Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 10:34 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 13, 2005 8:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ostatnio strasznie spodobało mi się Franz Ferdinand (cóż, daleko im do Fab Four, ale co zrobić? Ich przecież nikt nie przebije :D ).

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 23, 2005 4:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
artur napisał(a):
Ja gorąco polecam zespół Franz Ferdinand jest poprostu świetny :D ....i oczywiście Myslovitz... :wink:


Ekstra, nie wiedziałam, że jest tu jeszcze jeden fan Franz Ferdinand (uwielbiam!!! :D )
Pozdrawiam :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 23, 2005 4:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Mam nadzieję, że rzeczywiście (tak jak obiecali :wink: ) wydadzą nową płytę ?pod koniec? wakacji 2005.

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 23, 2005 8:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Wiem, wiem, że zmieniam zdanie, ale chyba już przejadło mi się Myslovitz i teraz bardziej skłaniam się do zdania gietka i Pawła :? (cóż, Myslovitz nie wytrzymało próby czasu :wink: :? ). Owszem, owszem mają parę "fajnych" (nie lubię tego wyrażonka :wink: :D ) kawałków, ale ogólnie już mnie nie ruszają. Miło posłuchać, ale już nie wywołują takich emocji jak kiedyś. Choć nadal uważam, że to...dobry zespół.

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Wto Kwi 26, 2005 1:27 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 23, 2005 11:11 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Też się cieszę ,że ktoś jeszcze słucha Franz Ferdinand! :D Ta ich pierwsza płyta jest świetna...i czekam na następną :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 11:33 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
artur napisał(a):
Też się cieszę ,że ktoś jeszcze słucha Franz Ferdinand! :D Ta ich pierwsza płyta jest świetna...i czekam na następną :)


Podobno (na razie) mają dopiero nagranych pięć utworów, ale co tam. Mam nadzieję, że zdążą :D do wakacji. Byłoby fajnie :P

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 1:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Tak sobie przeglądam temat i widzę, że jeszcze The Cranberries nie wymieniłam, a są bardzo dobrzy. Głos Dolores jest nie do podrobienia :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 5:39 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 25, 2004 10:31 pm
Posty: 138
Miejscowość: Bydgoszcz
Ja tez bardzo lubie the cranberries, sa super!

_________________
...don't make it bad, take a sad song and make it better...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 5:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Sad Jude napisał(a):
Ja tez bardzo lubie the cranberries, sa super!


:D :P :D :P :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 10:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
aaaaa jak mogłam zapomnieć o Elektrycznych Gitarach :D (zresztą wymienianie wszystkich zespołów i artystów, których muzyki słucham mija się z celem, bo lista przeciągałaby się w nieskończoność - podobnie zresztą jak u większości z was :wink: )
Ale co tam mi się przypomni to wpiszę :P

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 11:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Travis ostatnio (za namową i właściwie wręcz terrorem - zupełnie niepotrzebnym :wink: - mojej najlepszej przyjaciółki). Wiem, że wielu zarzuca im zbytnią prostotę, ale w każdym razie miło posłuchać :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 11, 2005 12:14 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ja dość żadko wychylam nosa poza lata 60-te i 70-te, jeżeli już to jest to klasyczny metal z lat osiemdziesiątych albo gotyk. W latach dziewiędziesiątych (powiedzmy, że to już wspóczesna muzyka) pociągała mnie swego czasu scena grunge, szczególnie Alice In Chains i Soundgarden, ale ta muzyka nosiła w sobie wyrazne piętno lat siedemdziesiątych. To samo Britpop- lubiłem Manics Street Preachers, Supergrass, Suede, nawet Oasis byli w porządku a Radiohead poszli własną drogą ...i dobrze na tym wyszli. ich płyty są naprawdę wyczekiwane. Strasznie lubiłem Sheryl Crow- ta pani była jakby żywcem wzięta z lat 60-tych. Druga płyta i "Globe Sessians" sporo namieszały w mojej głowie. Naprawdę zdolna kompozytorka! Tori Amos też mi się podoba :) Niezwykłe rzeczy w poprzedniej dekadzie stworzył Depeche Mode i w jakimś tam stopniu odbijający sie echem Beatlesów, bardzo lubiany przeze mnie Tears For Fears. A z takich totalnych nowości to naprawdę podziwiam Mars Voltę- ale i ci czeprią garściami z rocka progresywnego z lat 70-tych, tak więc wszędzie się doszukuję starych klimatów. Chyba, że jest to Lacrimosa- naprawdę nowa jakość w muzyce, dla mnie najlepszy zespół od czasów Bitwy pod Grunwaldem! Wspaniale wypełnił lukę po niepowtarzalnym Dead Can Dance. TAKIE zespoły dzisiaj to naprawdę rzadkość! Ale dobrze, że są i bronią honoru dzisiejszych cieniutkich czasów :wink: Metal niestety schodzi na psy, ale całe szczęście, że są tradycjonaliści- Iron Maiden, Slayer, Megadeth- na nich nigdy się nie zawiodę! A najbardziej czekam na Black Sabbath z Ozzym(w wydaniu płytowym) i już nie wiem czy się doczekam...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 6:17 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Yer Blue napisał(a):
Ja dość żadko wychylam nosa poza lata 60-te i 70-te


Ja też. Ale jakoś tak ostatnio spodobał mi się bardzo współczesny zespół Green Day. Fakt, że troche za często graja ich w MTV, VIVIE itd., co moim zdaniem psuje grupę (za dużo komercji). Ale fajnie ich od czasu do czasu posłuchać.
Czasem muszę robić sobie przerwę od Bitli (np. na pięć dni) żeby się za nimi stęsknić. Potem wracam do słuchania ich piosenek i cieszę się nimi na nowo :D . Właśnie podczas takich przerw zdarza mi się słuchać muzyki innych wykonawców, m.in. właśnie GD. :P

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY