Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 4:02 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 12:13 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Cieszę się że mogłem pomóc :)

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 6:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ringo napisał(a):
Uwaga - jesli ma sie rozwinac dyskusja nt. tego typu kreskowek, please przeniescie ja jednak do odpowiedniego watku.
Ja na ten temat juz sie wypowiadalam. Atomowek jakos nie moge zdzierzyc, ale inne tego typu kreskowki, Cartoon Network nowej generacji (np. Dexter) uwazam za swietne i uroczo postmodernistyczne (oczywiscie np. Simpsoni prezentuja znacznie wyzszy poziom bez utraty "postmodernistycznosci"). Ale za linka bardzo dziekuje, oczywiscie sciagnelam i obejrzalam juz Very Happy.
Żeby była jasność - nie miałam na myśli Dextera, choć rzeczywiście można to podciągnąć pod ten sam styl, co "Atomówki". Tyle, że dla mnie "Atomówki" nie dość, że są bardzej ogłupiające, krzykliwe, a ponadto niesamowicie wtórne; to jeszcze, mimo lejącej się strumieniami kretyńskiej, irracjonalnej przemocy, wrzasku i sieczki, serwują nam w finale podane na tacy, z wielobarwną posypką i lukrem, banalne morały (?), ogołocone z jakichkolwiek wyższych, bardziej ludzkich aspektów; tłumaczone małemu widzowi łopatologicznie. Aż strach pomyśleć jak to się odbija później na odbiorcy... :roll:
W przypadku "Dextera" nie potrafię sobie wyobrazić takich poseansowych traumatycznych przeżyć. ;) :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Pon Lip 17, 2006 12:49 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 11:08 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Michelle napisał(a):
Żeby była jasność - nie miałam na myśli Dextera, choć rzeczywiście można to podciągnąć pod ten sam styl, co "Atomówki".
Zdecydowanie mozna, szczegolnie graficznie, choc, ze tak powiem "niestety". Bo wlasnie ow styl byl dla mnie nowym powiewiem na Cartoon Network w latach 90-tych... Do ktorego bylam nastawiona bardzo pozytywnie. Ale inne kreskowki z tego nowego rzutu mialy to cos w sobie... Atomowki wydaja mi sie byc posklejaniem motywow bez ladu i skladu, bez duszy.
Michelle napisał(a):
Tyle, że dla mnie "Atomówki" nie dość, że są bardzej ogłupiające, krzykliwe
Oj, strasznie, to fakt. Choc owo przerysowanie podobalo mi sie bardzo w Dexterze, Cow and Chicken i w Johnny Bravo. Tu jednak DRAZNI!!!
Michelle napisał(a):
, a ponadto niesamowicie wtórne
tak
Michelle napisał(a):
to jeszcze, mimo lejącej się strumieniami kretyńskiej, irracjonalnej przemocy, wrzasku i sieczki
Samo w sobie to mi nie przeszkadza w kreskowkach ;-). Mowilam, ze uwielbiam Happy Tree Friends, prawda?? :twisted: :D
Michelle napisał(a):
serwują nam w finale podane na tacy, z wielobarwną posypką i lukrem, banalne morały (?)
Oj, to siegnelas glebiej niz ja ;-) Ja sie w Atomowkach nie moglam specjalnych moralow dopatrzec ;) moze dlatego, ze jedynym odcinkiem, ktory zdzierzylam W CALOSCI, byl ten beatlesowski, dzisiaj rano ;-)
Michelle napisał(a):
W przypadku "Dextera" nie potrafią sobie wyobrazić takich poseansowych traumatycznych przeżyć. ;) :lol:
To siem cieszem ;-).

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY