Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 1:37 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Polskie piekiełko
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 6:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Dziękujemy autorom gazetek fanclubowych za cytowanie poniższych newsów. Chętnie pomożemy. Prosimy jednak gorąco, aby podawać autora cytowanej informacji oraz link do naszej strony. Wyrazimy w ten sposób szacunek dla pracy autorów na rzecz społeczności fanów. Dziękuję.

Muszę się do tej uwagi odnieść jako autor gazetki. Prawda jest taka, że oczywiście zanim wydam gazetkę korzystam z newsów zamieszczonych w internecie lub prasie. Oczywiście wchodzę na kieleckie forum również i często od niego zaczynam swoje poszukiwania. Jednak większość wiadomości ,które znajdują się na tym forum mają swoje źródła na innych stronach internetowych. Nie mogę więc podawać linku do tego forum, nie mogę pod newsem napisać autor Kasia, Ania lub ktokolwiek inny. Myślę, że w tej anonimowej uwadze nie chodzi o brak szacunku dla autorów.
Robert Lipiński


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 8:52 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Ja to napisalem - admin znaczy się :)

Jest rzeczą jasną, że prośba o podanie autora dotyczy tylko i wyłącznie materiałów autorskich. Jeśli autor przetłumaczy i opracuje artykuł z prasy zagranicznej, a potem znajduje go przepisanego w gazetce z dokładnością do przecinka? No to ja jednak myślę, że byłoby miło podać autora. Nie twierdzę, że Ty przepisujesz. Twierdzę, że dochodzą do mnie sygnały o różnych tego typu "przypadkach" i to nie tylko odnośnie tekstów.

Jeśli chodzi o inne informacje, to ja osobiście przyjąłem standart podawania źródła. Jak spisuję z onetu, to podaję onet, jako źródło, a jak z Timesa to podaje Times. Ty rób jak chcesz :)

Na zakończenie - cieszę się jak dziecko za każdym razem, kiedy dotrze do mnie Twoja gazetka. Często krąży po sieci i dostaję ją od znajomych z kilku źródeł:
- a to widziałeś - piszą
- jasne - mowię dumnie - to nasz człowiek. :D

Chciałem kiedyś umieścić Gazetkę na naszej stronie ale obostrzenia downloadu są tak duże na moim serwerze, że nie umiałem sobie z tym poradzić. Ech, teraz to nawet zdjęć nie mogę wrzucać :( ale i piraci też nie mogą :)

pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 9:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Uważam, że byłoby fair podawać linka do strony z której zaczerpnięto przetłumaczoną i zredagowaną wiadomość np. www.beatles.kielce.com.pl :D

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 3:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Robercie,
dzięki Ci za Gazetkę, którą co miesiąc regularnie dostaję.
wiem że korzystasz z różnych źrodeł.
W przypadku newsów pobieranych z www.the-beatles.pl - nie musisz podawac źródła,
wszystko i tak krąży w Sieci :)
Ku chwale Beatlefanów! :D

osoby do których wysyłasz swoją Gazetkę i tak są skupione w 99% wokół naszych dwóch Forów (For?), więc każdy wie skąd te newsy, i jak trafic na forum Kieleckie czy Poznańskie, bo i tak osoby te mają te Fora zapisane w swoich stronach dodanych/ulubionych.

Hej!

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 10:46 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
W calym cywilizowanym swiecie funkcjonuja powolania i jest to wyraz szacunku do pracy osoby, ktorej wlasnosc intelektualna wykorzystujemy.
"Polskie pielkielko" to dla mnie to, ze tutaj taka osoba musi upominac sie o swoje prawa :(

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 11:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
mam pytanie:
czy Noelka, macho, oraz inni Redaktorzy ze strony głównej Kielc, osobiście zdobywają te informacje, i są pierwszymi ich autorami?*
Zazdroszczę!
Sam chciałbym być tak blisko Beatlesów, by móc pisać o nich newsy z pierwszej ręki :shock: 8)

* edit: sprawdziłem,
niestety NIE,
widzę że zawsze są to jedynie przedruki / przepiski z innych źródeł.
Ja na Forum Poznańskim osobiście przetłumaczyłem kilkadziesiąt tekstów piosenek, oraz sporo 'newsów' - nie mam pojęcia czy ktoś gdzieś dalej wykorzystuje to, czy nie. Jeśli nawet TAK - to na zdrowie :)

Ale może kiedyś któremuś z nas uda się zrobić osobiście wywiad z Misiem?!? :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 12:28 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Cytuj:
Jest rzeczą jasną, że prośba o podanie autora dotyczy tylko i wyłącznie materiałów autorskich. Jeśli autor przetłumaczy i opracuje artykuł z prasy zagranicznej, a potem znajduje go przepisanego w gazetce z dokładnością do przecinka? No to ja jednak myślę, że byłoby miło podać autora. Nie twierdzę, że Ty przepisujesz. Twierdzę, że dochodzą do mnie sygnały o różnych tego typu "przypadkach" i to nie tylko odnośnie tekstów.

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 1:04 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Słowo "autor" w tym wypadku odnosi się do osoby, która "przetłumaczyła tekst" a nie słowo w słowo, za pomocą kombinacji klawiszy ctrl+c / ctrl+v , umieściła newsa na stronie głównej. Nawet jeśli tak zrobiła, to za każdym razem podawane jest źródło skąd został zaczerpnięty tekst. Tak to wygląda.

Mało tego - ze źródłem to różnie bywa. Jeśli znajdę artykuł na stronie A, która powołuje się na stronę B, a tamta informacje uzyskała od strony C, która za pośrednictwem strony D dowiedziała się od strony E, której dziennikarz przeprowadził wywiad z Lennonem - jako źródło podaje stronę z której to wziąłem - w tym wypadku A, gdyż to właśnie ona podała tą wiadomość.

Dlaczego podajesz na forum jako źródło: Onet? Czy to oni wysłali swojego redaktora i on osobiście zdobył ta informacje? Nie sądzę.

Co do newsów na stronie głównej to nikt nie zaprzeczy, że informacje często pokazują się na długo przed tym, zanim trafią na portale typu WP czy Interia. Dzieje się to w ten sposób, ze co ważniejsze doniesienia zza granicy są wyłapywane i - uwaga - tłumaczone. Stąd też autorem jest ten, który to przetłumaczył, a dopisek ze źródłem tematu świadczy o tym, że informacji tych z palca nie wyssał.

Swoją droga pamiętam jaką aferę zrobiłeś jak któregoś razu zaczerpnąłem informacje z Twojego forum i założyłem temat u nas. Wtedy, choć podałem skąd informacje posiadam, zrobiłeś ogromna drakę, ze kradnę Wasze tematy itd... a teraz sam uważasz, ze brak podania źródła informacji może być tolerowane. Coś tutaj nie gra.

Pawel napisał(a):
Ja na Forum Poznańskim osobiście przetłumaczyłem kilkadziesiąt tekstów piosenek, oraz sporo 'newsów'

...czy mowa tutaj o przedrukach i przepiskach z innych źródeł?

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 9:15 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Zawsze chciałem by moja gazetka łączyła fanów The Beatles, a nie dzieliła. Sprawdziłem gotowy już styczniowy numer i stwierdziłem, że 6 newsów jest prawie identycznych jak na kieleckim forum. By nie wkładać jeszcze kija w mrowisko ( znów nie podałem autorów i źródła) zniszczyłem ten numer.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 12:08 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
A teraz zniszczysz swój komputer ...bo pewnie masz na nim jakiś program "prawie identyczny" ze sprzedawanym w sklepach.

Ja, na znak solidarności, wysadzę w powietrze stację benzynową.

Cytowanie źródeł nie ma nic współnego z dzieleniem, czy łączeniem fanów. Jest podstawowym wymogiem powszechnie przyjętym przez cały cywilizowany świat. To nie jest rzecz, która moglaby być przedmiotem dyskusji. Nie będziemy o tym dyskutować. Musimy to przyjąć i kropka.

Wyjaśniłem chyba już wszystkie wątpliwości?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 3:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
bobski66 napisał(a):
Zawsze chciałem by moja gazetka łączyła fanów The Beatles, a nie dzieliła. Sprawdziłem gotowy już styczniowy numer i stwierdziłem, że 6 newsów jest prawie identycznych jak na kieleckim forum. By nie wkładać jeszcze kija w mrowisko ( znów nie podałem autorów i źródła) zniszczyłem ten numer.


przykro mi to mówić, ale brzmi to całkiem infantylnie, nie prościej zrobić zwykły dopisek na temat źródła? Oczywiście że prościej, ale jak to podniośle brzmi... że zniszczyłeś, i do tego w światłym celu 'nie wkładania kija w mrowisko'. Nie wydaje mi się żeby takie zachowanie było nakierowane na pojednanie(czy tam łączenie) fanów bitelsów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 7:20 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Gazetka była gotowa, więc nie mogłem już zrobić dopisków by nie obrazić ponownie "autorów". Zniszczyłem ją bo tak chciałem. Jeśli przez kilka lat nie pomagaliście w wydawaniu tej gazetki, to przynajmniej nie przeszkadzajcie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Zrobiłeś tak bo tak chciałeś, ok, Twoje prawo. Moim zdaniem jednak miałeś wiele innych opcji (chociażby dopisek ręczny lub wzmianka w następnym wydaniu).

Pisząc o autorach w cudzysłowie zdajesz się wciąż nie łapać całego problemu. Jak Joryk podkreślał, nie chodzi o newsy przeklejone, a jedynie o te, w które autor włożył pracę własną e.g. tłumaczenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 11:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Każdy news ma swego tłumacza i swoje miejsce lub miejsca w sieci, każde zdjęcie ma swego autora. Czy naprawdę tak bardzo Wam na tym zależy by pod każdym newsem było to wszystko wymienione? Bo jeśli podam choć jednego tłumaczącego, to z szacunku dla czyjejś pracy wypadało by podać wszystkich. Czy uważacie, że sprawdzanie tego za każdym razem będzie dla mnie proste i przyjemne? Łapię cały problem (greg), ale czy Ty go też łapiesz?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 12:16 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
macho napisał(a):

Swoją droga pamiętam jaką aferę zrobiłeś jak któregoś razu zaczerpnąłem informacje z Twojego forum i założyłem temat u nas. Wtedy, choć podałem skąd informacje posiadam, zrobiłeś ogromna drakę, ze kradnę Wasze tematy itd... a teraz sam uważasz, ze brak podania źródła informacji może być tolerowane. Coś tutaj nie gra.
pozdrawiam
macho


och!!! :D dzięki że poruszyłeś tę sprawę, bo od początku tego Tematu chciałem podać ją jako przykład, ale łamałem się, że przegnę,
ale wyręczyłeś mnie.
:arrow:
żeby była jasność:
gdy na Forum Poznańskim pojawia się jakiś link do linka podanego na Forum Kieleckim, to zawsze jest to link pośredni - to znaczy: link do linka na Forum Kieleckim,

Ty, macho, zapewne mówisz o sprawie linka do nagrań The Quarry Men, którego podałem na Forum Poznańskim (nota bene było to nagranie dokonane na żywo przez mojego amerykańskiego przyjaciela).
Po prostu skopiowałeś mój link, i wkleiłeś go na Forum Kieleckim, powołując się na moją uprzejmość - choć wcale tego ze mną nie konsultowałeś :shock:
a teraz słowa, że jakoby oskarżyłem Cię o kradzież Tematu wydumałeś teraz sobie aby zrobić lepsze wrażenie na Jorykowcach.
Tego powinieneś się wstydzić! A fe, macho!

Gdy w sms'ie zwróciłem Ci jedynie uwagę że jest to dość żenujące (tym bardziej że parę dni wcześniej prosiłem Cię w sms'ie o posty na Forum Poznańskim)
a) Ty obraziłeś się
b) zapowiedziałeś wyjście z Forum Poznańskiego (na którym i tak się nie odzywasz poza Shout Boxem)
c) oraz przestałeś się w ogóle do mnie odzywać.

aby załagodzić tę 'aferkę' (choć czułem się bogu ducha winien), zaraz wkleiłem te linki do nagrań Quarry Men bezpośrednio na Forum Kieleckie (bez linków pośrednich na Forum Poznańskie), jako znak dobrej woli.
Macho i tak od tamtej pory nie odzywa się do mnie....

Tak właśnie wygląda "Polskie Piekiełko"

PS: i tak Cię, Łukaszu nadal lubię i szanuję, bo gdyby nie to, że pierwszy odkryłeś że Aduwnikl i Maveric to ta sama osoba, i powiedziałeś mi o tym na privie, to dziś świat polskich Beatlefanów nie byłby tak różowy jak jest.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 1:07 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
bobski66 napisał(a):
Każdy news ma swego tłumacza i swoje miejsce lub miejsca w sieci, każde zdjęcie ma swego autora. Czy naprawdę tak bardzo Wam na tym zależy by pod każdym newsem było to wszystko wymienione? Bo jeśli podam choć jednego tłumaczącego, to z szacunku dla czyjejś pracy wypadało by podać wszystkich. Czy uważacie, że sprawdzanie tego za każdym razem będzie dla mnie proste i przyjemne? Łapię cały problem (greg), ale czy Ty go też łapiesz?


właśnie!! i na tym polega instytucja podawania źródła!! jeśli komuś zależy na dotarciu do very pierwszego autora danego newsa może pójść jak po sznurku... z gazetki, na strone z newsami, ze strony na oficjalna witrynę np. wyborczej, onetu, the guardian czy innego wiekszego portalu (zauważ że na jorykowej stronie zawsze pojawia się link do źródła newsa), a stamtąd np. to faktycznego autora wywiadu czy innej rewelacji. Jeśli w którymś momencie przerwiesz ten ciąg (tudzież ktoś na stronie go przerwie) dojście do owego faktycznego autora przestanie być możliwe.

Wiadomo przecież, że niezasadnym jest podawanie i śledzenie całej 'historii' newsa, ale jeśli tylko każdy postępuje wg. tych prostych zasad współżycia społecznego, nie ma problemu z ewentualnym dotarciem do źródeł. Nie chodzi o jakieś wielkie poczucie autorstwa, chodzi o pewne przyjęte w piśmiennictwie zasady.

PS. Zupełnie inną sprawą jest natomiast sytuacja gdy ktoś własnymi słowami opisuje wydarzenie dot. Bitlów, o którym gdzieś przeczytał, usłyszał, a i takie newsy się u nas zdarzają. -> wtedy sprawa jest moim zdaniem poza wszelką dyskusją.

PS2
Nie bardzo wiem co masz na myśli pytając czy łapię problem? Jeśli chodzi o to czy rozumiem zasadność nie umieszczania autora/tłumacza newsa pod newsem... to istotnie muszę przyznać, że nie łapię ;)

PS2
Pawle - z tego co pamiętam to miałeś za złe Łukaszowi, ze nie podał źródła pomysłu na posta? A teraz mówisz że nie masz nic przeciwko bezźródłowemu kopiowaniu informacji - to wywołało pewien dysonans. Make up you mind.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 1:15 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
greg napisał(a):
PS2
Pawle - z tego co pamiętam to miałeś za złe Łukaszowi, ze nie podał źródła pomysłu na posta? A teraz mówisz że nie masz nic przeciwko bezźródłowemu kopiowaniu informacji - to wywołało pewien dysonans. Make up you mind.

gregu,
mój 'mind' jest już dawno dobrze 'made up'
- utarła się zasada, że linki z kielc podawane przez Hansa80 (Karola), Yer Blue, czy macho są linkami pośrednimi, to znaczy że nigdy na Forum Poznańskim nie było podania bezpośredniego linka do nagrania z ominięciem Forum Kieleckiego.

tymczasem macho podał linki z Forum Poznańskiego bezpośrednio na Forum Kieleckim, napisał jedynie "dzięki uprzejmości Pawła" - choć wcale tego ze mną nie konsultował :idea: :!:
ale OK
nie jestem naprawdę taki straszny jak Wam Jorykowcom się wydaje, więc zaraz gdy obrażony po moim sms'ie macho wykasował w cholerę ten link,
ja wkleiłem go na Forum Kieleckie z powrotem, bezpośrednio.

Nie pisałbym o tym wszystkim wcale, gdyby nie to, że Macho teraz perfidnie kłamie pisząc o moim rzekomym oskarżeniu go o "kradzież" i o "ogromną drakę"
podczas gdy ja tylko napisałem mu sms'a że jego kopiowanie linka było żenujące.
(macho, jak możesz kłamać o "ogromnej drace", skoro ja sam za chwilę wklepałem ten link bezpośrednio na kielce, a w sms'ach ograniczyłem się w komentarzach do słowa "żenada" ?????? )


PS: gdy podaję newsy na Forum Poznańskim - zawsze podaję źródło - łatwo sprawdzić

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 11:40 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Podawanie źródła informacji to pewnego rodzaju standard. Obiektywny, narzucony z góry przez zalany różnego typu informacjami świat. Informacja bez podanego źródła nie wygląda zbyt poważnie. W dobie galopującego rozwoju internetu, w którym każdy może napisać co mu się żywnie podoba, źródła zyskały jeszcze na sensie i mocy. Być może podawanie źródła nie jest to proste i przyjemne, ale konieczne. Na samym początku Noelka zaproponowała, żeby podawać adres kieleckiej strony głównej jako źródło newsów, które są stamtąd pobierane.
Dla mnie EOT.


Pawle, jeśli mogę Cię prosić - staraj się pisać mniej emocjonalnie.

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 2:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Rozpłakałem się czytając jaki jestem zły i tak dalej, jak oczerniam, jak oszukuje i naciągam fakty. Rozpłakałem się ze śmiechu. Nie wiem jak to robisz Pawle, ale jesteś istnym mistrzem odwracania kota ogonem i nie odpisałbym na Twoje teksty, gdyby nie magiczne słowa jakich użyłeś "że Macho teraz perfidnie kłamie" (okazując mi brak szacunku pisząc macho z wysokiej litery, choć w sms'ach prosiłem Cie byś pisał z malej) :wink:

Jeśli ktoś regularnie śledzi ruch na forum mógł zauważyć, że w połowie października pokazały się 2 nowe tematy, które w istny sposób wpłynęły na dalsze moje poczynania.

Co do tematu z Quarry Men to oczywiście wszyscy widzieli, że linki kierowały bezpośrednio do yousendit. Tego nie zaprzeczę. Irytuje mnie tylko Twoja postawa względem słów "powołując się na moją uprzejmość", które użyte były tutaj w kontekście, że dzięki Tobie materiał jest już w kraju, dzięki czemu można go odsłuchać...a nie jak twierdzisz, pytania czy mogę to udostępniać. A dlaczego link bezpośredni a nie do strony? Nie wiem sam. Wydawało mi się to tak oczywiste, ze jak dopisze dzięki komu mamy materiał wystarczy - no cóż, jednak ważniejsze dla Ciebie chyba było by zareklamować forum. Stad cały ambaras, za co przeprosiłem... Zresztą sam podajesz bezpośrednie linki do ściągania zamiast adres strony z której to znalazłeś. Ale to nieważne :D

Pisząc o kradzieży tematu miałem na myśli temat o "lennonkach". Jeden z Twoich użytkowników pytał od kiedy można spotkać zapisy Johna w charakterystycznych okularach. Widząc brak konkretnej odpowiedzi - rozpocząłem watek tutaj, zaczynając post od mniej więcej takich słów: "Na jednym z forum użytkownik pyta o...".

Gdyby nie reakcja z Twojej strony tematy pozostałyby niezmieniony do dziś, a tak przy jednym i drugim można zobaczyć adnotacje "Ostatnio zmieniony przez macho dnia Pią Paź 17". Każdy może sprawdzić

A co do tego że się obraziłem, nie odzywam się, nie pisze u Ciebie - to chyba moja osobista sprawa. Następnym razem skargi, zażalenia i refleksje na mój temat, proszę kieruj na priva a nie na publiczne forum.

Pawel napisał(a):
a teraz słowa, że jakoby oskarżyłem Cię o kradzież Tematu wydumałeś teraz sobie aby zrobić lepsze wrażenie na Jorykowcach.

Nie sądzę. Wydaje mi się, że już tak długo jesteśmy użytkownikami tego forum, że ludzi maja wyrobione zdanie na Twój i mój temat.

Temat ze swojej strony zamykam! Wszelkie pytania i odpowiedzi będą szły na priva!

To jest forum o The Beatles a nie forum o forach www.the-beatles.pl i www.beatles.kielce.com.pl. Pamiętajmy o tym!

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 2:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Pawel napisał(a):
mój 'mind' jest już dawno dobrze 'made up'
(...)
PS: gdy podaję newsy na Forum Poznańskim - zawsze podaję źródło - łatwo sprawdzić


Reasumując.... jesteś za podawaniem źródła informacji? :) (ja nie mam nic przeciwko, wręcz jak widzisz, podzielam Twoje stanowisko!! ;) )


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 95 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY