Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 8:18 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 6:52 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
Łączy nas wszystkich wspólna miłosc do Beatlesów. Jednak nigdzie nie było jeszcze mowy o tym, kogo kochamy oprócz nich.



Audrey w innym dziale napisał(a):
dział, w którym każdy się będzie chwalił, czy ma chłopaka, czy dziewczynę, ile już miał i ile serc złamał bądź mu złamano.

to taki wlasnie dział!!!
od spraw sercowych

nie krępujcie się. mój ostatni chłopak mial dwanascie lat i nie wstydze sie tego powiedziec!

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: .
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 9:51 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 24, 2006 4:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Nowhere Land ;)
Ehh.. chłopcy... Teraz to już nie ma TAKICH jak byli WTEDY.
16 lat byłam sama i dobrze mi z tym. Nie potrzebuję kogoś przez kogo będę płakać i przejmować się. Miałam 2 "podejścia" Już, już mieliśmy być ze sobą ale nie. Nie jestem gotowa. Nie chcę. Wolę wolność, zero ograniczeń, przyjaciół i wzdychanie do Dźordźa :roll: :*.

Na razie.


;)

_________________
But listen to the colour of your dreams... :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 1:08 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
To teraz moja kolej. Kiedyś zrobiłabym dużo żeby ZDOBYĆ chłopaka. A teraz myślę, że i na mnie przyjdzie kolej i znajdę tego jedynego wspaniałego, który będzie kochał mnie (przede wszystkim) i Beatlesów. Mam czas. Powiedzmy, że "byłam" już z paroma, ale to takie dziecięce podchody. A nawet jak coś bardziej serio to zaraz się kończyło. Fajnie byłoby miec kogoś tak bliskiego, ale nic na siłę. To samo musi przyjsc. 8) :roll:

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 7:29 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
w tym temacie jak najbardziej dozwolone jest rowniez zwierzanie sie z aktualnych perypetii milosnych jakby ktos byl po uszy zakochany i pragnalby opowiedziec o swej milosci calemu swiatu.

ja mam natomiast pewne pytanie i chcialam zakladac nowy temat ale nie chce mi sie
to tutaj tez pasuje wbrew pozorom.

to pytanie jest DO MEZCZYZN, pelno i niepelnoletnich moze byc,
obojetne, a jesli niewiasty cos na ten temat wiedza, to pytanie ich rowniez moze sie tyczyc.
prosze wypowiedzcie sie. kolega prosil mnie zebym go nauczyla grac na gitarze, bo chce oszalamiac dziewczyny. ja sie wiec zastanawiam, czy skoro ja gram, to moze ja tez zwracam uwage dziewczyn??!

poniewaz mam nadzieje tak chyba nie ma, to czy wy, mezczyzni, pelno i niepelnoletni, tez zwracacie na to uwage, tyle ze u dziewczyn tudziez kobiet??

jesli w ogole ktos na to odpowie to dziekuje.

jesli nikt nie odpowie to zrobie ranking pewnie gdzies na onecie :D
ale wpierw licze sie z wami!!

to dla mnie moze nie az tak wazne, co istotne. chcialabym wiedziec czy ja tez gitarą mogę zaczarowac chlopaka, a nie tylko moj kolega.

tu w ogole na tej stronie duzo osob chyba gra, moze macie z doswiadczenia wiecie jak to jest?

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 8:53 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
U mnie faceci grający na gitarce mają plusa na samym wejściu. To dlatego, że sama gram :D

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 9:07 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
u mnie mają minusa, bo ja nie gram i zazdroszczę :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: .
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 9:25 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 24, 2006 4:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Nowhere Land ;)
Ten jeden z dwóch co "już, już miałam z nim być" grał na gitarze. Ale nigdy przy mnie.

_________________
But listen to the colour of your dreams... :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 11:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Kobiór, z własnego doświadczenia (doświadczenia? phi, dobre sobie), a właściwie obserwacji moich znajomych, mogę ci ino zasugerować, że syndrom "mam gitare i potrafię na niej "cośtam" zagrać" może nie tyle zwraca uwagę na dziewczynę jako obiekt pożądania (choć znając niektórych moich kolegów, czasem ma to pewien wpływ), co jest punktem zaczepienia do pierwszego konkretnego tematu, o którym dwie strony mogą sobie pogadać w sposób rzeczowy i niekrępujący. Jakie będą następstwa tych żarliwych dyskusji, to już zależy od nich samych. ;)
Naturalnie opieram się na zwierzeniach koleżanek i kolegów, tudzież monitoringu rozwijania się uczuć pomiędzy dwojgiem moich przyjaciół/koleżeństwa/znajomych itp., bo w tej materii jestem całkowicie zielona. A co! Może nie zostałam stworzona do związków... a może jeszcze wszystko przede mną. W tym tkwi specyficzny urok lat szesnastu; w końcu: "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy".

Dobra, dość tych bzdetów: miałam się, kurka, nie wywnętrzniać. :twisted:
PS Zauważyłyście, że jak dotąd w tym temacie wypowiada się wyłącznie płeć żeńska? ;)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 11:48 am 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
bo plec meska sie wstydzi :>

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 9:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
skoro sie wstydzi, to nie przerywajmy tej passyyyy ;)

a co do kobiety z gitara, ... nigdy nie mialem jakos okazji blizej poznać zadnej dziewczyny która by grała, aczkolwiek to pewnie byłby był plus. Co nie zmienia faktu, że na pewno nie to jest priorytetem ;)

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Paź 04, 2006 5:22 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Nie Paź 01, 2006 6:13 pm
Posty: 142
Miejscowość: Ruda Śląska- Halemba
Pati napisał(a):
U mnie faceci grający na gitarce mają plusa na samym wejściu. To dlatego, że sama gram :D


Podpisuję się pod Pati. Chłopaki ze smykałką do gry na gitarze mają u mnie dużeee szanse. Chociaż, sama nie gram (kiedyś próbowałam)

_________________
Pozdrawia
UNIVERSE'SOWSKI ŻUCZEK

2.11.2007- dzień w którym pękło niebo :(


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 2:40 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 22, 2013 6:17 pm
Posty: 93
Miejscowość: Gliwice
Chłopak z gitarą byłby dla mnie parą!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 4:59 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 08, 2013 9:35 pm
Posty: 165
Miejscowość: Warszawa
Wczoraj usłyszałam wykład od moich przyjaciółek, że jestem "muzyczną rasistką" :( Haha to smutna prawda. Ponoć nie powinnam zadawać pytnaia "czego słuchasz" zaraz po poznaniu, nie oceniać na tej podstawie i nie sądizć że facet lubiący Beatelsó bedzie dla mnie idealny. Bo "możecie sie kłócić kto jest większym fanem" albo "wspólna pasja zawęza ci choryzonty".
Doobra wiem, ze mają racje, ale ja nei uiem inaczej hahaha.
Ogólnie jestem niemozliwie bardzo kochliwa, zwłaszcza kiedy już spotkam kogos o podobnym guście.
Ale teraz mam zastój :( Z przykrością stwierdzam ze żane z moich znajomych ei jest wart zachodu. Albo zmienei zdanie, albo do końca gimnazjum pomecze sie z uczuciem "niby mi sie chce a jednak nie i nuda" :P

_________________
The Lord is awaiting on you all!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 5:00 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 08, 2013 9:35 pm
Posty: 165
Miejscowość: Warszawa
emilie1309 napisał(a):
Wczoraj usłyszałam wykład od moich przyjaciółek, że jestem "muzyczną rasistką" :( Haha to smutna prawda. Ponoć nie powinnam zadawać pytnaia "czego słuchasz" zaraz po poznaniu, nie oceniać na tej podstawie i nie sądizć że facet lubiący Beatelsó bedzie dla mnie idealny. Bo "możecie sie kłócić kto jest większym fanem" albo "wspólna pasja zawęza ci choryzonty".
Doobra wiem, ze mają racje, ale ja nei uiem inaczej hahaha.
Ogólnie jestem niemozliwie bardzo kochliwa, zwłaszcza kiedy już spotkam kogos o podobnym guście. Raz 'wpadłam po uszy' bo miał grać "here there and everywhere" na gitarze.
Ale teraz mam zastój :( Z przykrością stwierdzam ze żane z moich znajomych ei jest wart zachodu. Albo zmienei zdanie, albo do końca gimnazjum pomecze sie z uczuciem "niby mi sie chce a jednak nie i nuda" :P

_________________
The Lord is awaiting on you all!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 5:49 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 22, 2013 6:17 pm
Posty: 93
Miejscowość: Gliwice
Ostatnio na przystanku autobusowym poprosił mnie o ogień chłopak, który przypominał mi chłopaka grającego Johna w Nowhere Boy, dodatkowo miał ze sobą gitarę. Myślałam, że zwariuję. Byłam strasznie nim zauroczona, nawet pomachałam mu z autobusu. Oby takich chłopców było więcej.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 1:54 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Maj 28, 2013 11:36 am
Posty: 9
Singiel


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY