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: ssssssssssssssszok
PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 10:18 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
witajcie
przyjmuje zgłoszenia i jestem w szoku że az takie zainteresowanie jest materiałem, wszystko będzie posuwało sie do przodu lecz troszeczkę wolniej, dzisiaj wysłałem zaledwie 30 listów w świat ,ten odległy ale nie zapominam również o tym bliskim ,pierwsze płyty juz ponoć idą do mnie ...
Pozdrawiam Marek - Beatles i prosze uzbroić sie w cierpliwość


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 09, 2003 5:14 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
To ponownie ja
pierwsze płyty poszły w świat ten daleki, teraz czekam na przesyłki od osób którym tylko przegrywam, oraz z którymi ide na wymianę.
Jak dotad bardzo mocno zatakowli przedstawiciele USA i przyznam się szczerze że po obejrzeniu ich kolekcji ,jestem w szoku, o niektórych materiałach zupełnie nie miałem pojecia że istnieją ..... wydaje mi sie że wyciagam od nich rzeczy, na które będzie wielu chętnych wśród was.
Zasadniczo nastawiłem się na Paula McCartneya i The Wings pod postacią audio i sporo VCD.
Pozdrawiam i czekam na wasze zamówienia jak na raziejade na biezaco- mam tylko nadzieje że komputer to wytrzyma....................
Marek Beatles


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY