Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 01, 2024 12:03 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Maj 08, 2003 6:27 pm 
jestem tu nowa i to co napisz z pewnoscia was rozsmieszy- ale powiedzcie mi o co chodi z tymi bootlegami- co to jest?????


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 08, 2003 8:42 pm 
Witaj nowa koleżanko :lol: botlogi są to inaczej płyty z koncertami ttylko takimi nagranymi przez piratów nie legalnie.


Góra
  
 
 Temat postu: i sesje???
PostWysłany: Pią Maj 09, 2003 8:59 am 
I nieopublikowane nagrania, sesje itp. prawda? Jak fan Beatli zmęczy wszystko co oficjalne, to zabiera się za bootlegi. I słucha piosenki, która różni się od oryginału tylko tym, że jest dłuższa o 2 sekundy, albo ma w środku śmiech itp.


Góra
  
 
 Temat postu: ???????????
PostWysłany: Pią Maj 09, 2003 7:12 pm 
ale to jak je sciagacie??? i gdzie tu nacisnac zeby cos sciagnac?


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 19, 2004 11:45 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pon Lut 02, 2004 1:45 am
Posty: 20
Miejscowość: Polska
Witaj, ja też jestem "nowy", no od lutego. Dziwię się, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. Jest jeszcze coś takiego jak wymiana płyt, akcje darmowego rozdawania bootlegów..... nie słyszałaś? Najfajniejsze są wymiany, bo w tym wypadku zawsze można zdobyć coś nowego, cennego. Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: no problemos;)
PostWysłany: Czw Maj 20, 2004 3:30 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Lis 07, 2003 10:56 pm
Posty: 120
Miejscowość: Czerwionka
chyba wiem o co ci chodzi - jesteś"zielona" na tej stronie co-jeśli chodzi o sprway bootlegowe oczywiscie?nie wiesz co i gdzie klikąć- wogóle nie wiesz o co chodzi z tymi bootlegami tak do końca? ja sie pokapowałam o co chodzi tylko i wyłacznie dzięki pomocy najfajniejszeg kolekcjonera(on wie o kogo chodzi) byłam kompletnie zielona- wtedy on powiedział mi jak sie poruszac po całej tej stronie--no i teraz juz sama sobie radze a i dzięki innym najfajniejszym kolekcjonerom :D moje zbiory cały czas sie powiekszają!! wiec jeśli masz jakies pytania wal smiało

moje gg: 3180092

pozdrawiam

_________________
That love is all and love is everyone
It is knowing, it is knowing


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 20, 2004 4:12 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pon Lut 02, 2004 1:45 am
Posty: 20
Miejscowość: Polska
Bardzo dobrze Aniu, chyba wszyscy którzy poruszaja się po tej stronie - nie tylko tym poście - są kolekcjonerami płyt. Dlaczego więc nie pomóc Zosi? Zawsze można kliknąć w użytkownika z Trade List i zaproponować mu wymianę. Ja też tak zrobiłem i dzięki temu moja kolekcja od pierwszej wizyty na stronie pewnego fajnego gościa (wiesz o kim mówię?) powiększyła mi sie o blisko 30 nowych wspaniałych płytek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: :)
PostWysłany: Czw Maj 20, 2004 8:03 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Lis 07, 2003 10:56 pm
Posty: 120
Miejscowość: Czerwionka
nie wiem czy mówimy o tym samym kolekcjonerze, być moze :) a co do pomocy zosi to jasna sprawa! wkońcu , zabrzmi to teraz banalnie- trzeba spobie pomagac co nie ?:)


pozdr.

_________________
That love is all and love is everyone
It is knowing, it is knowing


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 20, 2004 8:35 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pon Lut 02, 2004 1:45 am
Posty: 20
Miejscowość: Polska
Kolekcjoner na pewno ten sam. To w kńcu on stworzył tą wspaniałą stronę. Chwała mu za to.
A jeśli chodzi o pomoc w poszukiwaniu płyt, wychodzę z tego założenia, że skoro pomogli mnie, pomogę i ja innym. Zośka, melduj się :lol:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY