Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Kwi 24, 2024 9:59 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 9:57 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
a ja ksylofon

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 10:55 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Nelya napisał(a):
tez chcę gitarę :cry:

a ja chcę elektryczną !

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:06 am 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Moje postanowienia?
*Nie siadać w pierwszej ławce
*Powstrzymywać napady śmiechu
*Dostać się do 1LO
*Nie dostawać minusowych punktów za ubiór :shock: (naprawde nie wiem czemu mnie się to tak czyma)
*Nie farbować włosów
*Niedostawać żadnych minusowych punktów z zachowania bo potem czeba śmieci na korytarzu zbierać żeby je nadrobić :cry:

Ja nie znosze mojej szkoły za jedyny w swoim rodzaju Wewnętrzy System Oceniania, którym bardzo się szczyci, a tak poważnie to jedyne moje postanowienie to to żeby się więcej uczyć :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 1:43 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
Poczekamy te dwadzieścia parę lat... i wtedy mnie do czterdziestki będzie brakowało jeszcze miesiąca. :twisted: :lol: Sasasasasasa!

A ja będę mogła miesiąc wcześniej zacząć chodzić na filmy od 18 lat! I chodzić do kasyna! Ja zostanę milionerką, a Ty będziesz jeszcze małą siedemnastką :D
Michelle napisał(a):
Cytuj:
Możemy CZASAMI gadać w formie eee edukacyjnej, no wiesz, wymienianie się, co która omawia na lekcjach i która ma dłuższy płotek (że w sensie z ocen zwanych niedostatecznymi)
I tak wiem, że ja "wygram". :lol: Ustawię sobie całą kolczastą zasiekę, o! To jest myśl! :lol:

Będzie bitwa. Za dwa dni. Musimy się teraz intensywnie nie uczyć!
Michelle napisał(a):
Cytuj:
Ja zaczynam od zera, jakoś to będzie :roll:
I założyć się mogę, wiedząc jak wyglądała moja nauka gry na instrumencie i będąc przekonaną, że w żadnym innym przypadku nie ma mowy o tak niewielkich zdolnościach manualno-słuchowych przy tak wielkim zapale (coś jak Ed Wood :lol:), mogę zapewnić Cię, że po najbliższym roku szkolnym będziesz umiała dwa razy więcej ode mnie! :D

Ja mam jakieśtam zdolności, ale jestem leń! Ale już się zapisałam, właśnie wróciłam z Pałacu. Fajnie nauczyciel wygląda :D I doceniono mój jeden kolczyk z gitarką :mrgreen:
Michelle napisał(a):
A tak, pomijając głupoty jakie plotę, to na jakiej bedziesz grała? Klasycznej, akustycznej... elektrycznej? :D
(a może na basie? :o )

Uczę się na klasycznej (ale np. kolega z byłej klasy, który ze mną będzie chodzić, bierze akustyczną). Elektryka mam w domku i myślę, że jak już będę grała nawet nieźle na "normalnej", to i na George'u mi lepiej pójdzie... Bo na razie to dno :D Ledwo co umiem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 1:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Hazard nigdy mnie nie pociągał. :D Z tego, co zauważyłam, od pewnego czasu próg dla niektórych filmów zmalał do piętnastu lat. ;)
Teraz te od osiemnastu to głównie filmy erotyczne i horrory taniej klasy. Obejdę się. :P
A na gitarce już pewnie niedługo będziesz śmigać, nie to, co ja. :lol:
Dość powiedzieć, że z reguły solówek, nawet klasyków, nie potrafię zagrać (najczęściej kończy się na riffie, albo melodii albo... urywkach; dalej to nawet się nie łudzę, że zdołam zagrać ;)).
No chyba, że wezmę się porządnie za siebie, nadrobię braki, a zapałem i pilną pracą wyrównam brak talentu. Potem się spotkamy w pół drogi od Łodzi do Warszawy i z Warszawy do Łodzi i założymy zespół obwoźny... takie drugie Traveling Wilburys tylko w żeńskim składzie (no, można ewentualnie jakiegoś rodzynka przygarnąć, jeśli będzie dobrze grał :P).

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Sob Wrz 02, 2006 2:10 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 2:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
Hazard nigdy mnie nie pociągał. :D Z tego, co zauważyłam, od pewnego czasu próg dla niektórych filmów zmalał do piętnastu lat. ;)
Teraz te od osiemnastu to głównie filmy erotyczne i horrory taniej klasy. Obejdę się. :P

Kurczę, racja. A poza tym ja nie chodzę do kina.
Michelle napisał(a):
A na gitarce już pewnie niedugo będziesz śmigać, nie to, co ja. :lol:
Dość powiedzieć, że ja z reguły solówek, nawet klasyków, nie potrafię zagrać (najczęściej kończy się na riffie, albo melodii albo... urywkach; dalej to nawet się nie łudzę, że zdołam zagrać ;)).

Uff, to tak jak ja. Gram już ponad 1,5 roku i nic prawie. Tylko chwyty znam, ale prawie żadnych piosenek, bo nie mam cierpliwości, żeby się ich wykuć po kolei, a tak sama z siebie to średnio:/
Michelle napisał(a):
No chyba, że wezmę się porządnie za siebie, nadrobię braki, a zapałem i pilną pracą wyrównam brak talentu. Potem się spotkamy w pół drogi od Łodzi do Warszawy i z Warszawy do Łodzi i założymy zespół obwoźny... takie drugie Traveling Wilburys tylko w żeńskim składzie (no, można ewentualnie jakiegoś rodzynka przygarnąć, jeśli będzie dobrze grał :P).

Taaaaaak! Ringo bierzemy oczywiście :wink: Na bodhran!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 4:31 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
A ja mam jeszcze caaały miesiąc wakacji :) Poczytam sobie książeczki, pogram na gitarce, udam się na ploteczki do koleżanek itd. A od października będę się dobrze uczyć, żeby uzyskać stypendium :D

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 3:47 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
musze troche sobie pognebic pierwszakow bo za rok to juz nie bede miec tej przyjemnosci

i podlozyc noge kolesiowi z 3s ktory mnie obrazil

ale tak naprawde wszystko sie jeszcze okaze.

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:32 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
(no, można ewentualnie jakiegoś rodzynka przygarnąć, jeśli będzie dobrze grał :P).


Może Marcina Rozynka 8) [/b]

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 5:36 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Heh, pozwolę sobie na mały off-topic :wink: Jak tam PO powrocie do szkoły? :wink: A pierwszaczki, które podzieliły mój los i poszły dziś do nowych szkół? :D Jakie wrażenia? :D

_________________
I.
Może to ten deszcz.
Może przez tę mgłę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:29 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
u mnie... cóz... koszmar :lol:

tylko dwa powody mojego chodzenia do szkoły dalej tak same przytulne i kochane, tylko włosy im urosły :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:45 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
A ja to szczerze mówiąć się nawet cieszyłam na to rozpoczęcie... Bo mi się nudziło w ostatnie dni wakacji. Poza tym dużo nowych dziewczyn przyszło do naszej szkoły i chciałam je zobaczyć :wink:
Ale samo rozpoczęcie było równie interesujące jak flaki z olejem, ponad to dowalili nam tak z lekcjami i treningami, że... przez pierwsze dwa miesiące (bo potem ma się podobno pozmieniać - oby na lepsze) idę do szkoły na 9 albo 10 i wracam o 20 (trening do 19 :roll: ).
Więc mi się całkowicie odechciało roku szkolnego :?
Z niecierpliwością czekam na święta Bożonarodzeniowe, Wielkanocne, tudzież święto zwane wakacjami.

Co do moich planów na obecny (już nie na nadchodzący :D ) rok szkolny, to:
- zamierzam zapisać się z powrotem na taniec nowoczesny (uwielbiam siatkówkę, ale brakuje mi go :wink: )
- planuję zacząć uczyć się śpiewu (a nauczycielką ma być znajoma mamy, Brodkę szkoliła :D )
- chętnie nauczę się grać na gitarze (z pomocą taty i dziadka)
- wraz z moją drużyną dojść do finałów i Śląska, i Polski :wink:
- bardziej przyłożyć się do treningów (zawaliłam w te wakacje...)
- Przeczytać wszystkie lektury, bo w drugiej klasie trochę sobie pod tym względem odpuściłam
- nie opuścić się przy tym wszystkim w nauce
- NAPISAĆ PORZĄDNIE EGZAMIN!

...no i pewnie coś tam jeszcze. Fajnie by było, jakby udało mi się wcisnąć to wszytko w okres mojego nie-przebywania w szkole (przypominam, 10:00 - 19:00 albo 8:00 - 17:00). Pewnie zacznę prowadzić nocne zycie.

Aha, i chciałabym w końcu poznać w realu koleżankę kobiór, bo jak narazie nasza znajomość jest na poziomie internetowym :roll: :wink:

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 4:06 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
Buuu, a ja mam dziennie 7/8 lekcji, mnóstwo kółek i dla urozmaicenia popołudnia to jeszcze angielski i gitara. Bosko. To przekracza moje możliwości.

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:19 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
Karolka napisał(a):
Aha, i chciałabym w końcu poznać w realu koleżankę kobiór, bo jak narazie nasza znajomość jest na poziomie internetowym :roll: :wink:

nie martw sie, wierze ze kiedys wreszcie sie spotkamy

czy twoj brat jest przystojny??

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 8:14 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
Karolka - jak się dowiedziałam o Twoim planie, to ten mój od razu wydał się jakiś przyjemniejszy :lol:

mam 35 lekcji tygodniowo. jestem na dobrej drodze do zwolnienia z wfu. marzy mi się 4,4 - piątki z języków, historii i polskiego. czasem czuję się jak żarcie z mcdonalda, czasem jest cudownie, czasem się denerwuhję, bo żeby z kimś porozmawiać, muszę stać na palcach, no i wszyscy nawijają o konkursach :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 8:36 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Jako student AWFu nie pochwalam Twojego podejscia do zajec wychowania fizycznego Image

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 9:21 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
spokojnie. będę miec za to 4 godizny basenu tygodniowo :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 5:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Iwo napisał(a):
Jako student AWFu nie pochwalam Twojego podejscia do zajec wychowania fizycznego Image

Aua. Jesteś studentem AWFu... :shock: :shock: :shock: To ja się więcej nie wypowiadam na temat sportu :wink: Z basenu mi się już udało zwolnić...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Są to jedne z ostatnich postów na tej stronce i temu co będę robił także poświęce miejsce w liście :

- na rynek wyjdzie mój debiutancki tomik poezji
- odbiór stypendium naukowego u Kaczuszki
- coś extra....

Zresztą obecnie nie mam już nawet siły o tym myśleć - jestem na krawędzi...

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 13, 2006 4:19 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Mav co sie dzieje ? zaczynam się martwić ... na prawdę !
Nie miejcie mi tego za złe, ale zachowujesz się jak Werter !
Sam piszesz że w szkole wszytsko ok - kurde stypendium to dla mnie sfera marzeń z półki "nieosiągalne" ...
nie namawiam oczywiście do wylewania żalu całkowicie nieznajomej osobie, lub na forum do wglądu publicznego ...
Ale to ostatnie zdanie które napisałeś ... zaniepokoiło mnie na tyle, ze zdecydowałam sie na ten post.
Trzymaj sie chłopie, jakby co to zawsze możesz liczyć na Żuczkofanów, prawda ludziska ??

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY