Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 1:57 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 9:37 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Zastanawialam sie, czy nie lepiej zamiescic w innym dziale, na przyklad w "Muzyka w sieci"... Ale chyba jednak nie.

Drodzy forumowicze. Po raz n-ty z przykroscia wyznam, ze z wiedza komputerowa jestem na bakier. O mozliwosci przesylania wiekszych plikow przez programy typu you send it, rapidshare, my temp dir itp. dowiedzialam sie na tym forum. Tak samo o swietnych stronkach, typu (r.i.p.) audiofind. Takze od Was dowiedzialam sie jak obchodzic ograniczenia (czyszczenie cookies, lub calkowite zablokowanie). Tu dowiedzialam sie o istnieniu You Tube, choc zapisywania plikow stamtad jakos nadal nie rozgryzlam. O Image Shackach i poslugiwaniu sie takimi. Itd. itp.

Po pierwsze - wielkie DZIEKI dla Was, za dzielenie sie takze i ta, nie tylko czysto muzyczna (moja wdziecznosc tam jest chyba oczywista ;)) wiedza.

Nie wiem, czy jest do konca sens robic ten watek.. Pomyslalam, ze mozna byloby tu zamieszczac jakies wskazowki, ulatwiajace codzienne obcowanie z komputerami. Owszem, nawet takie oczywiste i banalne dla niektorych... Ja ze swojej strony niewiele chyba moge tu dorzucic.. i byc moze wszyscy dobrze to znacie.. i byc moze nie jest to az tak bardzo potrzebne.. Jednak oba klawisze skrotu zostaly przeze mnie poznane stosunkowo niedawno.. Moze i banalne, nie czepiac sie :P.

Moze i TUTAJ mozna byloby wpisywac wszelkie zapytania czysto techniczne...

klawisz windowsowski (nie wiem jak sie to to nazywa - chodzi mi o drugi od lewej klawisz w najnizszym rzedzie klawiszy) + d - pokaz pulpit

shift + delete - skasowanie calkowite, za jednym zamachem (bez potrzeby kasowania z kosza na smieci).


A pytanie mam nastepujace. Czy mozna obejsc niemoznosc zmiany informacji w winampie (tagow???) o tytule, wykonawcy, jesli plik jest read only? Czy da sie go przestawic na nie read only? Na jakas opcje aktywna?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 11:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
prawy klawisz myszy, właściwości, odznaczasz kwadracik "tylko do odczytu" i już.

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 11:36 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
He, he, no mowilam, ze jestem ignorantka ;). Dziekuje slicznie.

EDYT:
To jeszcze jedno pytanko. Czemu (i jak to zmienic) przy niektorych plikach fiksuje oszacowanie "czasu" trwania utworu w Winampie? Teoretycznie "na gorze" w pasku wyswietla sie "autentyczny" czas, np. trzy i pol minuty, ale czas w "liscie utworow" jest kompletnie wariacki, np. 20 minut? Troche to meczace, szczegolnie, gdy sie chce skompletowac dokladnie godzine nagrania - "suma" czasow nagran na dole moze wyjsc wieeelogodzinna, co jest totalna bzdura...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 10:09 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
a tego to już nie wiem, w życiu nie spokałem się z taką sytuacją:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 10:11 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Dzieje się tak, gdyż plik może mieć zmienne wartości bitrate (jest taka opcja w enkodzerze).

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 05, 2006 1:48 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Może ktoś ma namiary na program, który pokazywałby mi pogodę w Warszawie, w Trayu lub w przeglądarce Fire Fox ???


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 05, 2006 1:58 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Ja bym zaproponowal niewielki programik KlipFolio, w ktorym sam ustawiasz jakiego rodzaju informacje chcesz sledzic (dodajesz "klipy" tematyczne). Dla kazdego tematu mozesz doinstalowac "nakladke - klip" - np. dla pogody mam zainstalowana nakladke "Custom Weather", w ktorej dla pogody w Warszawie wpisujesz po prostu "Warsaw, Poland" w preferencjach danej nakladki. Programik mozesz miec zminimalizowany do traya, albo pokazany w tle w dowolnym miejscu na pulpicie. Zajmuje naprawde minimalna ilosc miejsca na ekranie, a jak najedziesz na niego mysza, to rozwija menu, z poszukiwanymi informacjami.

Tu jest link gdzie mozna ten programik sciagnac:
http://www.klipfolio.com/index.php?acti ... s,download

Program obsluguje chyba takze jezyk polski, a roznych nakladek w nim co niemiara, choc nie sadze by wiele z nich bylo w jezyku polskim.

polska nakladka jezykowa do programu glownego:
http://www.klipfolio.com/assets/languag ... olish.lang

link do nakladki z pogoda (brak jezyka polskiego, m.inn. angielski do wyboru):
http://www.klipfolio.com/klipinfo/2431

Jak juz masz zainstalowany i uruchomiony program glowny, to wystarczy kliknac na dwa powyzsze linki by wybrane "klipy" automatycznie sie doinstalowaly. Potem je uaktywniasz w preferencjach programu (jezyk oraz "klipy", ktore chcesz wyswietlac).

W razie watpliwosci pytaj smialo, bo chyba to wszystko jakos chaotycznie tlumacze 8)

Pozdr
Karol

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 05, 2006 9:39 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
dzięki... poradziłem sobie
:P :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: rapidshare
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 5:16 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Jak obejsc limity Rapidshare, jesli sie korzysta z routera?

Bo ja znalazlam cosik takiego, ale pierwszy punkt (unlimited download) nie dziala, jesli sie ma m.in. net przez router (a tak jest w moim przypadku).

Natomiast drugie jest znacznie wazniejsze, bo zauwazylam, ze jesli sciagm jakis plik, to na nastepny plik z serwera musze juz czekac wieeeeele minut. nawet godzine lub wiecej.. Ale nic nie rozumiem z instrukcji. Zamieszczam, bo moze sie przyda, ale poprosze jeszcze o wytlumaczenie, o co chodzi z tym kodem javascript, ktory wspisuje sie gdzies, zeby nie czekac.. GDZIE mam go wpisac - w pasku stanu na gorze, tam gdzie jest adres? Dokladnie skopiowac? Bo tak zrobilam: wkleilam tak, jak jest tu
podany, i nic nie zadzialalo (ten fragment o ktory pytam pogrubiam).

O dziwo zwyczajne, tak dobrze dzialajace przy audiofind, zwyczajne zablokowanie cookies z tej strony - nie dziala kompletnie! Pewnie wlasnie prezez router.. ale to znaczy, ze rapidshare trudniej obejsc niz stare audiofind.

Aha.. jakby cos, to moge skasowac tego posta za kilka dni, zeby nie bylo, ze sie za bardzo nielegalnie robi... ;-)

Cytuj:
DOWNLOADING TIPS:

- UNLIMITED download/upload
Its very easy to fool Rapid Share server if your IP address is assigned by your ISP.
Just follow these simple steps:

Clean up IE or netscape or Firefox cookie( In this case the one that belong to rapidshare website)
On Command prompt (open MS-DOS)
type -----> ipconfig /flushdns <---Enter
type -----> ipconfig /release <---Enter
type -----> ipconfig /renew <---Enter
type -----> exit <--------Enter


Or save these commands in a bat file and run it everytime you need to fool Rapidshare server.
Remember to clean up rapidshare cookie in your temp Internet files folder.

Now you should be ready to download/upload as many files as you want from their server.

another way, get proxies from the internet and apply to the browser.
some of proxies might not work though...

Note:
If you are on a LAN and behind a router (using NAT, for example)---this will not work.
If you use a fixed proxy--- this will not work.
If you have a fixed IP address from your ISP or college or employer or whatever -- this will not work.
If you happen to get the same IP address from your DHCP server because it`s assigned to you -- this will not work


- NO waiting
THIS "cheat" for RAPIDSHARE DOWNLOADS eliminates the "WAITING" for the file.
No more COUNTDOWNS. So heres what you do:

1. First, Find a rapidshare download.
2. Hit the FREE BUTTON, like always.
3. While your waiting for it to countdown, change the URL in the bar to:
Code
:
javascript:c(countdown = 0);
and hit ENTER or the GO button over and over. Eachtime you do so, it decreases 10-20 seconds. Few times and the link appears.
or you can simply do the code below ONCE
javascript: for (i=0; i<30; i++) { c(); }


Tak wiec ja wpisalam podczas czekania w pasku na gorze (kopiuj, wklej) doslownie: javascript: for (i=0; i<30; i++) { c(); } i nic... Jakies wskazowki?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 6:44 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Widocznie już poprawili bład w skrypcie na stronie. A pozatym ten trik skraca tylko czekanie na plik 40s 39s 38s itp. Nie chodzi tu obejście limitu w ściąganiu (i czekaniu na kolejny download np. godzinę), ale przyśpieszenie pojawienia się linka (aby nie marnowac 40sekund ;) )

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 7:20 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Ech, dziekuje za rozjasnienie :(.. 40 sekund, kurcze, dobre sobie.. ja bym sie cieszyla z 40 sekund zamiast godziny :). Ciekawe ile mi wyjdzie, kiedy klikne po kolejny plik... :x

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:23 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Nie ma sprawy, kiedyś zajmowałem się programowaniem, więc wiem co nieco na ten temat.

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: bledy
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 5:43 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
BLEDY

Mam garsc pytan dotyczace bledow, jakie czasem sie pojawiaja. Z czego sie biora, i czy jest jakis sposob radzenia sobie z nimi inny niz resetowanie komputera. Moze.. moze nie tylko ja mam z tym problemy i odpowiedz sie przyda nie tylko mi??? :roll: Bo tak glupio wciaz pytac i pytac, ale sniff, ja naprawde nie znam sie na kompach :(.

a) TAB, ktorego nacisniecie zamiast poslusznie przenosic z jednej rubryczki do nastepnej, zaczyna nagle przerzucac na kolejna otwarta strone (tak, jakby byl jednoczesnie naciskany alt)

b) Fiksujacy lewy przycisk myszy - na cokolwiek by sie nie najechalo (np. przy probie wejscia na folder) klikniecie powoduje wyswietlanie sie okienka, ktore normalnie jest typowe dla prawego przycisku. Niezalezne od tego czy klika sie raz, czy dwa. CZASEM, bardzo rzadko, szybciutkie klikniecia po sobie, odblokowuja to, ale zazwyczaj nie.

c) Proba klikniecia na jakokolwiek ikonke programu/folderu w celu wejscia, otwiera okienko z wlasciwosciami programu.

d) Zamiana funkcji klawiszy z i y, ktora wyskakuje ni w piec ni w dziewiec, np. na jakiejs stronie/skrzynce pocztowej. Kiedys slyszalam, ze istnieje skrot klawiszy, ktory to moze zmienic.

***

e) Pamietam, ze na domowym starym komputerze, zamkniecie zawieszonego okienka internetowego (badz tez niemozliwej inaczej do zamkniecia reklamy) poprzez ctrl alt del, nie wplywalo zazwyczaj na inne otworzone okienka. Tutaj - i owszem - za kazdym razem, zamykaja mi sie wszystkie okienka internetowe. Czy to sie da przestawic? Roznica miedzy kompem tym, a moim starym, jest po pierwsze w systemie (tam: Windows 98, oraz na drugim kompie Windows XP, tutaj Windows Millenium), po drugie w przegladarce (tam: Internet Explorer, tu: Mozilla Firefox).

f) Na niektorych stronach (kiedys np. you send it - jesli sie wchodzilo w konto) ma zwyczaj wyskakiwania mi za kazdym razem denerwujace okienko Errorsafe (nie blokuje go program do blokowania pop upow), ktore wydaje sie byc okienkiem systemowym i rekomenduje jak najszybsze sciagniecie programu do czyszczenia jakichs tam bledow.. Proba zamkniecia tegoz okienka przez zakrzyzykowanie, jest bezskuteczna - otwiera sie wowczas okienko skanujace komputer i przygotowujace do sciagniecia programu (dlatego wlasnie zawsze ctrlaltdeluje). Jak zablokowac to to, i skad sie to to bierze. Rozumiem, ze to zapewne jakis spyware, czy tez adware, czy cos, tak?

e) Czyli przy routerze nie ma co marzyc o obejsciu limitow na Rapidshare/Megaupload???
Ufff, narazie tyle.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bledy
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 6:37 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
Ringo napisał(a):
d) Zamiana funkcji klawiszy z i y, ktora wyskakuje ni w piec ni w dziewiec, np. na jakiejs stronie/skrzynce pocztowej. Kiedys slyszalam, ze istnieje skrot klawiszy, ktory to moze zmienic.


poszukaj może na pasku na dole po prawej, ikonki klawiatury. obok powinny byc dwie literki, u mnie to jest PL albo EN. mi zawsze pomaga zmienienie tam ustawien - mojej znajomej tez, ale nie mam pojecia, jakiej klawiatury uzywasz w Szwecji :roll:

(ech, wlasnie przypadkowo zamknelam te ikonki i nie mam polskich znaczkow :? )[/list]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bledy
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:57 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Nelya napisał(a):
Ringo napisał(a):
d) Zamiana funkcji klawiszy z i y, ktora wyskakuje ni w piec ni w dziewiec
poszukaj może na pasku na dole po prawej, ikonki klawiatury. obok powinny byc dwie literki, u mnie to jest PL albo EN. mi zawsze pomaga zmienienie tam ustawien - mojej znajomej tez, ale nie mam pojecia, jakiej klawiatury uzywasz w Szwecji :roll:
Nelyo, dziekuje bardzo za pomoc :D choc tutaj mi sie to jeszcze nie zdarzylo, natomiast pamietam, ze czesto mi sie to zdarzalo w Polsce (i zdarza sie nadal mojej mamie, stad pytam). Ikonka nie sygnalizuje wowczas przypadkowej zmiany ustawien jezykowych - czyli jeyzk jest taki, jaki powinien byc. Choc oczywiscie, moze faktycznie warto ponownie ustawic jezyk...
Nelya napisał(a):
(ech, wlasnie przypadkowo zamknelam te ikonki i nie mam polskich znaczkow :? )
Wszystkie ikonki, czy tylko ta jezykowo-klawiaturowa? Ta druga jest do odzyskania tak: Start-->Ustawienia-->Panel Sterowania-->Klawiatura-->Jezyk
(Przynajmniej tak jest na moim Windows ME)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Sim lock
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 2:06 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
OK, tym razem naprawde gardlowa sprawa ;-)

Skad moge sciagnac kody do zdjecia sim locka?

Kupilam tutaj telefon nieco tanszy, bo w sieci, chociaz nie mam podpisanego zadnego abonamentu (tylko karta pre-paid). Teraz jade do Norwegii i chcialabym tam kupic karte w innej sieci - ale mam wyraznie zalozonego sim locka, bo probowalam wczoraj, bedac na jeden dzien w Oslo, zalozyc nowa karte. Natychmiast wyswietla mi sie komunikat: prosze wlozyc prawidlowa karte SIM.

Co musze miec? Jakis kabel - jak to sie nazywa? A po angielsku? Czy cos musze zainstalowac na komputerze? Skad sciagnac najlepiej? Mam Sony Ericsson T290i.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 2:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Ja mam dla ciebie dobrą radę, że gdy zawiesi ci się komuter lub jakaś aplikacja nie chcę się zamknąć naciśnij Ctrl+Alt+Delete - stary i sprawdzony sposób uniknięcia Reset'u i normalnego wyjścia z systemu lub wylogowania się (przejście między użytkownikami). Jak masz 1 użytkonika to tez możesz się wylogować i z powrotem zalogować i powinno być OK. Pamiętaj każdy RESET może spowodować, że twój komputer może się już nie włączyć. Dlatego używaj go w ostateczności.

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sim lock
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 2:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Ringo napisał(a):
OK, tym razem naprawde gardlowa sprawa ;-)

Skad moge sciagnac kody do zdjecia sim locka?

Kupilam tutaj telefon nieco tanszy, bo w sieci, chociaz nie mam podpisanego zadnego abonamentu (tylko karta pre-paid). Teraz jade do Norwegii i chcialabym tam kupic karte w innej sieci - ale mam wyraznie zalozonego sim locka, bo probowalam wczoraj, bedac na jeden dzien w Oslo, zalozyc nowa karte. Natychmiast wyswietla mi sie komunikat: prosze wlozyc prawidlowa karte SIM.

Co musze miec? Jakis kabel - jak to sie nazywa? A po angielsku? Czy cos musze zainstalowac na komputerze? Skad sciagnac najlepiej? Mam Sony Ericsson T290i.



Oto plan przygotowany przez mój sztab:
1. Jedź na wolumen w niedzielę
2. podejdź do stoiska "sim lock zdejmowanie"
3. poprosić i zapłacić (ok. 45 zł)

Oczywiście ała procedura jest legalna, bo komórka jest Twoja :-)

Lokalizacja Wolumenu
http://www.wolumen.com.pl/index.php?sh=0&page=mapa

Jak dojechać komunikacją miejską:
http://www.ztm.waw.pl/schematy.php
klikasz na mapa komunikacji miejskiej.

Jakby co to pytaj, na pewno nie odpowiem


:lol:

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sim lock
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 3:04 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Maveric napisał(a):
Oto plan przygotowany przez mój sztab:
1. Jedź na wolumen w niedzielę
2. podejdź do stoiska "sim lock zdejmowanie"
3. poprosić i zapłacić (ok. 45 zł)
(..)
Jeej, dziekuje bardzo, tak szybko odpowiedz i z tyloma szczegolami, ale jest jeden szkopul.. :( Ja siedze od roku w Szwecji (nawet w profilu mam to zaznaczone - Karlstad).. Czyli raczej wycieczka na volumen odpada :(.
Maveric napisał(a):
Ja mam dla ciebie dobrą radę, że gdy zawiesi ci się komuter lub jakaś aplikacja nie chcę się zamknąć naciśnij Ctrl+Alt+Delete - stary i sprawdzony sposób uniknięcia Reset'u i normalnego wyjścia z systemu lub wylogowania się (przejście między użytkownikami).
z tym wylogowaniem nigdy nie probowalam.. ale mam nadzieje, ze nie ma tam zadnego hasla ustawionego na zalogowanie sie z powrotem, bo komputer jest odkupiony (uzywany), a zadnego hasla nie znam.. Z ctrl+alt+del zawsze korzystam - jesli resetuje zawieszona JEDNA strone internetowa, spadaja mi zawsze wszystkie (tak nie mialam ani na windows 98, ani na XP, moze to cecha glupiego Millenium, a moze jakichs ustawien). Poza tym - resetuje niestety bardzo czesto, i to w najgorszy z mozliwych sposobow, mianowicie wyjecie kabla z kontaktu. W tym glupim kompie nie ma przycisku reset, a ctrl+alt+del nie zawsze dziala. Inaczej - jesli zawiesza mi sie caly komputer, to zawiesza mi sie wszystko, lacznie z klawiatura i myszka. Ctrl+alt+del probuje zawsze - lecz zdarza sie (nie tak rzadko), ze nie dziala.
Maveric napisał(a):
Pamiętaj każdy RESET może spowodować, że twój komputer może się już nie włączyć.
:cry:
Maveric napisał(a):
Dlatego używaj go w ostateczności.
Tylko w ostatecznosci tak robie.. ale ta ostatecznosc zdarza sie conajmniej kilkanascie razy na miesiac :-(

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sim lock
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 4:21 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
kilkanaście na miesiąc to o wiele za dużo...(ja resetuje raz na 3 miesiące) zobacz, czy nie masz po prostu za dużo odpalonych programów.

Co do simlocka, to znajdź w Szwecji jakąś giełdę elektroniczną (jakby nie było tam odpowiedniego stoiska, to popytaj się ludzi na miejscu - część to zapaleni elektromaniacy i oni będą to wiedzieli na pewno). Na pewno wiele ludzi w Szwecji miało podobny problem.

Co do hasła do wylogowywania to jest to samo hasło, które wpisujesz przy otwarciu systemu, jeśli nie wpisujesz nic to znaczy, że hasla nie masz i naciskasz od razu OK.

Napisz mi na priva, jakiego masz kompa, jesli nie wiesz to podeśle ci program http://www.strefasoftu.net/index.php?site=down&cat=diag&action=single&id=63 DOWNLOAD POPRZEZ IKONKI NA GóRZE
i najwyżej prześlesz mi jego parametry techniczne. Pzdr.

Jak to zrobić?

Na górze masz PLIK WIDOK RAPORT, klikasz na RAPORT. Otwiera się lista, poczym wybierasz Szybki raport - podsumowanie > zwykły tekst. Natępnie pokaże ci się okienko, wybierasz przycisk WYśLIJ E-MAILEM i wysyłasz na adres the_beatles[małpa]o2.pl :roll: W miejsce [małpa] wiesz co masz wpisać :wink:

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 125 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY