Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Maj 21, 2024 7:27 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 370 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 14, 2005 12:40 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
No jednak moim zdaniem wypaczył... Ibrahimovic wychodził na idealna pozycje ..spalonego ewidentrnie nie było, jeszcze kilka innych akcji szczególnie nedveda konczyło sie dziwnymi spalonymi (koło 3 takich ejszcze było).
Przyznam , Juve zagrało miernie...ale nalezy jszcze siegnąć do meczu sprzed dwóch tygodni, gdzie Alex zdobył gola głowa..i znów był spalony, którego nie było... to przyznaja nawet moi znajomi-zagożali przeciwnicy Juve. W obie strony nie za bardzo sedzia mógł działać...bo Liverpool atakował na prawde sporadycznie. Narzekajc na prace sedziego nie mam wiec na mysli fauli.,..których było duzo..i tu raczej nie mam zastrzezen do arbitra..ale własnie na te spalone.. które za kazdym razem były CO NAJWYŻEJ na lini obrony- a to jak wiadomo nie jest spalony. Według mnie sedziowie powinni puszczać gre, gdy maja watpliwosci, bo spalony został wymyslony po to by uniemozilwic zawodnikom polowanie na bramke stojac cały mecz gdzies koło bramkarza, a nie po to by czepiać sie 15 centymetrów.

Z tymi spalonymi to faktycznie liniowy nie miał najlepszego dnia... W ogóle sędziowie mają dziwną tendencję do interpretacji spalonego na niekorzysc druzyny atakującej gdy napastnik jest w linii z ostatnim obrońcą...
A co do meczu w Liverpoolu to go nie oglądałem więc nie mogę się tu wypowiadać. Ale faktycznie też mi się obiło o uszy że nie uznano prawidłowej bramki dla Juve.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 14, 2005 8:30 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Liczyłem ,że awansuje Juve..ale stało się inczaej...Mecz był troche nudny...a jeszcze te pomyłki sedziów..ah.....A wczoraj oprócz LM odbyły się też mecze PP...awansowała min. Legia..z którą w ćwierćfinale spotka się Lech :D ...ciekawy mecz nas czeka Walrus! :D :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 14, 2005 9:11 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Liczyłem ,że awansuje Juve..ale stało się inczaej...Mecz był troche nudny...a jeszcze te pomyłki sedziów..ah.....A wczoraj oprócz LM odbyły się też mecze PP...awansowała min. Legia..z którą w ćwierćfinale spotka się Lech :D ...ciekawy mecz nas czeka Walrus! :D :wink:


Ano właśnie Artur :-) Nawet powiem więcej: to będzie taki mały maraton, w ciągu 11 dni 3 mecze:
7 maj: Legia-Lech w lidze
11 maj: Lech-Legia PP
18 maj: Legia-Lech PP
Nieźle, co? :-)
Dobrze, ze jeszcze zostalo troche czasu bo w obecnej formie nie postawiłbym na Legie złamanego grosza ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2005 4:08 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Tak już się nie mogę doczekać :D ...,ale już jutro gramy z Zagłębiem.L mam nadzieję że wygramy ,bo w lidze za dobrze nam nie idzie :wink: ...A Legia pewnie wygra z tą słabą Odrą..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2005 7:13 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Tak już się nie mogę doczekać :D ...,ale już jutro gramy z Zagłębiem.L mam nadzieję że wygramy ,bo w lidze za dobrze nam nie idzie :wink: ...A Legia pewnie wygra z tą słabą Odrą..

Zagłębie na wyjazdach sporo traci wiec mysle ze wygracie, powiedzmy 1:0 ;-) A Legia gra teraz piach i mam troche obaw czy nie bedzie 0:0... Chyba ze Odra sama sobie cos strzeli ;-) Oby tylko nie bylo karnego dla Legii ;-))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 8:07 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Lech wygrał 2-0! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 9:24 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Lech wygrał 2-0! :D

No i dobrze bo szkoda żeby takie firmy broniły sie przed spadkiem:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 18, 2005 9:59 am 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
A jednak Legia przegrała...ale mimo ,że Legii nie lubię to im w tym meczu kibicowałem ,bo przez to że Odra wygrała Lech pozostał na przedostatnim miejscu :( ...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 18, 2005 1:31 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
A jednak Legia przegrała...ale mimo ,że Legii nie lubię to im w tym meczu kibicowałem ,bo przez to że Odra wygrała Lech pozostał na przedostatnim miejscu :( ...

Też zdecydowanie wolałbym żeby Odra spadła... Ale to co gra Legia to jest żenada po prostu, z taką grą lepiej nawet nie awansowac do pucharów bo kompromitacja pewna...
Ale pociesze Cie - Odra była kiepściutka, tylko po prostu wykorzystała beznadziejną grę Legii. No i Wosiowi trzeba przynac wyszedl idealny strzal. W następnych meczach raczej będzie przegrywać (Legia prawdopodobnie tez niestety bo nie moze byc inaczej z takim podejsciem do meczów)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 10:33 am 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Wczoraj się odbyła kolejna kolejka ligowa i niestety po dwóch dobrych meczach Lech znów przegrał tym razem 2-0 z Cracovią...Lech Areczka Cracovia!!! :D.....a Legia zremisowała 1-1 choć myślałem że spokojnie sobie poradzi z tym Górnikiem Łęczna...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 9:02 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Wczoraj się odbyła kolejna kolejka ligowa i niestety po dwóch dobrych meczach Lech znów przegrał tym razem 2-0 z Cracovią...Lech Areczka Cracovia!!! :D.....a Legia zremisowała 1-1 choć myślałem że spokojnie sobie poradzi z tym Górnikiem Łęczna...

Ja spodziewalem sie, ze Legia sobie nie poradzi, ale musze przyznac, ze z przebiegu meczu powinna wygrac...ale coz jak nie idzie to nie idzie. A Lech...no wlasciwie porazka na wyjezdzie z Craxą powinna byc niejako wkalkulowana, Cracovia gra całkiem nieźle i ma realną szansę na puchary. Ale cieszcie się, że Odra tez przegrała i to u siebie ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 10:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
No, ciekawe kto dziś wygra. Ja oczywiście kibicuję Liverpoolowi. I (nigdy nie zaczynaj zdania od "I" :wink: ) jak wiadomo nie tylko dlatego, że gra tam Dudek :wink: :P :D :P

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 10:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
i.......WYGRALI !!! :D :P :D
Ale pod koniec to był chyba cud, że Chelsea nie zremisowało. Dudek pięknie bronił, ale gdyby piłka powędrowała trochę bardziej w prawo (o ile się nie mylę :wink: ) to by było...
Ale się cieszę (wybaczcie mi :D ) :D :P :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 11:01 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
i.......WYGRALI !!! :D :P :D
Ale pod koniec to był chyba cud, że Chelsea nie zremisowało. Dudek pięknie bronił, ale gdyby piłka powędrowała trochę bardziej w prawo (o ile się nie mylę :wink: ) to by było...
Ale się cieszę (wybaczcie mi :D ) :D :P :D

Tez sie ciesze, ze utarli nosa temu zarozumialcowi Mourinho :-)
Benitez go załatwił taktycznie, a i troszke szczescia mieli - zarowno przy bramce jak i w koncowce (strzal Gudjonssona).
szkoda tylko ze w finale trafia najprawdopodobniej na Milan...czyli marne szanse :-(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 11:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
walrus napisał(a):
Michelle napisał(a):
i.......WYGRALI !!! :D :P :D
Ale pod koniec to był chyba cud, że Chelsea nie zremisowało. Dudek pięknie bronił, ale gdyby piłka powędrowała trochę bardziej w prawo (o ile się nie mylę :wink: ) to by było...
Ale się cieszę (wybaczcie mi :D ) :D :P :D

Tez sie ciesze, ze utarli nosa temu zarozumialcowi Mourinho :-)
Benitez go załatwił taktycznie, a i troszke szczescia mieli - zarowno przy bramce jak i w koncowce (strzal Gudjonssona).
szkoda tylko ze w finale trafia najprawdopodobniej na Milan...czyli marne szanse :-(


a i owszem mieli na końcu szczęście (jak to już wcześniej określiłam to był po prostu cud.....myślałam, że w ostatnich minutach meczu zawału dostanę :wink: :D :P :D ). A co do szans.....pożyjemy, zobaczymy. Może nie będzie tak źle :P :D :P

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 04, 2005 2:20 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Byłem sercem za Liverpoolem, choc meczu nie ogladałem, bo siedziałem akurat w pociagu:) Dobrze ze wygrali, bo ja nałogowo nie lubię Chelsea, dlatego ciesze sie z ich porażki. Do Liverpoolu też nie mam wielkiej sympatii szczerze mówiąc, chociażby za ćwierćfinały :wink: , ale z dwojga złego....

Jeśli chodzi o finał to jestem, troche rozdarty... moja miłośc do Włochów każe mi kibicować za Milanem (choć Mialnu jakotakiego nie lubię- ale zawsze to Włosi), aczkolwiek założyłem sie z kolegą przed sezonem i on postawił na Milan, dlatego dla mojego portfela korzystniejszy byłby tryumf Liveproolu. Pozatym, jako że w domu brat to też fan Milanu, wiec dla przekory, żeby chłopak nie miał za dużej satysfakcji..bede za The Reds.

pozdrowienia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 04, 2005 10:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
A więc jednak Liverpool będzie grać z AC Milan... :?
Dobra tam, nie smędźmy...w sumie ja lubię obie drużyny :D i która by nie wygrała to będę szczęśliwa :D :P :D
A dzisiejszy mecz to nie owijając w bawełnę ciekawy był dopiero w końcówce, bo w I połowie to myślałam, że przysnę :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 04, 2005 11:00 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
A więc jednak Liverpool będzie grać z AC Milan... :?
Dobra tam, nie smędźmy...w sumie ja lubię obie drużyny :D i która by nie wygrała to będę szczęśliwa :D :P :D
A dzisiejszy mecz to nie owijając w bawełnę ciekawy był dopiero w końcówce, bo w I połowie to myślałam, że przysnę :wink:


No niestety Milan po raz kolejny mial furę farta... No bo jak inaczej to nazwac?? caly mecz atakuje PSV, 2 bramy im laduja a ci w ostatnich sekundach oddaja jedyny celny strzal w meczu i gol...zalamka po prostu... Pomijajac juz fakt ze w pierwszym meczu u siebie nie zasluzyli na zwyciestwo 2:0 (znowu farciarska bramka w 90 minucie). Jak ja nieznosze tego Milanu...;-) Na pohybel ;-) W finale sciskam kciuki za Jurzka Durka (jak wczoraj krzyknal Szpakowski;-)), choc watpie w sukces. Pewnie mecz bedzie nudny na granicy 0:0 i znowu jakiegos farfocla Szeczenko wcisnie przypadkiem, albo ktorys sie polozy i bedzie karny, ew. Jerzy D. wywinie jakis numer. A potem wiadomo - typowa wloska murarka do konca. bleee - ogladac sie tego nie daje ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 04, 2005 11:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
załamałabym się na miejscu PSV. Tak im dobrze szło, a tu :?
:D :P :D :lol: :shock:
Trochę mi żal PSV, ale co zrobić?? :wink: :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 6:51 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Ja specialnie nie lubię Milanu ,ale cieszę się że awansował:D....bo jakby awansował PSV to finał mógłby być nudny...A już w sobote kolejna kolejka ligowa i mecz Legia Warszawa-Lech Poznań :!: :D :) (klasyk :wink: ).Mam nadzieję ,że uda nam się zdobyć trzy punkty....i pokażemy kto rządzi :wink: :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 370 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY