Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 4:14 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 22, 2003 11:25 am 
No właśnie, co się z tym programem dzieje!!? Kiedyś były na nim takie fajne magazyny w rodzaju Classic ’60 czy Classic ’70. Można było sobie usiąść, oglądać i radować się że jest taki fajny program. Znikł jednak program Classic ’60 a jakiś czas później Classic ’70. Co to cholera ma być? – spytałem się – czy już wszystko zdominowała tania komercha? Lecą same Lopezy i Shanie Twain. A gdzie jest PRAWDZIWA MUYZKA? Czy oni sobie myślą że lata ’60 czy ’70 to biała plama w muzyce?

Trzeba coś z tym zrobić!
Zgadzacie się ze mną?


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 22, 2003 8:27 pm 
MTV Classic nie jest w posiadaniu żadnego klipu z Beatelsami. Z Lennona widziałem Imagine i Woman. Nawet w ich reklamowkach jest mowa o tym, że grają muzyke tylko z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych. Szkoda
Pozdrawiam!!!


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 22, 2003 8:56 pm 
Powinniśmy być przyzwyczajeni do "muzyki lat 80, 90 i obecnych" którą serwuje nam 90% rozgłośni radiowych. To samo jest z TV. Na siłę chce się zapomnieć o latach 60 i 70. Zamiast tego za "klasykę" uznawany jest badziew i tandeta z lat 80. Pamiętam jeszcze dobre czasy gdy w "kawie czy herbacie" codziennie był przynajmniej jeden teledysk z Beatlesami, kiedy to można było trafić na "rock po rocku" z samymi smaczkami muzycznymi z lat 60/70. Teraz słucham "radia jazz". Tam czasem można trafić na coś starego.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 22, 2003 9:58 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
gietek napisał(a):
Teraz słucham "radia jazz". Tam czasem można trafić na coś starego.

Same stare kawałki lecą w radiu "Karolina" - http://www.karolina.pl. Bardzo często puszczają Beatlesów i inne zespoły (zagraniczne i polskie) z lat 60', a dodatkowo z 70 i 80'. Nie wiem czy można tego radia słuchać poza śląskiem, ale napewno da się na necie przez RealPlayer.

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 23, 2003 9:52 pm 
Ha! Ale przez modem to nie da rady! :)))


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 06, 2004 7:14 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 8:36 pm
Posty: 87
Miejscowość: Kraków
Lucek napisał(a):
MTV Classic nie jest w posiadaniu żadnego klipu z Beatelsami. Z Lennona widziałem Imagine i Woman. Nawet w ich reklamowkach jest mowa o tym, że grają muzyke tylko z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych. Szkoda
Pozdrawiam!!!


Cofam to co powiedziałem jakiś czas temu. Od mniej więcej dwóch tygodni mam przyjemność oglądać i słuchać co jakiś czas "Free as A Bird"
Mam nadzieje, że wkrótce bedzie można oglądać ten klip na Liscie Wszechczasów prowadzonej przez Pana Marka Niedzwiedzkiego :wink:

_________________
"Gdyby każdy żądał pokoju, zamiast kolejnego telewizora, to zapanowałby pokój." John Lennon


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 06, 2004 9:31 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Lucek napisał(a):
Cofam to co powiedziałem jakiś czas temu. Od mniej więcej dwóch tygodni mam przyjemność oglądać i słuchać co jakiś czas "Free as A Bird"
Mam nadzieje, że wkrótce bedzie można oglądać ten klip na Liscie Wszechczasów prowadzonej przez Pana Marka Niedzwiedzkiego :wink:


To chyba wyjątek, puszczają go tylko dlatego, że powstał stosunkowo niedawno...

Cytuj:
No właśnie, co się z tym programem dzieje!!? Kiedyś były na nim takie fajne magazyny w rodzaju Classic ’60 czy Classic ’70. Można było sobie usiąść, oglądać i radować się że jest taki fajny program. Znikł jednak program Classic ’60 a jakiś czas później Classic ’70. Co to cholera ma być? – spytałem się – czy już wszystko zdominowała tania komercha? Lecą same Lopezy i Shanie Twain. A gdzie jest PRAWDZIWA MUYZKA? Czy oni sobie myślą że lata ’60 czy ’70 to biała plama w muzyce?

Trzeba coś z tym zrobić!
Zgadzacie się ze mną?


Zgadzam się jak najbardziej. Z tym że co możemy zrobić? Napisać do nich? Oni to mają gdzieś, jak tak dalej pójdzie to chyba zmienią nazwę na MTV2.

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 89 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY