Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 22, 2024 12:54 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 387 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 1:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Chwilkę temu ogłoszono prapremierę Polskiego Gówna na festiwalu w Gdyni we wrześniu :) Pewnie do kin wejdzie niedługo później.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 3:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2338
Miejscowość: New Salt
Wreszcie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 7:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Miałam ostatnio laptop w odstawce, więc i filmy automatycznie musiałam odłożyć na później. Teraz jednak już jestem przy sprzęcie, tak więc zaczęłam od filmu "Doskonałe popołudnie" z 2005 roku z m.in Jerzym Stuhrem i moim ostatnim odkryciem - Rogucem.
Pozwolę sobie wkleić w tym miejscu opis fabuły z Filmweba:
Mikołaj, jego dziewczyna Anna oraz wspólnik Krzysiek są właścicielami małego wydawnictwa literackiego na przedmieściach Gliwic. Za kilka dni odbędzie się ślub Mikołaja i Anny. Młodzi nie mają jednak głowy do przygotowań: po komercyjnej klęsce pierwszej wydanej książki intensywnie poszukują tekstu, który dałby nadzieję na sukces. Do Teresy, matki Mikołaja mieszkającej w Warszawie, przyjeżdża z Wrocławia były mąż. Chce, aby Teresa towarzyszyła mu na ślubie syna. Po długiej rozmowie Teresa się zgadza. Wspólna podróż na Śląsk jest szansą na ponowne zbliżenie...

Obraz ciekawy, inny, nastawiony bardziej na emocje, psychologię, niż akcję. Każdy sam musi go we własnym guście ocenić. Mnie się podobał. Zwłaszcza postać grana przez Stuhra.

BTW, oto, proszę Państwa urodził się mój tysięczny post na tym forum. Otwieram szampana i życzę sobie kolejnego tysiąca w nieco lepszej jakości. ;]

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 9:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Z ostatnio obejrzanych filmów największe wrażenie zrobił na mnie Kieł jakiegoś greckiego reżysera. Jakiś bardzo świeży film. Nietypowy, oryginalny. Zaskakujący. Trochę nawiązujący do Truman Show, ale ostrzejsze i bardziej realistyczne przedstawienie tematu. Kto oglądał Truman Show ten wie czego się spodziewać.

Kurczę, europejskie kino mnie zaskakuje. Szkoda, że tak bardzo ginie w zalewie amerykańskich produkcji.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 10:06 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Obejrzałam "Kieł" kiedy jeszcze prawie nikt o nim nie słyszał - na Warszawskim Festiwalu Filmowym parę lat temu.

Po zakończonym seansie byłam w ciężkim szoku i byłam przekonana, że właśnie obejrzałam najgorszy film w życiu (w sensie, że najbardziej szokujący/obrzydliwy, nie, że zły sam w sobie).

Potem "na chłodno" dostrzegłam w nim analogie np. do systemu totalitarnego... i uważam, że to się reżyserowi udało w stu procentach. Jednak film pozostaje szokujący i obrzydliwy i nie wiem, czy chciałabym go drugi raz obejrzeć.

Jednak wiele scen, w tym ta, w której rodzice uczą córki, że żywopłot to jakiśtam kwiatek, a niebo to chrząszcz (oczywiście wymyślam przykłady, bo nie pamiętam już, jak było w filmie) - mistrzostwo.

Yer Blue (i Wy wszyscy :)), jeśli lubisz takie klimaty to może spodoba Ci się nieco inny, ale równie wciągający japoński thriller psychologiczny pt. Wyznania.
http://www.piecsmakow.pl/film.do?id=12

Naprawdę polecam. Ten film ma jedno z najbardziej zaskakujących zakończeń, jakie dane mi było obejrzeć.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 3:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Rita napisał(a):
Po zakończonym seansie byłam w ciężkim szoku i byłam przekonana, że właśnie obejrzałam najgorszy film w życiu (w sensie, że najbardziej szokujący/obrzydliwy, nie, że zły sam w sobie).

Potem "na chłodno" dostrzegłam w nim analogie np. do systemu totalitarnego... i uważam, że to się reżyserowi udało w stu procentach. Jednak film pozostaje szokujący i obrzydliwy i nie wiem, czy chciałabym go drugi raz obejrzeć.


Miałem podobnie ale kiedyś jeszcze po ten film sięgnę. Jakiś czas temu obejrzałem podobnie drastyczny film "Pianistka" jakiegoś niemieckiego reżysera i tego już drugi raz nie obejrzę. Nie dlatego, że słaby - wręcz przeciwnie - ale zbyt wyczerpujący.
Obydwa filmy zmuszają do myślenia i na długo zostają w pamięci - to najważniejsze.

Rita napisał(a):
Jednak wiele scen, w tym ta, w której rodzice uczą córki, że żywopłot to jakiśtam kwiatek, a niebo to chrząszcz (oczywiście wymyślam przykłady, bo nie pamiętam już, jak było w filmie) - mistrzostwo.


"morze" - skórzane krzesło z drewnianym oparciem
"autostrada" - silny wiatr

:D

Rita napisał(a):
Yer Blue (i Wy wszyscy :)), jeśli lubisz takie klimaty to może spodoba Ci się nieco inny, ale równie wciągający japoński thriller psychologiczny pt. Wyznania.
http://www.piecsmakow.pl/film.do?id=12

Naprawdę polecam. Ten film ma jedno z najbardziej zaskakujących zakończeń, jakie dane mi było obejrzeć.


Przeczytałem opis na filmwebie i już wiem, że z chęcią obejrzę ten film! Dzięki za rekomendację.

Z kina europejskiego - mniej znanego - bardzo polecam jeszcze rumuński film pt. "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni". Mocny, drastyczny i wciągający. Słyszałem, że Rumuni, bardzo skromnymi środkami wyrazu (filmy rozgrywają się zazwyczaj w kilku pomieszczeniach, jak "4 miesiące...") tworzą niesamowite w ostatnich latach kino.
I jeszcze "Nic osobistego" Urszuli Antoniak, o którym pisałem tutaj z miesiąc temu. Irlandzko - holenderski film z 2009 roku. Przepiękny.

A widziałaś Rito, "3 minuty. 21:37"? Polski, bardzo niedoceniony film sprzed kilku lat. Tutaj na forum chyba ze 4 osoby się nim zachwycały.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 3:57 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ja "Pianistkę" oglądałam na studiach w ramach zajęć z kultury krajów obszaru niemieckojęzycznego :D Ale nigdy do niej nie wróciłam. Ciężka rzecz, jak i sama Jelinek.

"4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni" - widziałam. Znakomita rzecz.

"3 minuty. 21:37" - nie widziałam i nie sądzę, abym prędko zobaczyła. Sama wyłączyłam wtedy światło, ale od kilku lat mam alergię na wszystko, co się kręci wokół zbitki słów "papież-Polak".

Europejskie filmy potrafią miażdżyć, zgadza się. Dlatego tak lubię chodzić na Warszawski Festiwal Filmowy. Zawsze się coś ciekawego zobaczy. To na WFF odkryłam np. niemiecki film "Życie na podsłuchu", fantastyczną norweską komedię "Przeminęło z kobietą", a w zeszłym roku ten film: http://etnosystem.pl/newsy/filmowe/8255-milosc-estonia, który również bardzo polecam.

A jeszcze odnośnie "Kła" to kojarzy mi się on z... no właśnie, kto wie, jaki tytuł ma ten film? Chodzi o historię 12-latki, która przez internet umawia się na spotkanie z pedofilem, po czym przygotowuje na niego zasadzkę i wykańcza go psychicznie. Mnie ten film też wykończył psychicznie. Pod koniec niemal zaczęłam współczuć pedofilowi, brrrr.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 8:17 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Rita napisał(a):
"3 minuty. 21:37" - nie widziałam i nie sądzę, abym prędko zobaczyła. Sama wyłączyłam wtedy światło, ale od kilku lat mam alergię na wszystko, co się kręci wokół zbitki słów "papież-Polak".


Ależ. Ten film poza wstępem nie ma de facto NIC wspólnego z papieżem. Taka symbolika tylko - film odbywa się po prostu w okresie jego śmierci, ale tylko i wyłącznie jest to tłem do całości.
Na 100% ten film Cię pozytywnie zaskoczy. Ręczę Białym Albumem :)

Rita napisał(a):
Europejskie filmy potrafią miażdżyć, zgadza się. Dlatego tak lubię chodzić na Warszawski Festiwal Filmowy. Zawsze się coś ciekawego zobaczy. To na WFF odkryłam np. niemiecki film "Życie na podsłuchu",


Jeden z moich ulubionych filmów ostatnich 10 lat :D Dzięki niemu zacząłem się fascynować byłym NRD.

Rita napisał(a):
fantastyczną norweską komedię "Przeminęło z kobietą", a w zeszłym roku ten film: http://etnosystem.pl/newsy/filmowe/8255-milosc-estonia, który również bardzo polecam.


Do obejrzenia.

Rita napisał(a):
A jeszcze odnośnie "Kła" to kojarzy mi się on z... no właśnie, kto wie, jaki tytuł ma ten film? Chodzi o historię 12-latki, która przez internet umawia się na spotkanie z pedofilem, po czym przygotowuje na niego zasadzkę i wykańcza go psychicznie. Mnie ten film też wykończył psychicznie. Pod koniec niemal zaczęłam współczuć pedofilowi, brrrr.


Co to, nie znam. Dla mnie Kieł natychmiastowo kojarzy się z Truman Show ze świetnym Jimem Carey'em (choć ogólnie to nie przepadam za nim) w roli głównej. Śmiem twierdzić, że gdyby nie Truman Show to Kieł nigdy by nie powstał. Zbyt podobny pomysł na film.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Nie Lip 20, 2014 5:10 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Yer Blue napisał(a):
Na 100% ten film Cię pozytywnie zaskoczy. Ręczę Białym Albumem :)


Hohoho, no skoro aż tak :D to chyba nie mam wyjścia :)

Btw, już wiem, jaki tytuł miał film, o który pytałam w poprzednim poście. Nie mogłam go znaleźć, bo dziewczyna miała jednak więcej niż 12 lat ;)
http://www.filmweb.pl/Pulapka/descs

Polecam, jeśli ktoś naprawdę chce, aby mu "zryło" mózg.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 5:34 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Czy ktoś lubi "Thelma i Louise"?

Ponieważ dysponuję teraz trochę większą ilością wolnego czasu, to i wracam sobie do kiedyś obejrzanych filmów.

Niekiedy następuje rozczarowanie, ale czasami okazuje się, że pewne filmy muszą swoje odczekać.

Tak jest u mnie właśnie z "Thelma i Louise". Jako dzieciak oczywiście nie doceniłam, teraz uwielbiam i wszem i wobec polecam :)

https://www.youtube.com/watch?v=PRr0HY9MPZ0

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 8:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
"Thelmę i Louise" oglądałem tak dawno temu (10-15 lat), że dzisiaj pewnie odebrał bym film inaczej. Aczkolwiek nie sądzę by to było coś dla mnie. Podobał mi się, ale bez szału. W pamięci najmocniej utkwił mi wątek z Bradem Pittem.

Z ostatnio obejrzanych filmów wyróżniłbym "3 kobiety" Roberta Atlmana (rewelacja!) oraz "Człowiek, którego nie było" braci Coen. Ten drugi trochę mnie zmęczył ale strasznie podoba mi się styl braci reżyserów i planuję obejrzeć w najbliższej przyszłości więcej ich twórczosci.
Pomimo średnich wrażeń, kolejny raz bardzo pozytywne wrażenie zrobił na mnie Billy Bob Thornton. On jest jakiś niesamowity. ;)

Polecane przez Ciebie "Wyznania" mam gdzieś od miesiąca ale napisy mi nie chodzą w odtwarzaczu.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 10:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Yer Blue napisał(a):
"Thelmę i Louise" oglądałem tak dawno temu (10-15 lat), że dzisiaj pewnie odebrał bym film inaczej. Aczkolwiek nie sądzę by to było coś dla mnie. Podobał mi się, ale bez szału. W pamięci najmocniej utkwił mi wątek z Bradem Pittem..

Ten film głównie oglądałam ze względu na Brada Pitta :D To zdaje się jego debiut na dużym ekranie. "Thelma i Louise" to już chyba kultowy film. Bardzo dobre kino i mimo, że oglądałam go może z 15 lat temu to pamiętam go bardzo dobrze, ale scenę z Bradem sobie odświeżę :))

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Nie Sie 31, 2014 1:11 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Nie wiem doprawdy, co Wy tak z tym Bradem Pittem :)

Moim skromnym zdaniem ten film to przede wszystkim wspaniałe role dwóch głównych aktorek, a przede wszystkim Susan Sarandon! :D

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 12:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Lubię "Thelmę i Louise" - ale nie jakoś, żeby nazwać go ulubionym filmem.

Wiecie, co? Obejrzałam ostatnio serial "Hannibal" (z racji ogólnej fascynacji postacią doktora Lectera, odkąd zobaczyłam "Milczenie owiec") i poczytałam trochę, że niby Mads Mikkelsen to w tej chwili jeden z najlepszych europejskich aktorów. Postanowiłam przekonać się więc na własnej skórze. No i chciałabym polecić Wam dwa z ostatnio obejrzanych filmów.

Najpierw nietuzinkowe "Jabłka Adama"
http://www.filmweb.pl/Jablka.Adama
https://www.youtube.com/watch?v=hfuetczKVdc

Film, który potwornie mnie przetrzepał. Nieco nierealny, oderwany jakby od rzeczywistości ze swoim bezgranicznym dobrem Ivan robi ogromne wrażenie. A Adam, neonazista, całkowite przeciwieństwo Ivana, rzuca mu wyzwanie. To starcie dobra i zła z wynikiem niejasnym do samego końca. Naprawdę gorąco polecam!

Drugi film jest chyba nieco głośniejszy - to "Polowanie"
http://www.filmweb.pl/film/Polowanie-2012-640318
https://www.youtube.com/watch?v=VR8xj8Aaa_4
To z kolei krytyka, zdaje się, skandynawski modelu wychowania i postępowania z dziećmi.
Lucas, pan przedszkolanka, lubiany przedstawiciel miejscowej społeczności, zostaje posądzony o pedofilię... Bardzo mocny i poruszający!
No. Nie bardzo potrafię napisać Wam o tych filmach tego, co bym chciała, tak, aby oddać ich piękno, moc i to, że naprawdę warto, aby Was zachęcić. Sami oceńcie po zwiastunach.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 9:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Obydwa filmy wyglądają na bardzo zachęcające, więc jeśli nie będzie przeszkód po drodze to się z nimi zapoznam.

A wracając do Pitta to oglądałem przedwczoraj jego jedną z pierwszych ról w "Kalifornii" z 93 roku. I wydaje mi się, że to jest najlepsza jego rola w karierze. Choć ogólnie to nigdy nie wydawał mi się jakimś znaczącym aktorem i jakiejś wielkiej jego roli sobie nie przypominam.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 10:43 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Brad Pitt w filmie "Kalifornia" udowodnił, że nie zależy mu na wyglądzie pięknego amanta. No kilka dobrych filmów z Bradem by się znalazło: "Podziemny krąg", "Siedem", "Uśpieni", "Siedem Lat w Tybecie", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Bękarty Wojny".

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Śro Wrz 03, 2014 11:14 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Bardzo się cieszę, Yer Blue! Czekam na Twoją ocenę filmów. ;]

Pitt jest dobrym aktorem Nie ma co patrzeć na jego śliczną buzię.
To samo tyczy się Leo DiCaprio.

Pitta uwielbiam zwłaszcza w "7" i w "Podziemnym kręgu".
Ach, no i "Bękarty" - toż ta rola to majstersztyk! Ten włoski akcent...!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Śro Wrz 03, 2014 11:53 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Noelka napisał(a):
No kilka dobrych filmów z Bradem by się znalazło: "Podziemny krąg", "Siedem", "Uśpieni", "Siedem Lat w Tybecie", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Bękarty Wojny".


Znalazłoby się więcej, ale żadna jakoś szczególnie zapadająca w pamięć - Wywiad z wampirem, 12 małp czy Przekręt. A filmy takie jak Bękarty wojny czy Podziemny krąg są świetne same w sobie, a nie dzięki obecności Pitta. On ma trochę szczęście grać w dobrych filmach, u dobrych reżyserów. I wybiera ciekawe scenariusze. Natomiast aktorem jest jak dla mnie jednowymiarowym. DiCarpio cenię dużo wyżej.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Śro Wrz 03, 2014 12:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Jednowymiarowym? Zestaw sobie jego rolę chociażby w "7" z takimi kreacjami, jak ta w "Przekręcie" albo ta w "Bękartach"!
Toż to dwa rożne Brady!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Filmy :D
PostWysłany: Śro Wrz 03, 2014 8:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dla mnie on jest bardzo charakterystyczny i przez to ciągle taki sam. Choć mam do niego mnóstwo sympatii, to jako aktora oceniam go surowo. Przykładowo w Wywiadzie z wampirem niestety widać, że jest o klasę gorszym aktorem od Cruise'a. Ot takie tylko moje zdanie, wiem jak się narażam ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 387 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 73 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY