Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 7:22 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Moda na sukces
PostWysłany: Śro Mar 29, 2006 8:49 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
I 6 dnia Bóg stworzył ... Ach!!! Kto w ogóle pamięta 1 odcinek... Niedługo zamieszczę tutaj bardziej obszerną recencję, a na począteczek małe wycinki z forum na gronie (w tym też mojego autorstwa):

Temat: Sally Spectra wymiata...

Dlaczego Sally ma tyle włosów. Odp. Sally używa Szam Tuuu więcej na głowie (czyt. pod pachą) większe wrażenie :-)

Sally jest najlepsza.
teraz jakiś adam alexander wrocil czyli ten co jest ojcem jej corki buhehehe^^

moim zdaniem Sali Spektra to bohaterka ktora ma wtmiar ponadczasowy a jej postawa wiele nas moze nauczyc !! popatrzcie przeciez tyle razy mogła sie juz poddac nie prowadzic firmy a jednak - Sali wszystko przedtrwa :D czy ona nie ejst cudowna ??:D az sie łezka w oku kreci


Temat: dziecko Amber
Jak myślicie czyje to dziecko ? ja obstawiam ze amber z rickiem pobiora sie a pozniej amber urodzi murzyna :)

Moim zdaniem dziecko będzie zielone i będzie Spectry!!! <-- Tak na prawdę to ona cały czas jest w ciąży, dzięki czemu Ridż, Bruk, Eryk są systematycznie podmieniani przez swoich sobowtórów.

no wiec piszcie, od 1 do ile chcecie swoje typy, na nabardziej koszmarnego faceta tego serialu:)

moj ranking:
1) ridge forester
2) brat Macy
3) adam alexander


1. Gnom od Pirsa - koszmarna paskuda!
2. brat Bruk (nie pamietam imienia) - za chęć bycia dobrym opiekunem rodziny!
3. Mike od Szili - za brak własnego zycia!


1) thorn za strasza klate
2) warwik za usmiech
3) alexander za was

Temat: wersje obcojęzyczne - kto oglądał?

Właśnie? kto oglądał?

:D

w wersji francuskiej B&B brzmi "Amour, gloire et beaute"
Leciało kiedyś na M6.

tytuł angielski wszyscy znamy.
Nowsze odcinki niż te polskie leciały na Channel5 drzewiej ;]

pozdr.

Ja jak jestem we Włoszech to czasami trafiam na jakies odcinki. We Włoszech to się nazywa po prostu "Beautiful". Różnica w czasie akcji między tym co u nas leci i tym co we Włoszech to jakieś kilkanaście albo 20 lat. Bo tam Tomas (syn Tejlor i Ridża) jest już nastolatkiem i (pewnie nie uwierzycie) Amber chce go zdobyć!!!

Temat: 1 odcinek
a wiec...na poczatku bylo slowo:-)
wszyscy ze wszystkimi sie kochali powstal sobie ridż bruk stefani i wszyscy inni..ogolnie ot zmula nic sie nie dzialo moja babcia by Ci ladniej strescila:-)

kiedy przyjdzie koniec swiata przetrwaja trzy rzeczy: karaluchy, Chuck Norris i Moda na Sukces :D ale tak swoja droga to mogłby ktos podac jakis link czy cos do pierwszego odcinka moze byc i w wersji angielskiej :D
a ja tak sobie mysle ile biednych babc umrze w niewiedzy. nigdy sie nie dowiedza jak ta historia sie zakonczy, czy ridz rzuci ponownie tajlor dla bruk, czy rik wybierze kimberly czy amber, czy amber urodzi murzyna, czy sali spektra wybaczy adamowi... tyle pytan bez odpowedzi.
Myślę że nawet nasze prawnuki nie poznają odpowiedzi na te pytaniaXD


NIECH MODA NA SUKCES BĘDZIE TEŻ Z WAMI!!!

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 29, 2006 9:03 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Oj, Maveric, widzę, że Cię nieźle wciągnęło :wink:

Jak byłam mała, to czasem to oglądałam z mamą... a później skończył mi się na to czas, skończyła się także moja cierpliwość do tego serialu. A kilka dni temu zrezygnowałam z "The Name Of Love" (ktoś wie co mam na myśli? :D), również z powodu cierpliwości. I teraz moje motto brzmi: DOŚĆ SERIALI.

Mavericu, skoro jesteś taki obeznany, to powiedz mi: czy "Modę Na Sukces" nadal kręcą, czy już przestali, bo mają nagrane tyle odcinków, że starczy im na jakieś 75 lat? :wink: :) :D

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 29, 2006 9:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moda_Na_Sukces

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 6:58 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Szczerze, to ja jestem oglądaczem biernym (w przeciwieństwie do mojej babci). Z tego co wiem to obecnie lecą odcinki z 1998 roku!!! Może to i tam jeszcze kręcą (np. w Guantanamo)


PS. Współczuję aktorom

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 8:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Jeśli chodzi o obecnie emitowane odcinki topochodza już z 1999 roku.... Nie oglądam tego tasiemca - tylko moja Mama.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 10:48 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
No, wreszcie ktoś poruszył temat mojego ulubionego serialu !! :)

Traktuję to jako coś ekstremalnego - ekstremalnie głupiego oczywiście. Ale właśnie ta głupota staje się zdecydowanym atutem tego tasiemca. Jedynym atutem, dodam. Gdyby serial był chociaż trochę mniej głupi, to nie miałbym cierpliwości, by rzucić na niego okiem od czasu do czasu. Tak jest z polskimi serialami - Klan czy Plebania starają się sięgnąć dna, ale są to starania nieudane - te seriale są oczywiści fatalne, ale w dalszym ciągu daleko im do denności Mody Na Sukces :)

Aby choć na chwilę oderwać się od wartko płynącej akcji odcinków nadawanych w Polsce, załączam link do jednego z nowszych odcinków - nadanego w USA 20 grudnia 2005. Aktorzy się zmieniają, Tejlor, pomimo tego, że w odcinkach "niemieckich" (gdzieś pomiędzy odcinkami polskimi a USA) została przez Szilę zastrzelona, powraca z zaświatów, Stefani posiwiała, ale to wciąż ten sam klimat, ta sama bezdenna głupota. Miłego seansu :)

http://www.youtube.com/view_play_list?p ... DD967892CF

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 11:04 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
hans80 napisał(a):
Traktuję to jako coś ekstremalnego - ekstremalnie głupiego oczywiście. Ale właśnie ta głupota staje się zdecydowanym atutem tego tasiemca. Jedynym atutem, dodam. Gdyby serial był chociaż trochę mniej głupi, to nie miałbym cierpliwości, by rzucić na niego okiem od czasu do czasu. Tak jest z polskimi serialami - Klan czy Plebania starają się sięgnąć dna, ale są to starania nieudane - te seriale są oczywiści fatalne, ale w dalszym ciągu daleko im do denności Mody Na Sukces :)


Jest to bardzo dobre podejście do tego serialu :)
Jest on w 100% złożony z głupoty, co sprawia, że na krótką metę jest dosyć śmieszny (nawet bardzo), ale na dłuższą metę totalnie wyprowadza z nerwowej równowagi.
Moim ulubionym momentem są same końcówki odcinków - znaczące spojrzenia uczestników "dyskusji" :)
Lubię też gdy "bohater" (może lepiej "postać") mówi do samego siebie "och Brooke, gdybym tylko wtedy cię posłuchał..." - zwijam się wtedy ze śmiechu :)
Najzabawniejsze jest jednak to, jak scenarzyści tego żenującego tworu próbują wprowadzić elementy wychowacze i nadać serialowi realizm... LOL! :)
No i nie zapomnijmy o prawdziwej atrakcji - zdjęciach w plenerze - czyli zdjęciach w studio z nieudaną symulacją wiatru i odgłosów ulicy/natury :)

P.S. Straszne to było, gdy jeden z aktorów zaproszony przez TVP1 wypowiadał się "Jesteśmy dumni z tego serialu"...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 8:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Powiem tak. Ja to oglądam.




:roll: :lol: Hahah żartowałam! :lol:
Tak na serio, to jestem zmuszana do tego (ktoś mi współczuje? :wink: :lol: :lol: ), bowiem moja babcia jest nałogowym widzem tegoż serialu. :roll: Co ciekawe, świetnie, wręcz mistrzowsko orientuje się w każdym z wątków; niejednokrotnie próbowała mi już tłumaczyć zawiłe koniugacje wszystkich bohaterów, ale poddawała się po kilku minutach. Wymiękam. :wink:
Co jeszcze zabawniejsze... ona też uważa, że ten tasiemiec jest głupi. :shock: :wink: Tylko do dziś nie rozumiem dlaczego go ogląda. :roll: :wink:
"Moda na Sukces" po prostu ocieka taką tandetą, której za grosz nie można spotkać nigdzie indziej. Te idiotyczne światełka, te rozanielone twarze, blichtr i głupota, głupota, głupota! :lol:
Swoją drogą, jeśli kiedykolwiek doczekam ostatniego odcinka tego koszmaru, to uznam to za triumf Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (tej z 1948 roku, a nie z XVIII wieku z rewolucji francuskiej :wink: ).

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 1:06 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Jak tylko slysze tę charakterystyczna melodie uciekam jak najdalej od telewizora...

czlonkowie niektorzy mej rodziny takze nalogowo w nim siedza...a co najgorsze w tym serialu to to ze gdy po wydawaloby sie tresci wlasciwej odcinka nastepuje melodyjka i czlowiek mysli - O KONIEC UFF - okazuje sie że te 10 minut wczesniej to byl taki drobniutki wstepik:) To rzecz którą zapamietam z tego serialu najbardziej, bo co do bohateów i akcji to sie niestety nie orientuje...:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 7:34 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Moim zdaniem w tym serialu ukryta jest hipnotyczna treśc (między klatkami serialu) dzięki czemu, to nie Putin, nie Bush, ale twórcy tego programu rządzą światem!!!

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 3:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
czekam tylko aż ktoś swym licznikiem prześcignie ilość odcinków tej rewelacji :roll: ile ich jest? ponad 2 tysiące :shock: odważy się ktoś?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 7:30 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Yer Blue napisał(a):
czekam tylko aż ktoś swym licznikiem prześcignie ilość odcinków tej rewelacji :roll: ile ich jest? ponad 2 tysiące :shock: odważy się ktoś?
ja się postaram

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 3:37 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
To ja zawsze narzekalam na moje babcie, że oglądają takie tandety ( oprócz seriali w grę wchodzą jeszcze teleturnieje i przygłupawe Talk-show'y, patrz: "potyczki Jerry'ego Springera"), a tu się okazuje, że to nie tylko w mojej rodzince taka serialomania :D Widocznie to problem społeczny :wink:

Michelle napisał(a):
Co jeszcze zabawniejsze... ona też uważa, że ten tasiemiec jest głupi.Tylko do dziś nie rozumiem dlaczego go ogląda.


Wiesz, że moja babcia ma to samo? Tyle ze nie z "Modą na sukces", a z jakimiś pięcioma telenowelami wenezuelsko-argentyńsko-meksykańsko-brazylijskimi. I ona też przyznaje się, że te programy są głupie i po prostu beznadziejne, ale jednak twierdzi, że MUSI je oglądać. Tak ją, biedaczkę, wciągnęły. I wiem, ża na tą chorobę nie ma lekarstwa (wyrzucenie telewizora czy też odłączenie prądu nic nie da :D )

Tak po namyśle muszę stwierdzić, że "Niewolnica Isaura" (chyba dobrze napisałam?) w porównaniu do obecnych telenowel i seriali miała jednak ten sens. :wink:

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 12:13 am 
Offline
starszy fan

Rejestracja: Sob Maj 27, 2006 11:16 am
Posty: 40
Miejscowość: Wrocław
Karolka napisał(a):
To ja zawsze narzekalam na moje babcie, że oglądają takie tandety ( oprócz seriali w grę wchodzą jeszcze teleturnieje i przygłupawe Talk-show'y, patrz: "potyczki Jerry'ego Springera


Moda na Sukces - nie, tak jak tysiące innych seriali, które mnie najnormalniej w świecie nie kręcą... :D teleturnieje tez nie bardzo, ale Potyczki Jerry'ego Springera - i owszem :lol: Dobry sposób na nudny wieczór :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 1:36 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
To się stało, kiedy miałam 7 lat...Wyemitowali pierwszy odcinek. Chodziłam do podstawówki i często oglądałam przed szkołą (wtedy leciało rano). Teraz mam lat 20, a to jest dalej. Zmieniła się tylko godzina emisji. Zdarza mi się czasem obejrzeć, bo to niezwykle inspirujące: gadki do siebie, pokręcone wątki, romanse i Sally Spectra- wielka idolka naszego pokolenia. Oto moje typy w rankingu na najbardziej przykrych bohaterów:
*kategoria męzczyźni:
1.ridż forester-amant, o którego ciągle się kłócą i nie wiem, co w nim widzą
2.wcześniejsze wcielenie torna forestera ( poprzedni aktor grający torna)-brak mi słów
3.erik forester- podbiera laski swojemu synowi
*kategoria kobiety:
1.bruk-uwielbiam jak mówi do siebie:ridż,jeszcze będziesz mój
2.stefani-dałaby już spokój bruk
3.amber-brzydal
Moda na sukces rządzi!!

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 9:37 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Ten serial kręcą od 1987 !!! Los Paranoias


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 2:50 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Maveric napisał(a):
Ten serial kręcą od 1987 !!! Los Paranoias


I zapewne przestaną to robić w 2087.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 3:06 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
haha wiecie co, nieźle się usmiałam czytajac wasze wypowiedzi :D :D :D
Modę oglądała moja babcia baaardzo dawno temu, do dziś pamiętam że zaraz po Modzie chodziłam z babcią na plac zabaw :D
Teraz czasem zdarza się babci Mode oglądać, ale nie orjentuję się jak często :D
Muszę się pochwalić że u mnie w domu nikt tego nie ogląda, no ale mamusia wpatrzona jest w tyle serialów ze jakby doszła do tego Moda to by i tak niczego nie zmieniło ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 3:13 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
kalosz napisał(a):
Maveric napisał(a):
Ten serial kręcą od 1987 !!! Los Paranoias


I zapewne przestaną to robić w 2087.


Szczerze? Wątpię :D
Mogliby skończyć, gdy poumierają (ze starości...) wszyscy bohaterowie...Ale nie, przeciez Ridż i reszta są nieśmiertelni!!! :wink:

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 5:14 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Ridż i Bruk to współcześni olimpijscy bogowie.

PS. Ridż znów wylądował na bruku :-)[/url]


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 108 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY