Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 18, 2007 3:55 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
niech zgadnę...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 18, 2007 6:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
POLSKA!!!!!!!!!! BIAŁO CZERWONI!!!!!!!!!!!!!!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 18, 2007 7:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
porażka będzie i tyle ;)

Dresy pobiją zagranicznych kibiców - afera na cały świat i Polska znowu będzie zła ! <muhahaha>

Żartuję !!

Tak na prawde ja też się cieszę ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 18, 2007 7:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Winter nie żartuj tak! :D ;)
już Cię chciałam zjechać od stóp do głów za optymizm :D ;) :lol:
co najważniejsze, na STO PROCENT zagramy w tym mistrzostwach. Bo w 2008 to jeszcze nic nie wiadomo...

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 18, 2007 8:05 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Nie Paź 01, 2006 6:13 pm
Posty: 142
Miejscowość: Ruda Śląska- Halemba
HHHHHHHHHHUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Pozdrawia
UNIVERSE'SOWSKI ŻUCZEK

2.11.2007- dzień w którym pękło niebo :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 18, 2007 8:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Nie gadam o tym. Pilka nozna, to taki babski temat.

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 1:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
greg napisał(a):
Co do porównań, coś się pomyśli, ale nie dziś, bo dziś oglądam Orlando-Golden State (Marcin Gortat wyjdzie w starting five!! if anybody gives a damn Razz ) do wczesnego rana ;)


hans80 napisał(a):
Fiu, fiu, całkiem udany występ :)
Ech, to już chyba z 10 lat minęło odkąd NBA dawali na ogólnodostępnej telewizji. Zresztą teraz zdrowia by brakło, żeby noce zarywać ;)


Występ rzeczywiście świetny, przeszedł moje wszelkie oczekiwania. Wreszcie jakiś polak coś gra w najlepszej lidze świata. double-double w drugim swym meczu w pierwszej piątce!!. Mimo że sezon dla Marcina zaczął się chyba gorzej niż się spodziewał, bo i w tamtym dostał troche minut, no i był zmiennikiem (przyzwoitym) Howarda w play-off, a teraz zaczął raczej jako trzeci center - choć centrem w sumie nie jest:P- ustępując miejsca nawet staremu i słabemu Battiemu, to okazało się że trener jeszcze o nim pamieta - i proszę !! 16 punktów i to na całkiem przyzwoitej skuteczności ...no i 13 zbiórek. rewelacja :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 17, 2008 8:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
dla Cinka:

transmisji szukaj tu:
http://www.rojadirecta.org/

lub tu:
http://www.justin.tv/directory?category=sports

a tu świetna strona z czterema kamerami do wyboru, ale niestety tylko 2 mecze w tygodniu:
http://www.tnt.tv/sports/nba/overtime09_live/

w czasie play-off zawsze mam więcej tych stron, ale teraz gdzieś je pogubiłem:)

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 12:08 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Dzięki Grzegorz, to jest zapewne na granicy mojego łącza, ale kiedyś może się skuszę :)

Póki co Lech dowiózł 1:0 do końca spotkania i awansował z grupy pucharu UEFA! Już się bałem, że tyle zmarnowanych w ciągu całego spotkania sytuacji zemści się pod koniec meczu...

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 12:29 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
kiedyś oglądałem NBA przez livestream na nba.com, ale pozniej nie chcialo juz mi transmitować, a obraz był taki ładny.. (niestety mam 512mb wiec nie wiem czy mi pojda te linki powyzej)

Cóż, brawo Lechici, podoba mi sie ich ofensywna gra. Czekałem na taka od dawna w polskiej lidze. Ciekawe na kogo wpadna w 1/16.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 12:12 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Dałoby się jakoś odkurzyć ten temat?
Ktoś tu ogląda piłkę nożną? Ligę mistrzów? Primera Division? Bundesligę? Premier league? Pogadałabym niezobowiązująco o kopanej od czasu do czasu.
O siatkówce też bardzo chętnie.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 8:59 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Odkąd Manchester United został wyrzucony z Champions League przez kebaba, przestałem wierzyć w "czystość" meczów na najwyższym szczeblu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 1:48 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Cinek15 napisał(a):
Odkąd Manchester United został wyrzucony z Champions League przez kebaba, przestałem wierzyć w "czystość" meczów na najwyższym szczeblu.


Real ma większe środki...
Zresztą, jak to było na czerwoną (a akurat wtedy mi się stream nie ciął), to Pepe w ogóle nigdy nie powinien dotykać stopami murawy...

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 10:22 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
tu też płaczliwe komentarze:)?

Nie ejstem fanem Realu - wręcz przeciwnie - ale jasne jest, że nie lata się z nogą na takiej wysokości, bo jak się kogoś trafi to można mu zrobić mocną krzywdę i NALEŻY się liczyć z czerwoną kartka - a już bronić Naniego największego cwaniaka i symulanta ligi ang. - pleeeeeeeease.

Już zupełnie na marginesie dodam, że jak jeden team jest lepszy od drugiego - o czym przeświadczeni są manu-kibice - to nie traci 2 bramek w 15 minut zaraz po osłabieniu zespołu - bez przesady - nikt nie broni się w jedenastu - wiec na moce defensywne ta kartka nie miałą aż takiego wpływu -szczegolnie że trafiła się ofensywnemu graczowi. Zdarzają się setki spotkań, gdzie osłabiona drużyna dowozi wynik do końca - bo potrafią. Polecam artykuł Rafała Steca w tej kwestii rzekomego oszustwa - bardzo trafny.

Apel to sfrustrowanych fanów ManU więc - uspokójcie się i spójrzcie trzeźwo na to co się stało. Czerwona kartak się zdarza (a ta na pewno nie była "za nic"), co nie oznacza że zaraz przekreśla to mecz- szczegónie jak wygrywa się 1-0 i nie trzeba de facto już strzelać - a jedynie sie wybronić.

Pozdr.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 12:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
greg napisał(a):
tu też płaczliwe komentarze:)?


No chyba nie ode mnie, co? ;]

Cytuj:
Nie ejstem fanem Realu - wręcz przeciwnie - ale jasne jest, że nie lata się z nogą na takiej wysokości, bo jak się kogoś trafi to można mu zrobić mocną krzywdę i NALEŻY się liczyć z czerwoną kartka - a już bronić Naniego największego cwaniaka i symulanta ligi ang. - pleeeeeeeease.

Też nie jestem fanką realu. Ani ManU - tym bardziej, Mecze obu drużyn oglądam od czasu do czasu, jak są jakieś derby, ciekawe mecze, etc. Także, szczerze mówiąc, nie przypominam sobie żadnych innych akcji Naniego - czy w dobrym, czy złym sensie. Odnosiłam się tylko do tego konkretnego meczu. (Bardziej śledzę primera division, więc jako symulant kojarzy mi się tylko Sergio Busquets).
Pewnie, że nie lata się z nogą uniesioną jak Bruce Lee. Nie mówię, że to nie był faul na kartkę. Był. Na żółtą. Jakby Nani dalej bawił się w karate, abo chciał coś wymusić, to by wyleciał i już. Ale tak od razu? Widziałam jak Pepe przeszedł się komuś tam (nie pamiętam już) po plecach i żadnej czerwonej nie dostał. Nie jestem pewna, czy nawet nie żółtej. Na moje to się kwalifikowało bardziej jako atak na przeciwnika, niż ta nieszczęsna noga Naniego. Bo tam gdzieś w pobliżu piłka była. Natomiast kiedy Pepe deptał przeciwnika, piłeczka już dawno sie odturlała.

Cytuj:
Już zupełnie na marginesie dodam, że jak jeden team jest lepszy od drugiego - o czym przeświadczeni są manu-kibice - to nie traci 2 bramek w 15 minut zaraz po osłabieniu zespołu - bez przesady - nikt nie broni się w jedenastu - wiec na moce defensywne ta kartka nie miałą aż takiego wpływu -szczególnie że trafiła się ofensywnemu graczowi. Zdarzają się setki spotkań, gdzie osłabiona drużyna dowozi wynik do końca - bo potrafią. Polecam artykuł Rafała Steca w tej kwestii rzekomego oszustwa - bardzo trafny.

Jasne. Racja. Ale ta kartka mogła wpłynąć na morale, psychikę, czy jakkolwiek to nazwiesz. Mogli się po prostu wkur... wkurzyć. Albo jeszcze inaczej - mogło ich to zwyczajnie wybić z rytmu, wytrącić z równowagi. Nie takie akcje już widziałam, że jedno takie wydarzenie potrafi odmienić całe koleje meczu. A stracić jednego zawodnika przy obecnej formie Realu to jak strzał w kolano...

Mnie aktualnie bardziej interesuje, czy Barca jest w stanie odrobić straty z Milanem po tym jednym małym skromnym zwycięstwie w lidze...

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 3:55 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
greg napisał(a):
tu też płaczliwe komentarze:)?

Gdzie tu widzisz płaczliwe komentarze? I nie mów mi, że wchodzisz na jakieś strony klubowe, gdzie 99% osób to albo 12 latkowie, albo nie mający za grosz kultury osobistej starsi fani.

Kartka powinna być, ale żółta. Z resztą sami zawodnicy Realu byli zaskoczeni tą decyzją, a co dopiero Mourinho. Nani chciał przyjąć piłkę w ekwilibrystyczny sposób i nie patrzył na przeciwnika (widać to na każdej powtórce). A tak w ogóle skoro tu dał czerwoną to powinien być konsekwentny i dać Arbeloi czerwoną za atak na Evrze w 1 połowie, który był praktycznie taki sam, tyle że mniej efektowny (korkami go przejechał).

Nani największym cwaniakiem i symulantem Premier League? Oczywiście, zdarza mu się robić takie rzeczy i tego nie pochwalam, bo powinien sie bardziej skupić na grze, ale w lidze angielskiej jest zdecydowanie więcej ananasów, którzy robią cuda żeby tylko nabrać sędziego.

A co do późniejszej gry - strata zawodnika w takim meczu, o taką stawkę, przy takich emocjach i takiej drużynie jak Real, ktory jest na fali po wygranych z Barceloną, to jednak sporo. Przecież Manchester nie oddał inicjatywy po 56 minucie do 90. Tylko przez pierwsze minuty byli w szoku. A potem naciskali aż miło, ale świetnie dysponowany był Lopez.

Trudno się mówi, trzeba poczekać za rok, a teraz skupic się na innych rzeczach. Mam nadzieję, że w przyszłej edycji nie będzie już żadnych kontrowersji i jak już odpadać to po walce fair.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 12:15 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
polemizować w kwestii kartki nie bardzo jest sens - mówicie "tak oczywiscie, ale żółta" - moim zdaniem tu sędzia był uprawniony dać żółtą, ale i czerwona nie jest jakąś tragiczną decyzją.

Dla uścislenia mojej wypowiedzi co do płaczliwych komentarzy:

Emilka - nie do Ciebie ;)

Cinku - moim zdaniem teksty: "kebab"; "przestałem wierzyć w czystość meczów na najwyższym szczeblu" - to są płączliwe komentarze. Bo bez przesady, nawet jesli przyjąć, że czerwona kartka była błędna, to na pewno nie była to "kupiona" decyzja.

Tyle.

dziś rozpaczam nad nieudolnoscią Milanu ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 1:20 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
greg napisał(a):

dziś rozpaczam nad nieudolnoscią Milanu ;)


A co, fan Milanu? Czy po prostu antyfan Barcy?
Ja tam dziś skaczę pod sufit! fantastyczny trzymający w napięciu mecz! Aczkolwiek nie wiem, co by było, gdyby wtedy przy stanie 1:0 nie padł słupek... Miałam zawał!
A, i ni jestem pewna, czy Alexis aby na pewno był wtedy na spalonym.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 4:00 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
greg napisał(a):
Cinku - moim zdaniem teksty: "kebab"; "przestałem wierzyć w czystość meczów na najwyższym szczeblu" - to są płączliwe komentarze. Bo bez przesady, nawet jesli przyjąć, że czerwona kartka była błędna, to na pewno nie była to "kupiona" decyzja.


To są po prostu określenia naładowane złością. Postaw się na moim miejscu - fana ManUtd : ) Jest już na prawdę sporo faktów zebranych na temat tego sędziego (bodajże 5 czerwonych kartek dla angielskich zespołów, w tym 2 dla Chelsea - jedna to ta z tamtego roku, gdzie Terry został wyrzucony za kopnięcie w pośladki piłkarza Barcelony). Sam Turek jest fanem hiszpańskiego futbolu, co wielokrotnie ponoć przyznawał.

Oczywiście to mogą być zbiegi okoliczności. Nie mówię, że na 100% ta sprawa jest "brudna". Być może akurat takiego pecha mają angielskie ekipy. Trzeba oddać Realowi, że wykorzystał przewagę błyskawicznie, a strzał Modrica - swietny.

Ja jestem po prostu okropnie zawiedziony, bo ManUtd zasługiwało o wiele bardziej na awans.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 6:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Wczoraj strasznie wciągnął mnie mecz Schalke 04 - Galatasaray SK . Najpierw żałowałem, że nie transmitują meczu Barcelona - AC Milan, a później nie mogłem oderwać wzroku od ekranu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY