Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 8:48 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 1:45 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 19, 2004 7:11 pm
Posty: 131
Miejscowość: Chorzów
Gdy nadchodzi piękny, słoneczny dzionek, mój tatulek pyta moją siostrzyczkę (18 lat), czy chce się nauczyć jeździć samochodem. Jest to pytanie retoryczne, gdyż moja siostra zawsze mówi, że nie chce...dziwne. Natomiast, gdy JA(lat 16) się pytam, czy mnie nauczy jeździć samochodem, odpowiada, że dopiero jak będe mieć 18 lat.
To stwierdzenie może się wydać oczywiste, gdyż wtedy człowiek staje się jakby " mądrzejszy" i potrafii stanąć na wysokości zadania. Fakt by pozostał bez odgłosu, gdyby tak było, ale....mój tatulek powtarza to pytanie już od 3 lat. Więc ja pytam, gdzie jest sprawiedliwość!?
Czyżby mój abba nie miał do mnie zaufania? Albo się boi o tego gruchota TICO :lol: ? W niniejszym poście apeluje do dorosłych, których dzieci wkraczają w wiek dorastania,wszyscy pragniemy równych praw do nauki! A tak szczerze, czy tatulek by sie obraził, gdybym wzieła kluczyki i trochę pojeździła? :roll:

_________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy."


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY