Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 8:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 370 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Piłkarski poker
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 10:57 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
No cóż, może piłka nożna na pierwszy rzut oka z The Beatles nie ma nic wspólnego, ale... w końcu tę dyscyplinę wymyslono w ojczyźnie Beatlesów, a w 1966 roku, gdy Fab Four przymierzali sie powoli do zaprzestania tras koncertowych, właśnie w Anglii odbywały sie mistrzostwa świata. Poza tym co by nie mówić pilka nożna budzi chyba równie wielkie emocje jak The Beatles, przynajmniej u co poniektórych ;-)
Tyle tytułem wstępu, zakładam ten wątek w celu wymiany uwag na temat meczów ligowych, pucharowych, reprezentacji itp. A moment chyba jest dobry bo sezon w pełni. Lada chwila 2 ważne mecze reprezentacji, Liga Mistrzów wkracza w decydująca fazę, tylko w polskiej ekstraklasie trochę nudno będzie bo w zasadzie wszystko jakby niestety pozamiatane...;-)
Także zapraszam do dyskusji, na początek Artura i Grega, z którymi już wymieniliśmy parę uwag w innym wątku:-)
W.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 11:17 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Bardzo się cieszę ,że założyłeś ten temat.... :D .Mam nadzieję ,że ktoś jeszcze się dołączy.... :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 11:48 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Bardzo się cieszę ,że założyłeś ten temat.... :D .Mam nadzieję ,że ktoś jeszcze się dołączy.... :D

Też mam taka nadzieję...;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 12:07 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Ha... a jednak ktos sie pokusil...i bardzo dobrze :) A wiec na rozgrzewke jak oceniacie szanse na mecz z Azerbejdzanem i Irlandią, ja stawiam na 4 punkty , choc mam wielka nadzieje ze jednak wyciagna 6 :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 12:11 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
Ha... a jednak ktos sie pokusil...i bardzo dobrze :) A wiec na rozgrzewke jak oceniacie szanse na mecz z Azerbejdzanem i Irlandią, ja stawiam na 4 punkty , choc mam wielka nadzieje ze jednak wyciagna 6 :)


Wbrew pozorom mecz z Azerami moze byc trudniejszy... Jak w miare szybko nie padnie bramka to moze byc różnie, tzn. np. 0:0 (tfu...). Bo ciężko się naszym gra w ataku pozycyjnym jak rywal broni sie w 10 na własnej połowie. A z Irlandia powinno byc łatwiej bo to wyspiarski styl gry. Zresztą wybieram się na ten mecz więc mam nadzieję, że zobacze jakies gole :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 10:06 am 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Moim zdaniem nasi mają spokojnie szanse na 6 punktów... :) .Tylko coś mi się wydaje ,że te mecze będą strasznie nudne i zakończą się wynikami 1:0 lub 2:0..... :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 10:49 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Moim zdaniem nasi mają spokojnie szanse na 6 punktów... :) .Tylko coś mi się wydaje ,że te mecze będą strasznie nudne i zakończą się wynikami 1:0 lub 2:0..... :wink:

Bardzo możliwe... Ale mecze mogą być nudne, może być po 1:0 z jakichś karnych czy gol ręką - nieważne jak, byle było 6 punktów ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 9:30 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
No tu sie zgadzam, niech wieje nudą, ale obysmy weszli do tych mistrzostw!! Mundial za miedza a my ogladamy TYLKO go przez Odre, to by było zenujace:) Niestety jestem pelen obaw o te 6 punktów:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 9:35 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 02, 2004 12:28 pm
Posty: 109
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
Hehe. :D Fajny temat.

Image

Ja uważam, że (lekko pesymistyczna, ale według mnie realistyczna prognoza) za te dwa mecze "zarobimy" 2 punkty. Wyspiarska piłka to jednak solidna sprawa, a Azerbejdżan zaskoczy naszych pewnych siebie chłopaków.

P.S. - Sam "retuszowałem" rysunek. :D Ładny, nie? :wink:

_________________
Patykowy Blog


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 11:03 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Father McKenzie napisał(a):
Ja uważam, że (lekko pesymistyczna, ale według mnie realistyczna prognoza) za te dwa mecze "zarobimy" 2 punkty. Wyspiarska piłka to jednak solidna sprawa, a Azerbejdżan zaskoczy naszych pewnych siebie chłopaków.

P.S. - Sam "retuszowałem" rysunek. :D Ładny, nie? :wink:


Aż takim pesymista nie jestem ;-) Ale wcale nie byłbym taki pewien 2 zwycięstw...
A rysunek fajny - John oczywiście ma 9-tke? :-) znaczy się środkowy napastnik ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 11:59 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
hehe...a Richard coś nie trzyma formy, na tej bramce to mu powoli brzuszek rośnie :lol: , ale co sie dziwic jak sie ma TAKICH zawodników w polu :wink: :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 12:39 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
hehe...a Richard coś nie trzyma formy, na tej bramce to mu powoli brzuszek rośnie :lol:

i chyba rękawic nawet nie ma bo tak ręce schował ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 25, 2005 12:13 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Dzisiaj mamy przedsmak jutrzejszego meczu :wink: .....czyli mecz reprezentacji młodzieżowych polski i azerbejdżanu....w eleiminacjach do mistrzostw europy :) ...jeśli chodzi o ten dzisiejszy mecz to nie mam wątpliwości ,że wygramy :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 26, 2005 12:42 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Dzisiaj mamy przedsmak jutrzejszego meczu :wink: .....czyli mecz reprezentacji młodzieżowych polski i azerbejdżanu....w eleiminacjach do mistrzostw europy :) ...jeśli chodzi o ten dzisiejszy mecz to nie mam wątpliwości ,że wygramy :D

No i wygralismy :-) ech, żeby tak powtórzyc ten wynik jutro...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 26, 2005 1:10 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Tak wygraliśmy ,ale styl gry nie był porywający......ale to wynik się liczy a nie styl w jakim się wygrało... :wink:. Mam nadzieję ,że dzisiaj mecz będzie ciekawszy.... :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 26, 2005 4:41 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Lis 07, 2003 10:56 pm
Posty: 120
Miejscowość: Czerwionka
oby był ciekwaszy!!!!!! wiecie co- mecze naszej reprezentacji budzą u mnie bardzo skrajne emocje- raz sie ogromnie wczuwam, wrzeszczę, płacze (patrz mecz na mundialu( który oczywiscie wtopili- nie chodzi mi o mecz z USA- mogli się prędzej obudzic i tak zagrac) kiedy to sierotka edytka tak sie nastękała ze potem cały świat o niej gadał(albo nie cały- w sumie kto by sie edytą przejmował) :wink: ), innym razem znowu- ich gra wogóle mnie nie porywa- siedze, czekam az cos sie stanie, siedzę, dalej siedzę i tylko w duchu sobie gadam "niech to sie juz kończy-jerzy przynajmniej ty dobrze broń, bo jak tak dalej pójdzie.....! :wink: ) więc mam nadzieje ze dziś będzie jako tako- przydałoby sie zwycięstwo- ale czy damy rade????

P.S.- moim zdaniem najgorsze co mogli zrobić po mundialu to zmiana trenera- a wy jak sądzicie- engel miał zostać czy robić to co teraz czyli siedziec z szaranowiczem w studiu i być "expertem" (dobrze ze przynajmniej nie bawi sie w tomaszewskiego czy gmocha i nie bazgrze na tym telewizorku czerwoną kredką :wink: )

_________________
That love is all and love is everyone
It is knowing, it is knowing


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 26, 2005 11:07 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Tak ,mecz był ciekawszy i w dodatku wygraliśmy 8-0!!!:)...a przed meczem myślałem ,że wygramy najwyżej 2-0.. :wink: .Pierwsza połowa nie porywała ,ale druga była bardzo dobra w wykonaniu naszych piłkarzy.... :D tylko szkoda tych niewykorzystanych akcji M.Żurawskiego...... :( .

Ps.Cieszę się Aniu ,że też interesujesz się piłką kopaną.... :D :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 27, 2005 12:08 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
no PIEKNIE BYŁO!!!!!!! Ogladałem mecz gdzies do 15 minuty (2-0) i wyszedłem na chwile do sklepu...i to był okres bezbramkowy...wróciłem . koło 40 i juz bramki zaczęły padać regularnie co 10 minut :P...nie mozna sie było nudzic.. ładnie Krzynówek współpracuje z Frankiem , Żurawski jak zwykle przerost ambicji (żałosna ta akcja gdzie miał Krzynowka na podanie, a chciał minąć bramkarza:/)... nieźle Saganowski wszedł, ale ja i tak go nie lubię;)... powiem jeszcze tylko... OBY TAK Z IRLANDIĄ!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 27, 2005 12:10 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Tak ,mecz był ciekawszy i w dodatku wygraliśmy 8-0!!!:)...a przed meczem myślałem ,że wygramy najwyżej 2-0.. :wink: .Pierwsza połowa nie porywała ,ale druga była bardzo dobra w wykonaniu naszych piłkarzy.... :D tylko szkoda tych niewykorzystanych akcji M.Żurawskiego...... :( .


No, ten wynik przerósł moje najśmielsze oczekiwania :-) Mecz sie doskonale ułożył, do tego Azerowie byli przeraźliwie słabi i do tego zagrali jakims samobójczym ustawieniem ;-) Tez bardzo życzyłem Żurawiowi bramki, należała mu się. A jakby zamiast w spojenie trafił w okienko to byłaby bramka meczu - szkoda. Mam nadzieje ze sie odkuje w środe. No i jak najszybciej wyjedzie grac w silniejszej lidze bo to chyba ostatni dzwonek.
A co do innych to Krzynówek był klasa dla siebie, podobnie jak Frankowski. Świetnie w obronie Bąk i Kłos, niezły Szymkowiak w pomocy, Ebi tez rozruszał prawe skrzydło. Ogólnie zagrali naprawde znakomicie, pytanie tylko na ile jest to miarodajne na tle tak beznadziejnego przeciwinika? Boję sie zeby teraz chłopakom palma nie odbiła i nie zlekceważyli Irlandii bo to bedzie znacznie mocniejszy przeciwnik...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 27, 2005 12:19 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
... nieźle Saganowski wszedł, ale ja i tak go nie lubię;)...

Ja go akurat lubię, choćby z racji przynależności klubowej ;-) Ale i tak dzis mnie zadziwil skutecznoscia bo w lidze nic specjalnego nie gra...
a wracając do meczu - to oby choc 1/8 tego wyniku powtorzyc w srode ;-)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 370 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY