Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 20, 2024 6:44 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Maj 22, 2005 8:09 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 02, 2004 12:28 pm
Posty: 109
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
Ostatnio "ślęczę" nad Elektrycznymi Gitarami, tzn. nad płytami jakie posiadam (wszystkie oprócz soundtracka z pierwszego "Kilera" i z "Kariery Nikosia Dyzmy"). Gdyby ktoś miał taką możliwość, to radzę posłuchać piosenki "Dylematy".

_________________
Patykowy Blog


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 03, 2005 10:14 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 02, 2004 12:28 pm
Posty: 109
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
Własnie zrobiłem sobie Wieczorek z Muzyką Disco i Pochodnymi, Czyli Lekko Kiczowate Lata 80-te w Pigułce. :D

Oto część z kawałków jakie przesłuchałem:

Boney M - "Daddy Cool"
Boney M - "Ma Baker"
Boney M - "Rasputin"
Gary Numan - "Cars"
Laura Branigan - "Self Control"
Cutting Crew - "Died In Your Arms"
Whispers - "And The Beat Goes On"
Oliver Cheatham - "Get Down Saturday Night"
Hally & Oates - "Out of Touch"
MIchael Jackson - "Billie Jean"

A teraz wszyscy nucą: "Ra-ra-rasputin..."! :)

_________________
Patykowy Blog


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 03, 2005 10:28 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Winamp is playing The Doors - Love Street

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 03, 2005 10:37 pm 
słucham teraz bicia swojego serca


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 03, 2005 10:51 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
znam to, a slyszles cover w wykonaniu Britney ?

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 04, 2005 2:04 am 
Nie słyszałem, ale jak możesz, to wyślij mi płytkę z tym bootlegiem wraz z 500 zł.
Z góry dzięki.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 04, 2005 12:03 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Jesli jest to The Wall to the Wall Floydów. :lol:



Pozdrowienia na zawsze

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 6:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
People Are Strange - The Doors

a za chwilę :wink:

God - J.L :wink:

Flowers In The Window, Why Does It Always Rain On Me - Travis

:D :D :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 8:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
A zrobiłam sobie taki wieczorek z Genesis :D Teraz akurat leci "Land Of Confusion" :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 10:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jak smakujesz się w dżwiękach Genesis to polecam Ci "Supper's Ready" - 23 minuty obłędu! Po czymś takimś trudno dojść do siebie. "Cinema Show" też nie jest gorsze. A co powiesz na 90-minutowy "Lamp Lies Down On A Broadway"- ci to mieli pomysły co? :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 10:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Yer Blue napisał(a):
Jak smakujesz się w dżwiękach Genesis to polecam Ci "Supper's Ready" - 23 minuty obłędu! Po czymś takimś trudno dojść do siebie. "Cinema Show" też nie jest gorsze. A co powiesz na 90-minutowy "Lamp Lies Down On A Broadway"- ci to mieli pomysły co? :)


Tak, jeśli chodzi o "Supper`s Ready" tych 23 minut przypomina mi trochę historię A Day In The Life, z tym, że SR powstało bodajże z 7 części połączonych idealnie w jedną całość. Rzeczywiście powstało z tego coś cudownego. "Cinema Show" bardzo lubię, bo to taki dobry odpoczynek od wokalu...nic w tym złego jak partie instrumentalne przeciągają się niemalże przez cały utwór :D :wink: :roll: :P

"Lamp Lies Down On A Broadway"- w mojej opinii to Gabriel miał naprawdę wybujałą ambicję :twisted: :wink: nie, żeby w tym było coś złego :wink: :D

A tak z innej beczki to do dziś pamiętam jak jako jeszcze mała dziewczynka śpiewałam w dzień Matki - "Mama" (to z tej płyty, która nie miała nazwy :wink: ) :lol: :wink: :roll: :P
Oczywiście efekty mojego "wykonania" były opłakane ale liczą się dobre chęci :lol: :wink: :lol: :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 2:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Mnie ostatnio opętał utwór "Ktokolwiek Widział" Closterkellera. Słucham go na okrągło. Nie pamiętam, żeby tak bardzo poruszał mnie tekst ostatnimi czasy. :( A jak jeszcze obejrzę teledysk to wymiękam... Niezwykły przekaz z sobą niesie. :!: Tak sobie myślę co by Beksiński o nim pomyślał (jak i o całej płycie "Nero")?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 4:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Yer Blue napisał(a):
Mnie ostatnio opętał utwór "Ktokolwiek Widział" Closterkellera. Słucham go na okrągło. Nie pamiętam, żeby tak bardzo poruszał mnie tekst ostatnimi czasy. :( A jak jeszcze obejrzę teledysk to wymiękam... Niezwykły przekaz z sobą niesie. :!: Tak sobie myślę co by Beksiński o nim pomyślał (jak i o całej płycie "Nero")?


Oj, wydaje mi się, że Beksiński bardzo lubił takie klimaty i Closterkeller przypadłby mu do gustu :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 12:39 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Michelle napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Mnie ostatnio opętał utwór "Ktokolwiek Widział" Closterkellera. Słucham go na okrągło. Nie pamiętam, żeby tak bardzo poruszał mnie tekst ostatnimi czasy. :( A jak jeszcze obejrzę teledysk to wymiękam... Niezwykły przekaz z sobą niesie. :!: Tak sobie myślę co by Beksiński o nim pomyślał (jak i o całej płycie "Nero")?


Oj, wydaje mi się, że Beksiński bardzo lubił takie klimaty i Closterkeller przypadłby mu do gustu :wink:


Z twej wypowiedzi wynika, że nie było Ci dane wiedzieć jak Beksa ubustwiał
Clostka. Powiem więcej- on bardzo pomógł temu zespołowi w promocji- nie tylko w swych audycjach ale również z własnej kieszeni. Pewnie też nie wiesz , że Tomek z Anją byli sobie największymi przyjaciółmi (a swoją drogą zapoznał ich ze sobą niejaki Kuba Wojewódzki) Tomek nawet przed samą śmiercią zadzwonił do niej by się nią pożegnać. Znali się bardzo dobrze a Anja jak twierdzi wiedziała już od dłuższego czasu że on już podjął decyzje i wiedziała, że on to zrobi. Bardzo piękne porzegnanie sprawił Tomkowi cały "Tylko Rock" Anja wypowiada się jako pierwsza (na całą stronę!),gdzie opisuje jak byli sobie bliscy i co czuje, wypowiadają się również Jacek Leśniewski , Pior Kosiński, Wiesław Weiss , Piotr Kaczkowski i jeszcze inni- bardzo piękny i poruszający artykuł. polecam Ci go bo wygląda na to,że go nie czytałas a naprawdę warto! Chyba jest do zdobyia w necie na stronie poświęconej Beksie (nie pamiętam adresu), można tam też ściągnąć wszystkie jego Trójkowe audycje. Sorry wielkie, że to nie ma nic wspólnego z tematem, ale musiałem to napisać.
Żeby jednak choć trochę miało to powiem, że przed chwilą słuchałem płyty "Wild Life" Paula i ciągle utwierdzam się w przekonaniu, że to świetna płyta.

Pozdrawiam wszystkich nocnych marków! :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 2:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Yer Blue napisał(a):
Michelle napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Mnie ostatnio opętał utwór "Ktokolwiek Widział" Closterkellera. Słucham go na okrągło. Nie pamiętam, żeby tak bardzo poruszał mnie tekst ostatnimi czasy. :( A jak jeszcze obejrzę teledysk to wymiękam... Niezwykły przekaz z sobą niesie. :!: Tak sobie myślę co by Beksiński o nim pomyślał (jak i o całej płycie "Nero")?


Oj, wydaje mi się, że Beksiński bardzo lubił takie klimaty i Closterkeller przypadłby mu do gustu :wink:


Z twej wypowiedzi wynika, że nie było Ci dane wiedzieć jak Beksa ubustwiał
Clostka. Powiem więcej- on bardzo pomógł temu zespołowi w promocji- nie tylko w swych audycjach ale również z własnej kieszeni. Pewnie też nie wiesz , że Tomek z Anją byli sobie największymi przyjaciółmi (a swoją drogą zapoznał ich ze sobą niejaki Kuba Wojewódzki) Tomek nawet przed samą śmiercią zadzwonił do niej by się nią pożegnać. Znali się bardzo dobrze a Anja jak twierdzi wiedziała już od dłuższego czasu że on już podjął decyzje i wiedziała, że on to zrobi. Bardzo piękne porzegnanie sprawił Tomkowi cały "Tylko Rock" Anja wypowiada się jako pierwsza (na całą stronę!),gdzie opisuje jak byli sobie bliscy i co czuje, wypowiadają się również Jacek Leśniewski , Pior Kosiński, Wiesław Weiss , Piotr Kaczkowski i jeszcze inni- bardzo piękny i poruszający artykuł. polecam Ci go bo wygląda na to,że go nie czytałas a naprawdę warto! Chyba jest do zdobyia w necie na stronie poświęconej Beksie (nie pamiętam adresu), można tam też ściągnąć wszystkie jego Trójkowe audycje. Sorry wielkie, że to nie ma nic wspólnego z tematem, ale musiałem to napisać.
Żeby jednak choć trochę miało to powiem, że przed chwilą słuchałem płyty "Wild Life" Paula i ciągle utwierdzam się w przekonaniu, że to świetna płyta.

Pozdrawiam wszystkich nocnych marków! :)


hehehe całą resztę (o przyjaźni z Anją i tym, że była chyba ostatnią osobą, z którą rozmawaił przed smiercią przez telefon) to wiedziałam akurat :wink: Aha, o Closterkellerze to właśnie słyszałam (jak się wcześniej pytałeś) i skojarzyłam dzięki Beksińskiemu. Tylko, że z jego wypowiedzi to raczej kojarzyłam inne zespoły, które...hmm...."promował" i nie słyszałam wielu jego wypowiedzi o tym akurat zespole :o oczywiście wspominał :wink: tylko, że ja wtedy zwracałam uwagę na innych artystów, których "prezentował" :arrow:

Aha, tego artykułu rzeczywiście nie czytałam (trochę dziwne, bo z tego co mówisz było w jednym i tym samym numerze..hmm...a może ktoś z domowników wyrwał :roll: tylko po co? :roll: ), ale wypowiedź Anji czytałam w "Teraz Rock`u"

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 10:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
A nie, zaraz! Przecież ja to czytałam (co prawda nie w tym numerze, który miałam, bo chyba rzeczywiście była część wydarta).

To z tej strony :arrow: http://www.krypta.whad.pl
zresztą zdaje się, że stworzył ją Pajdek - jeden z forumowiczów! :shock: :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 10:45 pm 
mój zegar w komputerze wskazuje 23.01,ale chyba sie myli :wink: jest dokładnie 22.47. natchnęło mnie na Moulin Rouge :D więc leci,teraz akurat 'Children of the Revolution'


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2005 9:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Michelle napisał(a):
A nie, zaraz! Przecież ja to czytałam (co prawda nie w tym numerze, który miałam, bo chyba rzeczywiście była część wydarta).

To z tej strony :arrow: http://www.krypta.whad.pl
zresztą zdaje się, że stworzył ją Pajdek - jeden z forumowiczów! :shock: :D


Swtetna stronka ale co ciekawe chodziło mi o zupełnie inną- TB. mp3- Audycje Tomasza Beksińskiego. Jest tam świetny opis WSZYSTKICH jego Trójkowych audycji z lat 1986-99 (sporo tego!), ale nie wiem czy je można ściągnąć. Chociaż mój kolega z Hajnówki ma ich całą masę pościąganych z netu i nawet pamiętam puścił mi "Noc z Lacrimosą"- czyli jednak chyba można!
Trochę głupio, że jakoś tak zbaczamy z tematu- może by tak utworzyć oddzielny temat dla Tomka?
Teraz nic nie słucham ale ostatnio leciało "Still Life"(cała płyta) VDGG.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 3:00 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Jest godzina 3.00 AM. Słucham "Maxwell Silver Hammer" :D

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 9:08 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Pati napisał(a):
Jest godzina 3.00 AM. Słucham "Maxwell Silver Hammer" :D
Grzeczne dziewczynki o tej porze już śpią, nie prawdaż, czy prawdaż? 8)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY