Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:55 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 10:04 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
I ja tam byłam, miód i wino piłam... :) W sumie fajnie, że od czasu do czasu stołeczne władze organizują nam taką darmową imprezkę, nawet jeśli niektórzy z ww. wykonawców się nie popisali. Najlepsze było Hrabi, nie widziałam KMN.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 10:26 am 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 19, 2010 11:26 pm
Posty: 62
Miejscowość: Gostyń/ Zielona Góra
hmmm. przestałem zaglądać chyba z braku czasu... w każdym razie powtarzamy koncert "The Beatles Made in Gęba". Tym razem zagramy na lecie kabaretowym w Ełku "Mulatka". Koncert odbędzie się 27 lipca tego roku. Nie wiem o której godzinie, ale to już niedługo się wyjaśni. Zapraszam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 11:37 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Ełk - brzmi ciekawie- bo niedaleko mojego miasta. Być może się wybiorę! :)

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 9:11 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Wto Cze 14, 2011 9:08 am
Posty: 2
Nie oglądam kabaretów bo reprezentują bardzo niski poziom humoru. Wole stand up, brytyjski i amerykański. Polski stand up jest
zbyt beznadziejny żeby go oglądać.

_________________
Kartka Beatlesów warta 550 tys. zł


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 12:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
owsik napisał(a):
Tym razem zagramy na lecie kabaretowym w Ełku "Mulatka". Koncert odbędzie się 27 lipca tego roku. Nie wiem o której godzinie, ale to już niedługo się wyjaśni.

27 lipca (środa) godz. 21.30 — Wieczór z gwiazdą: The Beatles made in Gęba.
Bilety: 40/30/20 zł (sektor A/B/C)

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 11:27 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 19, 2010 11:26 pm
Posty: 62
Miejscowość: Gostyń/ Zielona Góra
No i po koncercie... ale było... fajnie. Poszło świetnie. Kilka wpadek mieliśmy, ale ogólnie kurde ludzie tańczyli i w ogóle zabawa była świetna. Był ktoś z Was???


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 10:25 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Owsik, miałabym prośbę, w zasadzie dwie ;o)
- powiedz mi, czy jest jakiś zapis video z tego koncertu?
- zróbcie proszę kiedyś jakiś koncert W SOBOTĘ, wtedy wybiorę się na 100 procent!

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 10:29 am 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 19, 2010 11:26 pm
Posty: 62
Miejscowość: Gostyń/ Zielona Góra
Niestety chyba nie istnieje zapis video, ale jeszcze popytam znajomych czy nie nagrywali...

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 1:34 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Helter-Skelter, kontynuując temat o naszym zboczeniu na punkcie kabaretu Potem viewtopic.php?f=32&t=475&start=120, chciałabym zapytać Cię, jaki jest twój ulubiony program kabaretu?

Mój to zdecydowanie "Sny i Zmory im. Sierżanta Zdyba", szczególnie w wersji rozszerzonej. Uważam, że jak na tamte czasy był to niezwykle nowatorski i odważny program. Uwielbiam poziom psychodelicznego absurdu, na który potrafili się w nim wznieść (""Człowiek w dzień jest pionowy, a w nocy poziomy") :) Szkoda, że to raczej zapomniane dokonanie Potemów.

https://www.youtube.com/watch?v=CdfelYgnRkA

Poza tym, chociaż doceniam późniejsze, dojrzałe artystycznie i aktorsko programy kabaretu, chętniej wracam do ich wcześniejszych skeczy, może jeszcze niedoskonałych pod względem aktorskim ale bardziej uroczych - w tym oczywiście do "Bajek dla Potłuczonych", "15 Sztuk", a nawet pra-Trąbki dla Gubernatora :)

Chociaż mój ulubiony skecz - "Dokąd zmierza narrator" - pochodzi z "Dzikich Muz", a więc z okresu "późnego" :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 2:07 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
Fragment mojego ulubionego skeczu zacytowałaś na początku odpowiedzi, jeszcze w poprzednim wątku. :D
Rzeczywiście Zmory to wyjątkowy program, tez go bardzo lubię. Do dzis najbardziej w pamięci utkwiła mi scena gdzie
Leszek po recytacji Aśki krzyczy: "Autor, Autor" a pózniej oboje zaczynają wywoływać ducha. Poza tym jednym z
ulubionych cytatów tej sztuki jest tekst, jakże prawdziwy, że "młodzież dzieli sie na dobrze wychowaną i ach tę dzisiejszą"
Pamiętam jak wielkie wrażenie zrobiła na mnie Trąbka dla Gubernatora, chociaz podchodziłem sceptycznie do zamkniętej całości.
Największy sentyment jednak mam do pierwszego programu, który widziałem w telewizji i na...żywo w Cieszynie
"Rózne takie story" z Odyseuszem, melodramatem i ukochaną piosenką "Leci kretyn"
Co do Hrabi, piszesz że ostatnio ich poziom spadł, ale wymień inny polski kabaret, który praktycznie co 9 miesięcy gra nowy program?
Teraz przygotowują najnowszy wspólnie z Jurkami, będzie grubo :D

P.S Zaprosiłem kogoś do dyskusji, może wieczorem sie pokaże :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 2:31 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Podpisuję się całkowicie pod tym zboczeniem :)

W ciągu ostatniego roku TVP Rozrywka przypomniała chyba wszystkie dostępne programy Potemu, tak że nawet zacząłem na nie w rozpisce programowej polować, żeby już nigdzie mi nie umknęły i bezpiecznie siedziały zapisane na dysku dekodera :)
Wcześniej oglądałem je w drugiej połowie lat 90-tych (kilka miałem na VHS) i już z dzisiejszej perspektywy muszę stwierdzić, że ten poziom jest nieosiągalny dla większości współczesnych kabaretów. A najpiękniejsze jest to, że nie ma w tym grama polityki oraz innych obecnie łatwych do wyśmiania tematów (bieżące wydarzenia, kler itp...). Absolutnie był to kabaret artystyczny, a nie prześmiewczy, a przez to ich programy po tych wszystkich latach nic nie tracą w odbiorze. Trochę skeczy pokazałem dzieciakom i mimo, że większości absurdalnych żartów nie są w stanie zrozumieć, to po ich żywiołowych reakcjach widziałem, że na swoim poziomie były w stanie wiele z tego potemowego komizmu dla siebie wychwycić.

Szkoda tylko, że już nigdy nie będzie reaktywacji z okazji jakiegoś jubileuszu, bo w zeszłym roku zmarł Adam Pernal (co zresztą zbiegiem okoliczności - jak mniemam - zeszło się w czasie z powtórkami Potemu w TVP Rozrywka) :(

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 2:37 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
hans80 napisał(a):

Szkoda tylko, że już nigdy nie będzie reaktywacji z okazji jakiegoś jubileuszu, bo w zeszłym roku zmarł Adam Pernal (co zresztą zbiegiem okoliczności - jak mniemam - zeszło się w czasie z powtórkami Potemu w TVP Rozrywka) :(


Rita, słusznie porównała Potem do Beatlesów. Ja nazwałem Hrabi...Wingsami. Skoro więc tak wiele mają z nimi wspólnego, to pamiętajmy, że Beatlesi bez Lennona, tez co nieco sklecili :wink: w latach pózniejszych...dużo pózniejszych


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 3:32 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Witaj Karolu, jak to przyjemnie odnaleźć kolejnego fana Potemów wśród Beatlefanów!

Helter-Skelter napisał(a):
Fragment mojego ulubionego skeczu zacytowałaś na początku odpowiedzi, jeszcze w poprzednim wątku. :D


Oj, Antygona to również z moich faworytów. Szczególnie ze względu finał :D

Cytuj:
Do dzis najbardziej w pamięci utkwiła mi scena gdzie
Leszek po recytacji Aśki krzyczy: "Autor, Autor" a pózniej oboje zaczynają wywoływać ducha. Poza tym jednym z
ulubionych cytatów tej sztuki jest tekst, jakże prawdziwy, że "młodzież dzieli sie na dobrze wychowaną i ach tę dzisiejszą"


Tak, to są rzeczywiście cudne momenty programu! Albo dalej:

Cytuj:
Tato: - Właśnie i ty zostałaś młodzieżą. Muszę ci o czymś powiedzieć.

Dziewczyna: (ucieka) - Nie, nie, tata! NIE!!!!! Ty chcesz mi powiedzieć, skąd się biorą dzieci!!!


a potem cała scena z potańcówki :D

Cytuj:
Pamiętam jak wielkie wrażenie zrobiła na mnie Trąbka dla Gubernatora, chociaz podchodziłem sceptycznie do zamkniętej całości.
Największy sentyment jednak mam do pierwszego programu, który widziałem w telewizji i na...żywo w Cieszynie


Jakże ja Ci tego zazdroszczę! Niestety nie zdążyłam zobaczyć Potemów na żywo. Odkryłam ich kilka lat po rozwiązaniu. Ale gdy miałam jakieś 7-8 lat musiałam ich widzieć w telewizji, bo na lata utkwiła mi w pamięci fraza "takie brzydkie H20".

A "Różne takie story" też kocham, szczególnie piosenkę o wampirach :)

Cytuj:
"Rózne takie story" z Odyseuszem, melodramatem i ukochaną piosenką "Leci kretyn"


O tak, ja również uwielbiam ten kawałek!! W ogóle kiedyś, jak uczestniczyłam w Potemowych dyskusjach na Grono.net, zauważyłam, że wiele osób deprecjonuje piosenki Potemów - może dlatego, że niewiele osób ceni piosenki kabaretowe, traktując je bardziej jako niechciany "przerywnik" skeczy? Ja tam piosenki kabaretowe uwielbiam a już Potemów w szczególności. "Leci kretyn", "Calineczka", "Kaj uwięziony" (!!!!!!), "Piosenka aktorska", "Smutna piosenka"... Mam całą playlistę zrobioną ze śpiewanych Potemów :)

Cytuj:
Co do Hrabi, piszesz że ostatnio ich poziom spadł, ale wymień inny polski kabaret, który praktycznie co 9 miesięcy gra nowy program?


Nie, ja tego absolutnie nie podważam, tylko hmmm... jakoś mam wrażenie, że ostatnio dzieje się to wszystko kosztem jakości przygotowywanych programów. Nie wiem, czy widziałeś ostatni program i jak Ci się podobał, ale chyba humor nie poszedł w tę stronę, w którą mnie osobiście odpowiada... No i brakowało mi konceptu spinającego całość, jak to zawsze u Hrabich było - miałam wrażenie, że to luźny zbiór skeczy i nic więcej. Ale wcześniejsze, szczególnie Savoir Vivre - majstersztyk. Miał wyjść na DVD, ciekawe, czemu go nie ma?

Cytuj:
Zaprosiłem kogoś do dyskusji, może wieczorem sie pokaże :wink:


Jeśli to nie miał być Karol, który już w naszej dyskusji zawitał, to oczekuję z niecierpliwością!!

Hans80 napisał(a):
z dzisiejszej perspektywy muszę stwierdzić, że ten poziom jest nieosiągalny dla większości współczesnych kabaretów. A najpiękniejsze jest to, że nie ma w tym grama polityki oraz innych obecnie łatwych do wyśmiania tematów (bieżące wydarzenia, kler itp...). Absolutnie był to kabaret artystyczny, a nie prześmiewczy, a przez to ich programy po tych wszystkich latach nic nie tracą w odbiorze


Podpisuję się pod każdym zdaniem. Mam zresztą wrażenie, że przez te wszystkie lata humor się w naszym społeczeństwie nieco... zmienił? Wiele osób, którym pokazuję kabaret Potem, absolutnie ten typ dowcipu nie śmieszy. Zabawnie to jest, jak napisałeś, jechanie po polityce, śmieszne jest naśmiewanie się z babć biegających do kościoła, alkoholików spod monopolowego, dresów czy małżeństw, które sobie dogryzają. No i koniecznie musi być przekleństwo oraz nawiązanie do seksu, bo inaczej sala nie zaryczy. No i mina, strój, poza!!!! Normalnie "bez marszczenia nie ujedziesz". A humor u Potemów był delikatny, zupełnie inny - ale przez to bardziej uniwersalny. No i oni sami prezentowali wysoki poziom aktorstwa i nie tylko - który z dzisiejszych kabaretów może poszczycić się takim głosem jak M. Gancarz?

Helter-Skelter napisał(a):
Rita, słusznie porównała Potem do Beatlesów


Oj, kiedyś zrobiłam sobie całą listę takich analogii :D.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 4:56 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
Cytuj:
Tato: - Właśnie i ty zostałaś młodzieżą. Muszę ci o czymś powiedzieć.
Dziewczyna: (ucieka) - Nie, nie, tata! NIE!!!!! Ty chcesz mi powiedzieć, skąd się biorą dzieci!!!


Własnie przypomniałem sobie , że na weselach wykorzystuję często fragment tego skeczu, Przy oczepinach zapraszam wszystkich pięknych kawalerów,
jak nie ma pięknych zapraszam ...jakichkolwiek :D .

Cytuj:
O tak, ja również uwielbiam ten kawałek!! W ogóle kiedyś, jak uczestniczyłam w Potemowych dyskusjach na Grono.net, zauważyłam, że wiele osób deprecjonuje piosenki Potemów - może dlatego, że niewiele osób ceni piosenki kabaretowe, traktując je bardziej jako niechciany "przerywnik" skeczy? Ja tam piosenki kabaretowe uwielbiam a już Potemów w szczególności. "Leci kretyn", "Calineczka", "Kaj uwięziony" (!!!!!!), "Piosenka aktorska", "Smutna piosenka"... Mam całą playlistę zrobioną ze śpiewanych Potemów :)


Potem i Hrabi to jedne z nielicznych kabaretów( no może jeszcze tylko Zenek Laskowik) którzy piosenką potrafią zaciekawić
Wymieniłas równiez moje ulubione. Zabójcze są też podróbki disco polo w wykonaniu Kamola, jak on pieknie potrafi fałszować...mistrzostwo
Pamiętam również wersję piosenki "Nudzę się" na żywo z Cieszyna, cała sala była spłakana ze śmiechu, niezapomniane przeżycie


Cytuj:
Nie, ja tego absolutnie nie podważam, tylko hmmm... jakoś mam wrażenie, że ostatnio dzieje się to wszystko kosztem jakości przygotowywanych programów. Nie wiem, czy widziałeś ostatni program i jak Ci się podobał, ale chyba humor nie poszedł w tę stronę, w którą mnie osobiście odpowiada... No i brakowało mi konceptu spinającego całość, jak to zawsze u Hrabich było - miałam wrażenie, że to luźny zbiór skeczy i nic więcej. Ale wcześniejsze, szczególnie Savoir Vivre - majstersztyk.


Ostatni czyli "Tak, że o" ? Nie odniosłem takiego wrażenia, oni raczej nigdy nie schodza poniżej określonego poziomu.
Natomiast z Savoiru mistrzowski skecz z typami tancerzy, istny kiler. Czasem podrzucam linka znajomym , którzy niekoniecznie śledza kabarety i nie moga sie nadziwic, gdzie sie tacy uchowali

Z genialnych skeczy Potemów, przypomniał mi się jeszcze jeden "Kuszenie geniusza" i słynne ...miszczu, miszczu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 8:50 pm 
Offline
starszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 04, 2008 8:49 pm
Posty: 49
Miejscowość: Poznań
Ja też jestem fanem Potemów i Hrabi i udało mi się zaszczepić tę fascynację u moich dzieci. Często przerzucamy się cytatami z Potemów i bawi nas jak czasem w towarzystwie inni nie wiedzą co jest grane. Hrabi jest świetny, ale u Potemów uwielbiałem operowanie skrótem - zarówno w warstwie tekstowej jak i scenograficznej i rekwizytowej. Poza tym Potemy miały wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczególe, każdą pauzę, wejście i zejście ze sceny, zgranie głosów w piosenkach. Hrabi jest również pod tym względem perfekcyjny, ale dziś już nie robi to na mnie takiego wrażenia jak kiedyś na Potemach, niemniej jednak uważam, że Hrabi jest obecnie jednym z najlepszych kabaretów niepolitycznych z ambicjami do rozrywki na wyższym poziomie niż ogólnie przyjęty przez niestety większość rodzimych rozśmieszaczy. Zresztą relacje z gal kabaretowych aż nadto dobitnie pokazują z czego dziś śmieje się tzw. szeroki widz w Polsce - generalnie żałość.

_________________
There are places I'll remember...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 9:44 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
To jest już nas czwórka :) Ale fantastycznie!

Też chciałabym się poprzerzucać z kimś cytatami. Z mojego otoczenia jednakowoż nikt nie podziela mojej pasji na tyle, aby móc podjąć to wyzwanie. :)

Kiedyś na grupie dyskusyjnej na Gronie był cały temat, w którym historię budowało się z cytatów Potemów. Niestety wraz z Gronem obrócił się w niebyt.

A na innym forum zamieściłam listę ulubionych skeczy. Są to:

Dokąd zmierza narrator - po prostu ten skecz mnie rozwala na łopatki na czele ze swoim narratorem :)
O księciu srebrnym, co lgnął do ożenku - w gruncie rzeczy bardzo mądra życiowo opowieść
Miłość, muzyka i krokodyl - M. Gancarz jako Bogusław Kaczyński jest bezbłędny, a skrócenie "Halki" do tych kilkunastu wersów to mistrzostwo świata
Dama na wieży - jeden z rzadkich przypadków, gdy użycie przekleństwa ma sens
Sen młodzieżowy - to już mówiliśmy :)
Sekretarka króla - Feeeerdynandaaaa nieeeeeee maaaaaaa!
Kopciuszek - za królewicza :)
Indianie - w 1990 roku taki rodzaj humoru musiał być szokiem
Melodramat - wspaniałe operowanie skrótem, o którym wspominał Gregor
Antygona - za Kreona, "Bogowie Cię pokarzą" "A niech mnie pokazują" i za finał.

Ale tak naprawdę blisko podium są kolejne dziesiątki skeczy i piosenek: Szybki Makbet, Muchom NIE!, Einstein... długo by wymieniać :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 10:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Oj tych miłośników kabaretu Potem jest więcej. Z sentymentem wspominam Bajki dla potłuczonych, to chyba był mój pierwszy program który oglądałam. W domu z tatą rzucaliśmy cytatami i zwijaliśmy się ze śmiechu, niestety mama nie podzielała naszej pasji :)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 11:06 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Czy ktoś widział już program Hrabich zrealizowany wspólnie z kabaretem Jurki? Warto się wybrać?

Helter-Skelter, ponieważ jak sam przyznałeś masz pewne wtyki ;), to czy wiesz może, dlaczego do tej pory nie ukazała się płyta DVD z programem "Savoir Vivre"?

To mój ulubiony program, stąd bardzo się cieszyłam, gdy zrobiono realizację na potrzeby DVD po czym... słuch o tym zaginął :(

Chciałabym też, żeby jednak zdecydowali się wydać "Syf i Malarię", och, jakże ja uwielbiam ten program!!!!

PS A skecz na dziś to https://www.youtube.com/watch?v=_ypsDFsUVDw :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 5:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Za każdym razem gdy wracam do tego skeczu robi mi się banan z ust. Zresztą ja też często miewam taką "silną wolę" więc rozumiem rodaka.
„Silna wola" -- skecz kabaretu „Pirania" zrealizowany dla programu „Po osiemnastej" (reż. M. Fajbusiewicz) w czerwcu 1993 roku. W roli głównej Stefan Lipiec.
https://www.youtube.com/watch?v=Ocm-kWC-Evo


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Polski Kabaret
PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 8:49 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
Rita napisał(a):
Czy ktoś widział już program Hrabich zrealizowany wspólnie z kabaretem Jurki? Warto się wybrać?

Zdecydowanie polecam, widziałem nawet dwa razy. Jurki, to w pewnym sensie zielonogórskie pokłosie PoPotemowe. Ich estetyka humoru bardzo mi odpowiada.
W programie łączonym wypadają świetnie. Pozytywnie zaskakuje zwłaszcza , drugoplanowy zazwyczaj ...Marek Litwin(świetny głos)

Rita napisał(a):
Helter-Skelter, ponieważ jak sam przyznałeś masz pewne wtyki ;), to czy wiesz może, dlaczego do tej pory nie ukazała się płyta DVD z programem "Savoir Vivre"?

Jak tylko uda mi się wyjaśnić to u "żródła", napiszę :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY