Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Maj 03, 2024 9:51 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 370 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 12:19 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Widzieliście mecz Chorwacja-Australia... To był jeden z najbardziej kontrowersyjnych i zarazem dziwny mecz jaki widziałem!

Po pierwsze jeden piłkarz dostał dwa razy czerwoną kartkę i ani za pierwszym razem, ani za drugim nie zszedł z boiska. Właśnie co jest w takich przypadkach? Czy zawodnika powinna ściągnąć policja, czy jak? Po drugie, mieliśmy kontrowersyjnego gola dla Australii (wtedy co wpakowało się tylu piłkarzy do bramki). Nie wiadomo było, czy piłka przeszła za linię bramkową, czy nie. Ja widziałem, że nie, a mój kolega, że TAK! Ale i tak odgwizdano faul na bramkarzu i gola nie było. Potem wszyscy piłkarze, którzy tak się gnietli w bramce, z tej bramki wyszli i zaczęli się obściskiwać :-) A tak w ogóle nie dziwi was to, że w takich zamęcie na stadionie, słychać taki malusieńki gwizdeczek jeszcze mniejszego sędzinki. Po 3 nie uznano bramki dla Australii pod koniec. Jeszcze dziwniejsze było to, że sędzia wywalił 4 graczy, ponoć dawno już takiej sytuacji nie było. Po 5 były dwie umyślne ręki w polu karnym jednego zawodnika w odstępstwie 37 minut! Raz ten piłkarz został ukarany żółtą kartką i mieliśmy karnego, a drugim razem mu się upiekło i nikt nie widział. Po 6 nie było słychać gwizdka kończącego spotkanie. Kibice byli zdezorientowani jak nagle piłkarze położyli się na murawie. Ponadto zaistniała taka zabawna sytuacja, że przy stanie 2-1 Chorwaci wymienili napastników, na obrońców (by bronić wyniuku), a Austr. wymienili obrońców na atakujących, by zdobyć bramkę. Przypomnę, że Austr. by awansować musiała zdobyć co najmniej 1 pkt. Potem zrobiło się 2-2 i sytuacja się odwróciła. Chorwaci, w których składzie było mnóstwo obrońców musieli zaatkaować, a Austr. musieli się bronić. Po mecz komentator powiedział, że jeszcze czegoś takiego nie widział. Podziękował przy okazji TVP, że go na ten Mundial puściła.


Jeśli coś przeoczyłem to proszę mnie uzupełnić/poprawić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 2:12 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Przykro mi Ringo z powodu Szwecji...

O ile kibicowalem Szwedom, to trzeba uczciwie przyznac, ze zagrali oni bardzo, bardzo kiepskie spotkanie i przegrali w pelni zasluzenie.

Obserwujac ostatnie spotkania tych druzyn, mozna chyba stwierdzic, ze Szwecja ma jedna z najgorzej grajacych druzyn od wielu lat, a Niemioszki najlepsza gdzies od wczesnych lat 90-tych. Wkurzajace, bo zajda pewnie daleko i beda mi tu skakac i trabic po ulicach !! :twisted:

Przynajmniej mozemy sie pocieszyc, ze w sukcesach Niemiec duza role odgrywa polska krew (Podolski, Klose) :)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 4:44 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
hans80 napisał(a):
Przykro mi Ringo z powodu Szwecji...
Mi tez przykro :(. Ale tyle dobrego, ze nie mialam zepsutego humoru, gdyz Midsommar swietowalam z dala od relacji meczowej, zreszta Midsommar wprawilo mnie w niebywale dobry humor :D.
Co do slabosci druzyny - bez przesady.. mecz z Anglia byla bardzo ladny. A co prawda chociaz, jak slyszalam, rzeczywiscie niestety zagrali bardzo kiepsko ten mecz, to sedzia byl stronniczy - i ponoc nie byl to pierwszy raz. Ponoc byla jedna sytuacja, kiedy Szwecja EWIDENTNIE powinna byla dostac.. Frispark.. Wolne kopniecie? (Nie wiem jak to sie mowi po polsku), kiedy Ljungberg zostal sfaulowany.. zamiast tego zolta kartke (druga) dostal za znacznie mniej powazne zaczepienie o rekaw Lucic... Doslownie chwile po tym, jak nie przyznano tegoz frisparka Szwecji. Ale relacjonujacy to Szwed sam przyznal, ze mimo stronniczosci sedziego, mecz zostal niestety "skopany" przez szwedzka druzyne. Dobrze wiec, ze moje nerwy zostaly oszczedzone. ;-)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 7:35 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Rany... kiedy tym Angolom się skończy zapas farta... :?: :shock: To chyba najbardziej fuksiarska drużyna na całych MŚ... :x

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 8:21 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Bo w Anglii gra Lennon !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 8:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Maveric napisał(a):
Bo w Anglii gra Lennon !!!


Lennon Lennonowi nie rowny, choc jak wszedl w koncowce, to sie pokazal z dobrej strony :)

Rzeczywiscie, Anglicy znowu dali ciala. Szkoda, ze Ekwador nie wykorzystal szansy z poczatku spotkania, bo by bylo wiele ciekawiej...

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 9:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Szkoda, szkoda że Anglicy znów sie przeslizneli:/...

a co do Szwecji, byłem oczywiscie za nimi, ale jak sie nie strzela rzutu karrnego, to nie ma co narzekac na sedziow... :) choc przyznaje ze są fatalni

szczegolnie ze spalonymi przeginaja...wczoraj znowu Argentyna zdobyla prawidlowego gola..w 93 minucie, ale nie uznany. W ogóle był tez tam taki jeden fenomenalny spalony z rzutu wolnego po którym myslałem ze ogladam jakis inny sport:/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 1:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
O Holender!
wczorajszy mecz Holandia-Portugalia to była dla mnie kupa śmiechu :) Szpakowski: "koncert żółtych i czerwonych kartek...zagubiony sędzia" :lol: nawet Figo shodził a tu się okazało, że nie ma zmiany :lol: :wink: fajne widowisko, odrobina humoru Mundialowi nie zaszkodzi :)

Szwedzi trochę mnie zawiedli a Anglicy jeszcze bardziej :( :? :wink:

z moich faworytów pozostali tylko Argentyna i Ghana. Marzyłbym o meczu finałowym obydwu drużyn :) strasznie jestem ciekaw jak Ghana poradzi sobie z Brazylią :?: to będzie mecz sezonu :!:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 2:40 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Gru 31, 2005 12:09 pm
Posty: 164
Miejscowość: Cz-wa
A mnie wcale nie śmieszy wczorajszy mecz. Zachowanie niektórych zawodników było skandaliczne. Moim zdaniem FIFA powinna w jakiś sposób ukarac Figo. Za tak chamskie zachowanie powinien ponieśc jakieś konsekwencje.

_________________
Sweet Loretta Fart she thought she was a cleaner, but she was a frying pan.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 11:54 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
za tą "główkę" Figuś powinien być w ogóle wykluczony z mistrzostw! ale ten mecz był zaskakujący, wszystkim wymknął się spod kontroli :roll: czegoś podobnego jeszcze nie widziałem :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 1:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Yer Blue napisał(a):
za tą "główkę" Figuś powinien być w ogóle wykluczony z mistrzostw! ale ten mecz był zaskakujący, wszystkim wymknął się spod kontroli :roll: czegoś podobnego jeszcze nie widziałem :)
a pamiętacie Wisła Kraków - Parma ??? To też był meczyk...

PS. A tak w ogóle to nie wkurza was to:
- Panie trenerze przegrał pan 23 mecz z rzędu, czy poda się pan do dymisji?
- Nie. To nie był zły mecz, ale Wembley to było coś (dalej gadają do świtu o jednym meczu).
Zastanawiam się ile jeszcze lat będą wspominać jeden mecz. No ludzie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 2:20 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
ale dzisiaj meczowy "hicior". jestem za Argentyną, ale Niemcy też są na tym mundialu świetni w te klocki, to będzie zacięty mecz. Zwycięzca jedzie na finał do Berlina na spotkanie z Brazylią.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 2:28 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Cze 30, 2006 1:50 pm
Posty: 55
Miejscowość: Flying Circus
A ja Argentyny jakoś nie lubię. No nie chciałabym, żeby wygrała dzisiaj... Co prawda wielką fanką Niemiec też nie jestem, ale z dwojga złego wybieram sąsiadów 8-)
A co do drugiego meczu - trzymam kciuki za Ukrainę :)
[w ogóle wymarzony finał to byłby mecz Anglia - Ukraina, ale to raczej pozostaje w kategorii "najgłupsze marzenie roku" :)]

_________________
- Ringo, dlaczego nosisz 2 pierścienie na każdej ręce?
- Ponieważ nie mieszczą się na nos.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 8:39 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 08, 2005 12:38 pm
Posty: 125
Miejscowość: Piła
Niee, Niemcy wygrały :? IMO sędzia im pomógł, zreszta to ten sam frajer co uznal gola ze spalonego w meczu Brazylii z Ganhą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 10:03 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Cze 30, 2006 1:50 pm
Posty: 55
Miejscowość: Flying Circus
Na temat meczu Argentyna - Niemcy wypowiadać się nie będę.
Niemcy wygrali - ciut niesprawiedliwie (sędzia) moim zdaniem.

A kibice Niemieccy... porażka :|

(zresztą piłkarze Argentyny to samo - przegrali, od razu chcą się bić z Niemcami i zamieszki na boisku wprowadzać? wstyd!)

_________________
- Ringo, dlaczego nosisz 2 pierścienie na każdej ręce?
- Ponieważ nie mieszczą się na nos.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 11:28 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
To, że sędzia bedzie gwizdał pod Niemców było do przewidzenia. Niby bezposrednio wyniku nie wypaczył, ale ... Inna sprawa to głupie zmiany Pekermana, za to świetne Klinsmanna. Jak Niemcy wyrownali to stalo sie jasne, ze awansują, ich psychika jest niesamowicie mocna. Oby teraz pogonili makaroniarzy bo ta ich seria farta jest juz za długa (słupki, poprzeczki, bramki po czasie, nabieranie sie sedziego na niby-faule, trafianie na łatwych przeciwników itd.)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 4:55 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
walrus napisał(a):
To, że sędzia bedzie gwizdał pod Niemców było do przewidzenia. Niby bezposrednio wyniku nie wypaczył, ale ... Inna sprawa to głupie zmiany Pekermana, za to świetne Klinsmanna. Jak Niemcy wyrownali to stalo sie jasne, ze awansują, ich psychika jest niesamowicie mocna. Oby teraz pogonili makaroniarzy bo ta ich seria farta jest juz za długa (słupki, poprzeczki, bramki po czasie, nabieranie sie sedziego na niby-faule, trafianie na łatwych przeciwników itd.)


oj walrus Ty jak zwykle nie obiektywny...jedni trafiaja w slupki drudzy w bramke, ten kto trafia w bramke wygrywa w tym sporci. Wlosi w tym roku tyle dostrali co i im zabrano, kilka nie slusznych spalonych, wczoraj nie odgwizdany faul w polu karnym. A jesli pijesz do faulu na Grosso, to ewidentnie był, koles wszedl mu pod nogi i Griosso mial swiete prawo sie na nim przewrocic, wszelka krytyka tego zajscia jest smieszna. Natomiast w meczu z Australia nie sluszna to byla czerwona kartka.

FORZA ITALIA

PS
I jeszcze dodam że seria farta- jesli chodzi o latwych przeciwnikow im sie nalezala biorac pod uwage skandal sprzed 4 i 2 lat.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 7:49 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Cze 30, 2006 1:50 pm
Posty: 55
Miejscowość: Flying Circus
Nerwy mi siadły - popłakałam się razem z Anglią :)
Ja tak gorliwie im kibicowałam... :cry:

_________________
- Ringo, dlaczego nosisz 2 pierścienie na każdej ręce?
- Ponieważ nie mieszczą się na nos.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 7:50 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Angole odpadli! :D Pierwsza dobra wiadomość po tym okropnym wczorajszym dniu! :D :wink:

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 7:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
no i dobrze, druzyny z południa europy rządzą!!!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 370 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 107 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY