Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 8:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 5:47 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Moim zdaniem obydwaj jesteście trochę żenujący. O Jakubie nie wspomnę, bo już tu chyba każdy wie do czego jest zdolny, ale Lukas - też nie przesadzaj, że od razu ją podrywam czy co tam jeszcze z nią nie robię. Wrzućcie se na luz, a jak coś to o waszych rozterkach miłosnych piszcie sobie na PW.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 5:50 pm 
Cinek15 napisał(a):
Moim zdaniem obydwaj jesteście trochę żenujący. O Jakubie nie wspomnę, bo już tu chyba każdy wie do czego jest zdolny, ale Lukas - też nie przesadzaj, że od razu ją podrywam czy co tam jeszcze z nią nie robię. Wrzućcie se na luz, a jak coś to o waszych rozterkach miłosnych piszcie sobie na PW.

Wszystko wiedziący MarCinek :evil: :evil:


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 6:54 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
nieźle się uśmiałam czytając wasze urocze wypowiedzi
szczerze mówiąc podpisuje się pod wypowiedzią Cinka - swoje wzajemne pretensje najlepiej piszcie w formie PW bo nie wszyscy forumowicze mają ochotę je wyczytywać (ja np. zaczynam się tu czuć jak na śmietniku ...)

żeby offtopikowi NIE stało się zadość to napiszę, iż dziś obejrzałam mały materiał poświęcony premierze swiatowej filmu Harry Potter i Zakon Feniksa.
Miłe zaskoczenie,iż wraz ze sztabem techników pracuje Polka (odpowiada za kolory scen w filmie, ich nasycenie, co ma wpływ na klimat); poza tym poltkarski magazyn doniosł iż Daniel Radcliffe bzyka się ze swoimi fankami; podano też wypowiedzi filmowej Hermiony (Emma Watson), która powiedziała że postać buntowniczej Hermiony grało się jej świetnie, i WRESZCIE polubiła tą postać (wrr, czy ona zasługuje na to by ją grać ?!); nie podano wypowiedzi Ruperta Grinta (filmowego Rona) - buu a szkoda bo go bardzo lubię.

Ps. efekty w samym trailerze powalają - już czuję że będzie świetnie :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 9:30 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Pamietam, jak bylam rozczarowana, jak zobaczylam Daniela. MOJ HARRY tak nie wygladal! Rozmawialam z innymi fankami HP (mialysmy nawet taki maly fanclub i sie bawilysmy w Hogwart :) ) i one tez inaczej wyobrazaly sobie Harry'ego. Niestety, niejednemu sie zatarlo to wspomnienie prawdziwej twarzy Harry'ego przez wszechobecna buzke Daniela R. Nigdy mi sie nie podobal. Jego gra tez nie za bardzo (na trojke poszlam niechetnie, na czworke - wcale).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 9:24 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
jeśli chodzi o aktorstwo - najlepiej wypadł Gary Oldman, jako Syriusz, ale to w końcu mistrz. :)

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 8:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Emeela napisał(a):
jeśli chodzi o aktorstwo - najlepiej wypadł Gary Oldman, jako Syriusz, ale to w końcu mistrz. :)


Nie znam sie na kinie, na aktorach (wiem, co mi sie podoba). Wilkolak w trojce wygladal jak jakis gollum. Jak dla mnie klasyczny wilkolak powinien byc bardziej wlochaty. A ten plakat gonczy? Pol dnia sie z bratem smialismy i nasladowalismy te glupie miny. Hohoho, jestem wsciekly Syriusz :? Poza tym : za duzo Blednego Rycerza. To nie jest AZ TAKIE fajne, a wycieto pare rzeczy (niestety dawno nie czytalam, ale pamietam, ze bylam rozczarowana brakiem pewnych scen).
Jeszcze o czworce : zupelnie przestala mnie interesowac, kiedy dowiedzialam sie, ze nie ma mistrzostw. Nic dziwnego, skoro wszystkie quidditchowe sztuczki zostaly wykorzystane w jedynce. To tak jakby czarodzieje zrobili film o mugolach i dzieci w szkole gralyby w pilke nozna - najlepiej wziac samych najlepszych kopaczy ;)
Poza tym - czy czarodzieje chodza w normalnych ciuchach? Jesli tak, to skad te sceny w ksiazce, kiedy panstwo Weasley maja na sobie zabawne ciuchy? A jesli nie, to czemu taka Hermiona nosila rozowy sweterek? Wiem, ze nie da sie przeniesc WSZYSTKIEGO; narzekam jednak na wybor watkow. (O, takie urodziny Prawie Bezglowego Nicka... To mogloby by ladne!)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 9:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
ale Syriusz to ten wiezień, a nie wilkołak...

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 10:34 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
heh własnie - wilkołak to nasz kochany Lupin, Syriusz zamieniał się w psa.
;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 11:13 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Co do czwórki to rozczarowało mnie przede wszystkim brak sceny z Mantikorą (z tym lwem z ogonem skorpiona). Przecież to mogła być zarąbista scena, jakby sie postarali. Czekałem na to, a tu dupa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 11:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Winter napisał(a):
heh własnie - wilkołak to nasz kochany Lupin, Syriusz zamieniał się w psa.
;)


Przepraszam. Nie wracalam do ksiazki, nie wracalam do filmu :) pare lat... hehe... potter byl w erze prebeatlesowej. A potem juz tylko z sentymentu.
Faktiskt. Czyli z jednego zazalenia zrobily sie dwa.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 112 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY