Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Maj 04, 2024 6:55 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 370 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 7:12 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Ja specialnie nie lubię Milanu ,ale cieszę się że awansował:D....bo jakby awansował PSV to finał mógłby być nudny...A już w sobote kolejna kolejka ligowa i mecz Legia Warszawa-Lech Poznań :!: :D :) (klasyk :wink: ).Mam nadzieję ,że uda nam się zdobyć trzy punkty....i pokażemy kto rządzi :wink: :)

he, dopiero teraz bedzie nudny ;-)))
a co do "naszego" meczu to bedzie sie dzialo, pewnie na boisku i na trybunach, jak to zwykle. Patrząc na ostatnie poczynania naszych zespołów to chyba najbardziej prawdopodobne jest... 0:0 ;-) z wieloma żółtymi kartkami (Świerczewski, Surma jesli zagra, Karwan to główni kandydaci)
I chyba jesli mialbym obstawiac ten mecz to postawiłbym remis. Choc oczywiście licze na przebudzenie Legii ;-) Jakkolwiek by nie bylo to za pare dni jeszcze dwie okazje do rewanżu :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 10, 2005 8:47 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Póki co w "trójmeczu" 1:0 dla Legii - nie spodziewałem się że tak dobrze im pójdzie... Ale dzis mecz w Poznaniu i może być całkiem odwrotnie, Lech u siebie jest znacznie groźniejszy... Będzie ostro, zwłaszcza na linii Świerszcz-Djokovic ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 10, 2005 9:20 am 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Mam nadzieję ,że dzisiaj wygramy najmniej 2-0 :D :wink: ...bo w przypadku gdy wygramy różnicą jednej bramki to bedzie nie ciekawie......a o sobotnim meczu chciałbym jak najszybciej zapomnieć :? ...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 10, 2005 12:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
A ja chciałbym nadmienic że po rewelacyjnej asyscie z przewrotki Alexa del Piero i bramce Davida Trezeguet Juve pokonało Milan i jest o krok od Mistrzostwa Włoch. :D :D Nawiasem mówiąc Liverpool dostał z Arsenalem - z tego wniosek ..mało mistrzowski ten finał Ligi Mistrzów :)

Aha...Walrusie, a propos tak krytykowanego przez Ciebie włoskiego stylu gry - trzeba było widzieć ten MECZ!!! to bys zmienił zdanie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 10, 2005 12:15 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
A ja chciałbym nadmienic że po rewelacyjnej asyscie z przewrotki Alexa del Piero i bramce Davida Trezeguet Juve pokonało Milan i jest o krok od Mistrzostwa Włoch. :D :D Nawiasem mówiąc Liverpool dostał z Arsenalem - z tego wniosek ..mało mistrzowski ten finał Ligi Mistrzów :)

Aha...Walrusie, a propos tak krytykowanego przez Ciebie włoskiego stylu gry - trzeba było widzieć ten MECZ!!! to bys zmienił zdanie :)


No własnie nie moglem obejrzec niestety tego meczu, ale ciesze sie ze Juve wygrało :-) Zasadniczo w serie A kibicuję Romie i Fiorentinie, ale z braku laku zdecydowanie wole Juve na mistrza. W każdym razie ktokolwiek byle nie Milan :-)
Ogólnie bardzo rzadko oglądam ligę włoską własnie ze względu na nudny włoski styl, ale mecze na szczycie czasem warto zobaczyć.
Co do Liverpoolu to oni w lidze grają jakoś dużo gorzej niż w LM i byłem pewien, ze przerżną to upragnione 4 miejsce na rzecz Evertonu.
Finał LM będzie więc meczem niedoszłego (najprawdopodobniej bo jeszcze bym nie przesądzał) mistrza z niedoszłym uczestnikiem LM ;-)

ps. a podanie DelPiero faktycznie kapitalne...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 11, 2005 8:40 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
No i Lech - Legia 0:0. W sumie w miare sprawiedliwy wynik, mecz był w zasadzie wyrównany. Wszystko rozstrzygnie się w rewanżu i wszystko jest możliwe - Lechowi wystarczy przecież 1:1.
Artur - byłeś na trybunach?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 11, 2005 9:03 am 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Oczywiście ,że byłem! :D...kibiców było 20tyś..ładna pogoda(nie padało :) )..i tylko wynik nie był taki na jaki oczekiwałem.. :( ...ale w sumie nie jest źle...bo mogliśmy też przegrać.Pierwsza połowa moim zdaniem była bardzo dobra w wykonaniu Lecha..no a druga to tragedia..szczęście ,że bramki nie straciliśmy...szkoda że D.Nawrocik tak późno został wpuszczony na boisko :? ..a P.Reiss..to grał jakby ktoś mu nogi powiązał..hehe :) ...Mam nadzieje ,że w rewanżu jakoś to będzie i uda nam się awansować!!! :D .."Puchar jest nasz ten puchar do lecha należy...!!!".A poza tym to kibice Lecha wywieśli fajną flage w pierwszej połowie..."Paprykarz-Afrodyzjak Dla Tirówek" :wink:......bez obrazy Walrus :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 11, 2005 10:16 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Oczywiście ,że byłem! :D...kibiców było 20tyś..ładna pogoda(nie padało :) )..i tylko wynik nie był taki na jaki oczekiwałem.. :( ...ale w sumie nie jest źle...bo mogliśmy też przegrać.Pierwsza połowa moim zdaniem była bardzo dobra w wykonaniu Lecha..no a druga to tragedia..szczęście ,że bramki nie straciliśmy...szkoda że D.Nawrocik tak późno został wpuszczony na boisko :? ..a P.Reiss..to grał jakby ktoś mu nogi powiązał..hehe :) ...Mam nadzieje ,że w rewanżu jakoś to będzie i uda nam się awansować!!! :D .."Puchar jest nasz ten puchar do lecha należy...!!!".A poza tym to kibice Lecha wywieśli fajną flage w pierwszej połowie..."Paprykarz-Afrodyzjak Dla Tirówek" :wink:......bez obrazy Walrus :D

Spoko:) Paprykarz Szczeciński, dodajmy ;-)
Reiss faktycznie średnio, ale trochę mu Choto utrudniał.
Ciekawa sprawa, że na Kaczorowskiego to gwizdało 20 tys. Waszych i 500 naszych :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 2:24 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Domyślam sie Artur, ze jesteś w fatalnym nastroju...
Powiem Ci, że byłem już pewien że tego nie wygramy, a ta bramka to jakiś cud. Inna sprawa, ze Sokołowski II to jest mistrzostwo świata - nie trafil w pilke na linii bramkowej ;-) Na szczęście był tam Mowlik...;-)
Sędzia natomiast to kompletne nieporozumienie. Podobnie zresztą w meczu Wisla-Pogon, z tym, ze tam wypaczył wynik (karny), a w W-wie mozna powiedziec bylo kilka znaczących błędow (2 zółta dla Kaczora, bezsensowna zołta dla Scherfchena, ze 2-3 dziwne wolne, chociaz tego decydującego nie chce oceniac-po prostu musialbym jeszcze raz obejrzec powtorke).
W każdym razie graliście całkiem dobrze, a Legia miała w końcu farta, którego brakowało jej w całej tej rundzie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 3:28 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Nie będę komentował tego meczu..jestem tak zły...,że szkoda gadać.....nie mogę do teraz zrozumiec jak mogli stracic tą bramkę...wszystkiego mi się odechciało.... :? :evil: :cry: :( ...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 2:36 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
W niedziele mial miejsce dosc ciekawy mecz w naszej lidze, a w zasadzie nie sam mecz ale ten wynik... Do dzis nie wiem jak to sie stało że tak gładko Legia zdemolowała Wisle, bylo nie bylo mistrza Polski. Ale bardzo sie ciesze, ze odlożylismy o parę dni koronację, a na dodatek zafundowalismy wislackim gwiazdorom wstyd na calą Polskę :-)
Druga sprawa to sędzia Antoni F. Ciekawa jaki bedzie ciag dalszy tej sprawy, moze choc trochę zostanie rozgrzebane to nasze piłkarskie bagienko z mafią sędziowską i skostniałymi dziadkami z centrali...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 9:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
No i ciekawe rzeczy także zagranica. Znamy juz mistrzów trzech najwiekszych potęg futbolowych na kontynencie. W tym roku Juventus, Barcelona i Chelsea. I nie powiem, poza Chelsea nawet mi to pasuje, (szkoda ze nie Arsenal :D)

No i jutro finał LM, czyli która z druzyn osłodzi niepowodzenia w lidze rodzimej pucharem Europy, jak juz wspominalem, moje serce za Włochami, ale rozum i fakt ze za Milanem akurat nie przepada za teamem Jerzego:)

pozdrowienia i życzę miłego ogladania...licze na 2-2 i karne:D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 10:18 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
pozdrowienia i życzę miłego ogladania...licze na 2-2 i karne:D


Obawiam się że bedzie 0:0 i karne...;-) a na boisku szachy ;-)
Ale najlepiej jakby było 4:4 i karne :-) Tak mi się wlasnie przypomnial inny final z udzialem Liverpoolu wlasnie i Alaves sprzed paru lat...co to był za mecz... 5:4 chyba po dogrywce


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 10:30 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
tak ale to była UEFA, w UEFA czesciej padaja wysokie wyniki (patrz tydzien temu). A mi sie przypomina 20 lat temu Juve-Liverpool i mistrzostwo Turynczyków. Mimo że urodziłem sie dopiero dzien po tym wydarzeniu :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 10:54 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
tak ale to była UEFA, w UEFA czesciej padaja wysokie wyniki (patrz tydzien temu). A mi sie przypomina 20 lat temu Juve-Liverpool i mistrzostwo Turynczyków. Mimo że urodziłem sie dopiero dzien po tym wydarzeniu :wink:

Dokładnie - to było w UEFA, ale mecz był piekny. Juve-Liverpool to raczej bedzie pamietany z zupełnie innych powodow...
Tydzien temu... no coz, troche sie rozczarowalem bo calym sercem kibicowalem Sportingowi... A sprawe wlasciwie rozstrzygnely milimetry i w kilkadziesiat sekund zamiast 2:2 bylo 1:3 i po meczu... Niestety Abramowicz tym razem triumfuje...:(
Ale to troche taki syndrom Realu, Barcelony itp. - piekna pilka, atak non-stop, a obrona...szkoda gadac... Szkoda mi ich bo w pare dni stracili mistrzostwo i puchar UEFA. Tak nawiasem mowiac to finałem powinien byc mecz Alkmaar - Sporting ktory byl niestety tylko polfinalem. Znakomity mecz do ostatnich sekund. Kibicowalem Sportingowi ale było mi szczerze szkoda tych chłopaków z Alkmaar...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 25, 2005 10:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Jeszcze jakieś 30 minut.....JA NIE WIEM JAK IM SIĘ UDAŁO ZREMISOWAĆ...TO CHYBA JAKIŚ CUD....oby tylko dobra passa sprzyjała Liverpoolowi do końca meczu :roll: :D (gdyby nie to, że Milan rywalizuje właśnie z Liverpoolem to bym była za nim, ale skoro tak...to jestem dziś za Liverpoolem - mam nadzieję, że nie dostanę po głowie :roll: :wink: :lol: )

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 25, 2005 11:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Piękny mecz...piękna dogrywka :D ...OWACJE NA STOJĄCO DLA JERZEGO DUDKA !!! :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D
pięknie bronił..... :D (ale tych "pięknie" się nagromadziło :D :wink: :lol: ) ech trzymajcie mnie!! :lol: :lol: :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 12:14 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Lis 07, 2003 10:56 pm
Posty: 120
Miejscowość: Czerwionka
Bosko!!!! IDEALNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tez nie wiem jak im sie to udało zrobic ale mecz był powalający!!!!!!!!!!! Jurek jest idealny!!!!!!!!!!!!!! Pierwsza połowa - bezsensu- ale nie ma to jak podnieść sie z upadku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




P.S. Słyszeliście jak Dudek śpiewał "She Loves You"????? Ślicznie :wink:
P.S. Musze kiedyś jechać do tego muzeum!!!!!!! Koniecznie!!!!


P.S. Aha- muszę jeszcze napisać że Jurek jest z Knurowa- a to jest 10 min autem z Czerwionki(tam gdzie mieszkam) i ja sie tam urodziłam i wogóle wogóle fajnie jest !!!!!!!!!!!!!!!!! i jurek to jest NASZ CHOP!!!!!!! Ślązak z krwiiiiiiiiiiiiiii i kościiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
That love is all and love is everyone
It is knowing, it is knowing


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 12:45 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Oj tez sie ciesze niezmiernie :-)))))
Nasz Jurek przytarł nosa tym mediolanskim pyszalkom :-P
Ale szczerze mowiac przy 3:0 juz nie wierzylem, ba, juz przy 2:0 ;-)

ps. a Jurek fajnie wyszedl w tym reportazu z Beatlesami w tle :-)

ps2. na plocie po meczu pojawilo sie takie plotno z 5 pucharami (bo to byl piaty puchar zdobyty przez Liverpool) i napisem The Fab Five ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 12:53 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
I cóż Walrusie, obawiałeś się defensywnego meczu, a to był najpiekniejszy finał LM od kilku lat, i co wiecej byłem bliski prawidlowego wyniku:) Co do Dudka...zagrał fatalne 90 minut(jedna dobra interwencja) W dogrywce błysnął fenomelanlnym szcesciem. A ja tylko czekałem na karne bo wiedziałem ze Jurek jest w tym switny. Pozatym, druzyna goniaca zwykle wygrywa w karnych, i sie potwierdzilo.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 370 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 126 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY