Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sportowe Pogawędki
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 11:58 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Trochę brakowało mi tego tematu. Tak więc tu rozmawiamy o wszystkich osiągnięciach Polaków i nie tylko, w różnych dyscyplinach. Temat o piłce nożnej już jest.

Na początek WIELKA informacja: POLSKA W FINALE MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE RĘCZNEJ !!!!!!!!!!!!

Chłopaki pięknie zagrali. Oglądałem wcześniejszy mecz Francuzów z Niemcami. Przyznam się, że się spociłem ;) Fascynujący mecz. Byłem za Francją, ale oczywiście sędziowie byli za gospodarzami i niestety bawarczycy wygrali jedną bramką (troche dziwne, że czwarty mecz z udziałem Niemców sędziowała ta sama para ze Szwecji :shock: ). No, ale później to już tylko dramat. Oczekiwanie z niecierpliwością na mecz z Duńczykami. Szliśmy łeb w łeb. Tylko czasami jedna drużyna wychodziła na dwubramkowe prowadzenie. Łaaaaa, druga dogrywka i fenomenalna końcówka przypieczętowana trzema bramkami przewagi!

Trzymamy teraz kciuki za Polaków w wielkim finale. Zapraszam do dyskusji :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 12:15 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
powiem szczerze, mam jutro egzamin i dalej mało umiem, ale tych dogrywek nie widzieć, to byłby grzech - takie emocje, a jak emocje kończą się radością, to to jest już wszystko czego może życzyć sobie kibic - świetny mecz!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 9:39 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Wielki sukces naszych piłkarzy ręcznych! Zwłaszcza,że drużyna została "zdzisiątkowana" atakiem grypy żołądkowej. Lekarze robili co mogli , aby "naszych"postawić na nogi przed tak ważnym meczem z Danią.
Cieszy też niedawny sukces Adama Małysza- przyzwyczaił nas już, że bywa na pierwszym miejscu.
Wogóle mamy (jako Polacy) ostatnio dobrą passę w sporcie- i w siatkówce i w sportach zimowych....
Trzymam kciuki!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 3:24 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Ania1 napisał(a):
Wielki sukces naszych piłkarzy ręcznych! Zwłaszcza,że drużyna została "zdzisiątkowana" atakiem grypy żołądkowej. Lekarze robili co mogli , aby "naszych"postawić na nogi przed tak ważnym meczem z Danią.
Cieszy też niedawny sukces Adama Małysza- przyzwyczaił nas już, że bywa na pierwszym miejscu.
Wogóle mamy (jako Polacy) ostatnio dobrą passę w sporcie- i w siatkówce i w sportach zimowych....
Trzymam kciuki!


pojawiła się też ciekawa zależność - odnosimy ostatnio sukcesy w imprezach drużynowych, do których prawa transmisji wykupil Polsat ;)

poza tym co ciekawe im więcej politycznych buraków u władzy w naszym kraju tym większa liczba sukcesów w sporcie ;-)

A co do szczypiorniaka - nie znam sie za bardzo na tej dyscyplinie, ale miło bylo ostatnio pooglądać jak niemal wszystkich rozwalamy. Jednak mam trochę obaw przed niedzielnym finalem - zwłaszcza co do ew. kręcenia nas przez "gospodarskich" sędziow...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 6:12 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
wiedziałem, że walrus zabierze głos ;)

ja się wręcz modliłem aby to Francja weszła do finału. Jeśli wytypują parę szwedzką to nie mamy szans :lol: ...A tak na serio wierzę, że chłopaki mimo panującego wirusa dokopią Niemcom i będziemy się wszyscy cieszyli z kolejnego wielkiego sukcesu naszej reprezentacji ;)

Jutro pierwszy konkurs skoków, a w niedzielę drugi oraz mecz finałowy ręcznej :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 6:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
a jesli chodzi jeszcze o niedziele to dla mnie, jako wroclawianina, jeszcze jedno wazne wydarzenie - mecz z odwiecznym wrogiem Anwilem w kosza :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 9:38 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Era Basketliga? Powiem, że czasami oglądam :lol: ...Ale oczywiście bardziej kręci mnie NBA :!: (szkoda tylko, że wszystkie mecze ok. 3 w nocy).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 10:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Faktycznie ta trzecia w nocy jest pewną zmorą. Pamiętam jak pijałam "red bulle" i oglądałam z przejęciem finałowe mecze Chicago Bulls - Utah Jazz :))
Teraz już nie mogę sobie na to pozwolić :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 10:33 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Oj to były pojedynki! Chicago z moim ukochanym Michael'em przeciwko Utah!

a dlaczego jeśli można spytać nie możesz sobie na to pozwolić? :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 10:35 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Cinek15 napisał(a):
wiedziałem, że walrus zabierze głos ;)

:lol:
Cinek15 napisał(a):
ja się wręcz modliłem aby to Francja weszła do finału. Jeśli wytypują parę szwedzką to nie mamy szans :lol: ...A tak na serio wierzę, że chłopaki mimo panującego wirusa dokopią Niemcom i będziemy się wszyscy cieszyli z kolejnego wielkiego sukcesu naszej reprezentacji ;)


No niby wczesniej z Francją przegralismy a z Niemcami wrecz przeciwnie ;) Ale to niekoniecznie dobrze bo szwabki beda chcieły sie teraz odkuć i beda zmobilizowani...
Gdzies czytalem ze tych szwedzkich sedziow odeslali juz do domu, ale nie wiem na ile to prawda...

ps. najgorsze, ze pożal sie Boze "pierwsza para" ma jechac do Niemiec na ten finał... zeby tylko przez pomyłke nie zalozyli barw niemieckich... Pewnie i tak sa przekonani ze beda ogladac mecz pilki nożnej... ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 11:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Cinek15 napisał(a):
Oj to były pojedynki! Chicago z moim ukochanym Michael'em przeciwko Utah!


W ostatnim meczu, prawie palec sobie odgryzłam z emocji :)

Nie mogę sobie pozwolić, bo muszę być w pracy przytomna i to nawet bardzo, a wieczorami nauka, no i nie mam już sił na zarywanie nocek, niestety.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 1:07 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Noelka napisał(a):

W ostatnim meczu, prawie palec sobie odgryzłam z emocji :)

Nie mogę sobie pozwolić, bo muszę być w pracy przytomna i to nawet bardzo, a wieczorami nauka, no i nie mam już sił na zarywanie nocek, niestety.


Haha! A ja mogę, lecz aktualnie nie mam kanału tv, na którym leci ta najlepsza liga koszykówki :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 1:17 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
oj już nie Era Basketliga - a Dominet Bank Ekstraliga :P
Ja oczywiscie przepadam za NBA, ale nie ma to jak rodzime podwórko - Cała Polska W Cieniu Śląska :D

Miałeś Cinku okazję ogladać jeszcze MJa w akcji?? Mma na mysli w akcji w chicago a nie jakiś tam wizards:P

W NBA przyplątałem się jakoś do Orlando Magic - P.Hardeway i Shaq - ten zestaw zawsze bardziej mnie kręcił niż ubustwiane przez wszystkich trio Jordan Pippen Rodman. A potem niestety moje Orlando sie rozpadło i poszedłem za Shaqiem w strone LAL, ale teraz widze z Howardem i wracajacym wreszcie do formy Hillem magic radza sobie niezgorzej:) Mam wielką nadzieje że kiedyś doczekam powtórki finału z 95 (z innym zakonczeniem rzecz jasna:) )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 1:33 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Oho! Widzę, że prawdziwy znawca kosza nam się ukłonił ;)

Miałem okazję oglądać MJ. Greg nie przesadzaj, nie jestem aż taki młody ;) Ale fakt, krótko mogłem go podziwiać w barwach Bulls. Co do Shaqa jakoś nie przepadam za Lakersami. Po prostu nie wiem, jakoś tak nie mają tej magii drużyny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 2:31 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Nie no, po prostu policzyłem sobie, iż w dobie świetności Chicago mogłeś mieć około 5 lat:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 2:57 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
No faktycznie miałem 5 albo 6 ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 3:11 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
O widzisz, to wczesnie sie interesowałeś koszem.... a grasz coś?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 8:03 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
greg napisał(a):
NBA przyplątałem się jakoś do Orlando Magic - P.Hardeway i Shaq - ten zestaw zawsze bardziej mnie kręcił niż ubustwiane przez wszystkich trio Jordan Pippen Rodman.


Kwartet Gregu, kwartet, jeszcze Toni Kukoc :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 10:16 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Predzej Steve Kerr

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 10:41 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Mi chodzi o grę Kukoca w kilku sezonach, a nie o jeden decydujący kosz Stev'a :P

P.S. Ok, Steve dobrze rzucał kosze za 3 punkty, ale i tak wolę grę Kukoca :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY