Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 1:47 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 4:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
no tak, raczej miałe na mysli oryginały, bo nie chodzi mi o treść , ale o brzmienie języka, i chociaż czesto nie rozumiem tych wierszy (wówczas biore słownik i tłumaczę) to właśnie ich melodia mnie zachwyca.

Co do powyższych 4 strof, to istotnie miał to być dość płynący utwór. Radości w nim nie ma, ale nie jest też nazbyt tragiczny :wink: :wink: :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 4:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
no tak, raczej miałe na mysli oryginały, bo nie chodzi mi o treść , ale o brzmienie języka, i chociaż czesto nie rozumiem tych wierszy (wówczas biore słownik i tłumaczę) to właśnie ich melodia mnie zachwyca.

Nagraj się jak głośno czytasz te wiersze :D Kurczę, MUSZĘ się jeszcze hiszpańskiego nauczyć... Ale chyba trzy nowe języki zaczynac naraz to niezbyt dobry pomysł:/ Hiszpański msui poczkeać ;( Będzie piąty:D
greg napisał(a):
Co do powyższych 4 strof, to istotnie miał to być dość płynący utwór. Radości w nim nie ma, ale nie jest też nazbyt tragiczny :wink: :wink: :wink:

Hmmm, ja to zinterpretowałam tak, że nie jets może wesoły, ale mimo wszystko jakiś taki pogodny... Coś tam jednak jest, taki lekki uśmiech... (Co Autor miał na myśli? ;) )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 14, 2006 4:49 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Piękne wierszyki :) Ja na poezji hiszpańskiej znam się tyle co na poezji portugalskiej, czyli wcale. Słyszałem, że ponoc wiersze pisane przez wielkich arabskich pisarzy (mam w klasie Araba) są piękne. Rzeczywiście czytałem kiedyś 3 wiersze (tłumaczone) i były inne... takie bajkowe i nie potrafię tego określić. :idea: Jedno jest pewne przez wakacje coś namierzę i wypożyczę sobie w bibliotece. :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY