Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 08, 2024 1:27 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 12:47 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Co im się tych bród zachciało!!!

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 1:02 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Cytuj:
a na którym lepiej? pierwszym czy drugim? pytam bo jestem ciekawa zdania faceta


pewnie dla dziewczyn to pierwsze, ale dla mnie jakoś drugie jest takie troche magiczne...[/list]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 1:45 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
A ja jestem dziewczyną i wolę to drugie-ach, ta urocza ukośna grzyweczka ;)

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 11:05 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Cinek15 napisał(a):
Cytuj:
a na którym lepiej? pierwszym czy drugim? pytam bo jestem ciekawa zdania faceta


pewnie dla dziewczyn to pierwsze, ale dla mnie jakoś drugie jest takie troche magiczne...[/list]


a właśnie że nie! :D :D :D to drugie jest moim ulubionym! :wink: :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 11:24 am 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
ja też uwielbiam drugie! nawet chciałam je wkleić wczesniej w dyskusji, ale coś nie mogłam go znaleźć

Image

ach...

Image

tego zdjęcia z kolei nie widziałam nigdy wcześniej... a chyba nie muszę mówić, że mi się podoba... taki spokój i niepokój jednocześnie i melancholia bije...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 11:34 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Cytuj:
tego zdjęcia z kolei nie widziałam nigdy wcześniej... a chyba nie muszę mówić, że mi się podoba... taki spokój i niepokój jednocześnie i melancholia bije...
niczym Across The Universe... A wiecie, że ta piosenka miała wyjść na Milk And Honey !!! Miała byc dopracowana!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 1:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
a ja choć nie dziewczyna, to się wypowiem :wink: najbardziej lubie Johna z okresu Białego Albumu. kiedyś miałem takie czarno-białe zdjęcie z całą czwórką, John wyglądał Bosko. od tamtej pory sam zacząłem chodować włosy (i już mi tak zostało :D ), a nawet próbowałem Lennonek, ale nijak nie pasowały do moich rysów twarzy :(
a najbardziej pod względem długości włosów imponował mi George - zawsze miał najdłuższe 8) w dodatku nie ścinał ich chyba aż do lat 90-tych :D 8) no i dodatkowo nigdy nie widziałem, żeby je spinał :) Johna kilka razy takiego widziałem :wink:

Widział może z Was ktoś kiedyś George'a ze spiętymi włosami? coś mi się przypomniało, że widziałem go takiego na Antologii, ale chodzi mi o takiego młodego George'a z lat 60/70. Spinał wtedy kiedykolwiek włosy? może macie jakieś zdjęcia?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 9:34 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Cytuj:
Spinał wtedy kiedykolwiek włosy?


jakoś nie pasuje za bardzo


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 11:24 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Yer Blue napisał(a):
od tamtej pory sam zacząłem chodować włosy (i już mi tak zostało :D ), a nawet próbowałem Lennonek, ale nijak nie pasowały do moich rysów twarzy :(

Kurczę, z jednej strony chciałabym chodzić w lennonkach, ale nawet nie mam okazji sprawdzić, jak bym w nich wyglądała (głupio czy bardzo głupio...), bo nigdzie lennonek nie ma! Albo są tam, gdzie mnie nie ma :wink: A poza tym, to nie cierpię nosić okularów, nawet gdyby były bez dioptrii. I dlatego nigdy nie będę wyglądała jak John :D

Yer Blue napisał(a):
a najbardziej pod względem długości włosów imponował mi George - zawsze miał najdłuższe 8) w dodatku nie ścinał ich chyba aż do lat 90-tych :D 8) no i dodatkowo nigdy nie widziałem, żeby je spinał :) Johna kilka razy takiego widziałem :wink:

Widział może z Was ktoś kiedyś George'a ze spiętymi włosami? coś mi się przypomniało, że widziałem go takiego na Antologii, ale chodzi mi o takiego młodego George'a z lat 60/70. Spinał wtedy kiedykolwiek włosy? może macie jakieś zdjęcia?


Johna widziałam, ale tak mi się srednio podobał :? Za to Żorżyka znalazłam z małym kucykiem, ale to dość późne zdjęcie, nie lata 60/70, więc nie wiem, czy wrzucić. Hmm... Kiedy długowłosi związują włosy... Może trzeba poszukać zdjęć z kąpieli? :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 12:43 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Nelya napisał(a):
ja też uwielbiam drugie! nawet chciałam je wkleić

Image

tego zdjęcia z kolei nie widziałam nigdy wcześniej... a chyba nie muszę mówić, że mi się podoba... taki spokój i niepokój jednocześnie i melancholia bije...

To zdjącie mam zawsze w identyfikatorze :D :D :D . Szare co prawda i poturbowane ale jest :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 3:50 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Audrey napisał(a):
Kurczę, z jednej strony chciałabym chodzić w lennonkach, ale nawet nie mam okazji sprawdzić, jak bym w nich wyglądała (głupio czy bardzo głupio...), bo nigdzie lennonek nie ma! Albo są tam, gdzie mnie nie ma A poza tym, to nie cierpię nosić okularów, nawet gdyby były bez dioptrii. I dlatego nigdy nie będę wyglądała jak John


Ja kiedyś założyłem lennonki (od kolegi mojego taty), nawet mi pasowały, ale nie lubię chodzić w okularach więc zrezygnowałem...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 5:14 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Cinek15 napisał(a):
Audrey napisał(a):
Kurczę, z jednej strony chciałabym chodzić w lennonkach, ale nawet nie mam okazji sprawdzić, jak bym w nich wyglądała (głupio czy bardzo głupio...), bo nigdzie lennonek nie ma! Albo są tam, gdzie mnie nie ma A poza tym, to nie cierpię nosić okularów, nawet gdyby były bez dioptrii. I dlatego nigdy nie będę wyglądała jak John


Ja kiedyś założyłem lennonki (od kolegi mojego taty), nawet mi pasowały, ale nie lubię chodzić w okularach więc zrezygnowałem...
a wiecie, że tzw. lennonki były charakterystyczne dla przedstawicieli ubezpieczeniowych w latach 60 tych. Lennon chciał zaznaczyc swoją odrębność od pozostałej trójki, dlatego zaczął je nosić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 5:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Wiemy:) To jest ja wiem - pochwaliła się Audrey.

A oto, co ja znalazlam:

http://www.kurnik.pl/slownik/sp.phtml?sl=lennonki
:wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 10:00 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Jak na mój gust, to zdjęcie George'a może pochodzić z lat 1970-1973 :arrow:
http://paginas.terra.com.br/arte/letitb ... ison36.jpg

Włoski związane.

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 10:56 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Audrey napisał(a):


hehe: "w drucianej oprawie" :D:D:D:D:D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 9:59 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
mi podoba sie John jest pienkny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 1:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Maveric napisał(a):
Cinek15 napisał(a):
Audrey napisał(a):
Kurczę, z jednej strony chciałabym chodzić w lennonkach, ale nawet nie mam okazji sprawdzić, jak bym w nich wyglądała (głupio czy bardzo głupio...), bo nigdzie lennonek nie ma! Albo są tam, gdzie mnie nie ma A poza tym, to nie cierpię nosić okularów, nawet gdyby były bez dioptrii. I dlatego nigdy nie będę wyglądała jak John


Ja kiedyś założyłem lennonki (od kolegi mojego taty), nawet mi pasowały, ale nie lubię chodzić w okularach więc zrezygnowałem...
a wiecie, że tzw. lennonki były charakterystyczne dla przedstawicieli ubezpieczeniowych w latach 60 tych. Lennon chciał zaznaczyc swoją odrębność od pozostałej trójki, dlatego zaczął je nosić.


a ja kiedyś czytałem, że jakis jego idol z lat 50-tych nosił okulary co go przekonało, że to jednak nie obciach i sam je założył. ja miałem podobna sytuacje. Przed tym jak zobaczyłem Johna w okularach nie było nawet mowy o noszeniu okularów...ale jak go zobaczyłem to pomyślałem: skoro John to czemu nie ja :D
też nie mogłem znalezc nigdzie lennonek (podobno już takich nie produkują), ale dostałem od kolegi, tylko że zupełnie do mnie nie pasują...

jak odnalezc to zdjęcie George'a ze spietymi włosami z tego linka od Pati? Bo jakoś nie mogę uwierzyć... ale tak! widziałem kiedyś 'spiętego' Harrisona na zdjęciu z jego zespołem. z tego co pamiętam to był to 1974 rok. ale i tak żadko je spinał :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 3:14 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
a ja słyszałam, że lennonki założył podczas kręcenie How I Won The War z racji posiadania niefilmowego wzroku, czy coś w tym stylu :o


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 7:41 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 19, 2006 7:25 pm
Posty: 61
Miejscowość: Ringowo
RINGUŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
ringo jedst fajny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 5:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
JOHN JOHN JOHN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki niemu nie wstydzę się słabego wzroku. No bo przecież, co to za obciach?? Miał taki pociągający (to dobre słowo...:wink: ) charakter i styl bycia... Był najfajniejszy chyba...
Chociaż najprzystojniejszy był/jest Paul.
Ale to tylko moje subiektywne zdanie... :wink:

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY