Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:29 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 12:51 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 07, 2014 8:26 am
Posty: 104
svarog napisał(a):
Potrafię sobie wyobrazić, że ktoś zaczął na przykład od późniejszych piosenek zespołu albo nawet od płyt solowych. Albo można zacząć od fascynacji rock and rollem lat sześćdziesiątych lub w ogóle muzyką tych lat. To na pewno moje subiektywne stwierdzenie ale wydaje mi się, że Rocky1995 jednak stracił coś ekscytującego omijając Beatlemanię spod znaku She Loves You :D

Cóż ja zaczynałem jednak chronologicznie od Please Please Me i From Me to You, She loves you też mnie nie ominęło, po prostu za nim nie przepadam (za 1 piosenką nie całą "epoką") do yeah yeah też nic nie mam jak już pisałem wyżej, chodź też mi go jakoś nie brakowało w późniejszych nagraniach (występuje jeszcze w happiness is a warm gun i What's That You're Doing mccartneya ;) i pewnie wielu innych jako takie smaczki )


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 9:49 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Rocky1995 napisał(a):
...wyjaśniliśmy sobie już wszystko (chyba)...

Przyznam, że miałem zamiar stosownie odpowiedzieć, ale... gdy spróbowałem sobie wyobrazić jaki mógłby być dalszy przebieg tej wymiany (?) i czemu miałoby to służyć (?) to wydaje się to chyba być bezcelowe.

Poza tym, jako że moje zdania interpretujesz w taki sposób, że przypisujesz im znaczenia, których ja w nich nie zawarłem, dochodzę do wniosku, że najlogiczniejszym posunięciem jest tzw. protokół rozbieżności.

A Muzyka Niech Gra Dalej! :)

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 7:03 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 07, 2014 8:26 am
Posty: 104
God bless you Argus :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 9:14 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 06, 2014 9:15 pm
Posty: 110
Miejscowość: Kielce
Nowhere_girl1990 napisał(a):
Ja mam takie 3: All my loving, Michelle i Rev.9. All my loving jakoś nigdy nie lubiłam a do Rev. 9 i Michelle nie mogę się póki co jeszcze przekonać ;)


Czas trochę zmodyfikować tę listę ;)
Śmiało wykreślam z niej All my loving :mrgreen:
Reszta póki co bez zmian :)

_________________
Turn off your mind, relax and float down stream...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 27, 2016 8:37 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
Bardzo trudno mi wybrać takie piosenki, jako że nawet najsłabsze piosenki Beatelsów mi się podobają, ale spróbuję.
Lubię te piosenki, ale jeżeli chodzi o całość ich katalogu są średnie:
Little Child
Ob-La-Di, Ob-La-Da
Thank You Girl
Hold Me Tight
Devil In Her Heart
Yellow Submarine
I Want To Hold Your Hand i Komm Gib Mir Deine Hand
Baby It's You
Mean Mr. Mustard (chociaż wiem, że to bardziej żart muzyczny)
She Loves You i Sie Liebt Dich (zbyt często słyszałem już tą piosenkę)
Ask Me Why
Jak już mówiłem wcześniej lubię te nagrania, ale są dla mnie po prostu średnie na tle innych ich piosenek.
Mógłbym też wymienić uznawane przez innych za świetne Michelle i Yesterday, ale jedynie dla tego że słyszałem je zbyt wiele razy.
A do Revolution 9, You Know My Name czy do hinduskich eksperymentów George'a nic nie mam, tak samo jak do Don't Pass Me By czy What Goes On :wink: .


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 12:02 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 20, 2016 2:28 pm
Posty: 59
Piosenka, której nie jestem w stanie nawet wysłuchać w całości - What Goes On. Do niedawna nie przepadałam też za Yellow Submarine, ale to się powoli zmienia. Czasami mam również tak, że irytują mnie niektóre wczesne utwory, które tak naprawdę lubię/bardzo lubię.

_________________
Does anybody remember laughter?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY