Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 12:39 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Lip 05, 2005 7:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Wakacje (dla niektorych) juz sie zaczely...a wraz z nimi po calym kraju rozsiane sa najprzerozniejsze festiwale, koncerty itd...moze na jakis byliscie, spodobalo sie Wam, sa godne polecenia, wybieracie sie w tym roku.....piszcie!

Ja zaczne od tego najblizszego w moim wakacyjnym kalendarzu.

SLOT ART FESTIWAL (20-24 VIII 2005 - LUBIĄŻ)
Cytuj:
Slot Art Festiwal to jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce, a niektórzy znajomi z zagranicy twierdzą, że i w Europie. Slot Art Festiwal to czas i przestrzeń (dla fizyków czasoprzestrzeń), gdzie przyjeżdżamy żeby spotkać, doświadczyć, działać, tworzyć, poznać, zrozumieć... kogo? co? ... Ciebie, mnie, Boga, sztukę, muzykę, radość...

Slot Art Festiwal to (dla pragmatyków) 40 kapel na czterech scenach, całodobowe kluby pulsujące tanecznymi bitami (a może i rymami), chill-out, teatry, Dyskusyjny Klub Filmowy, galerie, multimedia, ponad 80 cykli warsztatów z dziedzin wszelakich (muzyka, psychologia, socjologia, duchowość, sztuki wizualne jak malarstwo, grafika, mozaika, sztuki performatywne jak: teatr, pantomima,...) wykłady, pokazy,... Jeżeli będziesz się tam nudzić, to nie ma już dla Ciebie nadziei ;)

Wakacyjny Slot art. Festiwal jest ku temu wspaniałą okazją! Przez 5 dni i nocy ponad 5000 ludzi spotyka się by wspólnie się: uczyć, wypowiadać, słuchać, studiować, tworzyć, budować, bawić się, rozmawiać, występować na scenie, poznawać nowe osoby, pomagać sobie nawzajem, stawać się bardziej radykalnymi,... To wszystko dokonuje się w atmosferze pełnej spokoju, otwartości i wyczekiwania! Co więcej... to wszystko może mieć swój ciąg dalszy... w życiu... nie tylko w wakacje... !!!


Spojrzcie tylko na same warsztaty i wyklady, ktore beda w tym roku. Koncerty tez zapowiadaja sie niezle.

No i koniecznie obejrzyjcie spot reklamowy

A to wszystko odbywa się na terenie, jednego z największych w Europie kompleksów pałacowo-klasztornych w Lubiążu koło Wrocławia.

Wiecej informacji na www.slot.org.pl

pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 25, 2005 2:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ja na tych wakacjach zaliczyłem jedynie Basówę, gdyż do Węgorzewa nikt się nie chciał ze mną wybrać (ale z opowieści słyszałem, że było przecudnie), a Woodstock sobie odpuściłem (daleko!). Odbiję sobie za miesiąc na Abracadabra Gothic Tour z Closterkellerem na czele. :D Właściwie cały rok czekałem na te święto bo bardzo mile wspominam dwa ostatnie Dark Starsy, no i może znowu uda mi się pogadać z Anją :) :oops:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY