O czym są Truskawkowe Pola?

...no właśnie :-)
Największa chyba kategoria postów.

O czym są Truskawkowe Pola?

Postprzez StrawberryField » Pon Paź 19, 2020 8:52 am

Witajcie,

mój ukochany utwór Beatlesów "Strawberry Fields Forever" - o czym tak właściwie mówi? Mam wrażenie, że interpretacji może być kilka. Bardziej dosłowne o środkach lekko odurzających, metafizycznie o uczuciach i duchowości. Nie udało mi sie znaleźć żadnych materiałów mówiących o tym co sami autorzy mieli na myśli, co chcieli przekazać - czy w ogóle coś? Może postanowili zabawić się z słuchaczami i zostawić interpretację nam, małym żuczkom? Co myślicie? Ja lubię myśleć o metafizyczności może w drobnym połączeniu z jakimś wspomagaczem.

Living is easy with eyes closed
Misunderstanding all you see
It's getting hard to be someone
But it all works out
It doesn't matter much to me
StrawberryField
Nowhere Man

Re: O czym są Truskawkowe Pola?

Postprzez beatles » Wto Paź 20, 2020 7:49 pm

Tak myślę,że chyba o branży truskawkowej... :D :D :D pzdr.
p.s nigdy się nie zastanawiałem nad tym...
Awatar użytkownika
beatles
Lovely Rita

Miejscowość: Leszno

Postprzez Robert dusza » Śro Paź 21, 2020 1:30 pm

Truskawkowe Pola to nazwa geograficzna, miejsce wspomnień z dzieciństwa Beatlesów. Prosze wygooglaj na mapie, pozdrawiam robert dusza
Robert dusza
Nowhere Man

Miejscowość: Częstochowa

Postprzez beatles » Śro Paź 21, 2020 6:59 pm

Hello
Oczywiście żart.....powiem tak od przeszło 40 lat siedzę w bitlach i jakoś serio nigdy nie wstrząsało mną by skoncentrować się na tekście tego utworu.. pamiętam tylko dzień gdy udało mi się kupić w Szwecji bootleg z wieloma wersjami tego numeru i to był faktycznie okres gdy słuchałem namiętnie go w wersjach od kołyski aż po...a było to dawno bo poczatek lat 90..
Ale miło,że ktoś się odzywa...
all the best
beatles
Awatar użytkownika
beatles
Lovely Rita

Miejscowość: Leszno

Wróć do Najlepsze, najgorsze, ulubione i znienawidzone utwory oraz płyty Beatlesów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość