Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 5:09 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Gru 24, 2005 10:59 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Jakie są wasze postanowienia noworoczne. Ja po raz pierwszy w życiu nie będę miał żadnych. Spytacie dlaczego... Otóż dzięki temu, że zeszłoroczne i jeszcze dawniejsze postanowienie noworoczne wprowadziłem sukcesywnie w tryb życia i nie mam już sobie co obiecywać... Czy są wśród was tacy, którzy mają tzw. "przechodnie postanowienia noworoczne", czyli czy są ludzie, którzy rok w rok postanawiają to samo?

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 25, 2005 7:28 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Gru 16, 2005 3:08 pm
Posty: 110
Miejscowość: Bydgoszcz
ja tez w tym roku nie robie postanowien, bo wiem, ze i tak ich nie dotrzymam. ;)
Jest za to pare rzeczy na ktorymi warto byloby poprawcowac zupelnie niezaleznie od nowego roku, m.in nadmierny cynizm, ktory przez znaczna wiekszosc populacji spotyka sie z absolutnym brakiem zrozumienia. Milo byloby tez ograniczyc przeklinanie - ale to akurat z moim furiackim temperamentem nie jest mozliwe.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 25, 2005 10:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Jest jedno postanowienie, które powtarzam sobie co roku i pod koniec każdego mam wrażenie, że nie zrobiłam żadnego kroku na przód w tym kierunku. Mianowicie co roku powtarzam sobie, żeby robić więcej dla innych ludzi i wszystkich stworzeń, żeby jakoś komuś lub czemuś bardziej pomóc, ale co roku mi to nie wychodzi.
Muszę popracować nad swoją nieżyczliwością i egoizmem :roll: :oops: :oops: :oops:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 28, 2005 7:59 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Ja mam dwa postanowienia. Pierwsze:

Muszę sie nauczyć normalnie rozmawiać z rodzicami...Ja nie wiem jak to się dzieje, ale każda nasza rozmowa kończy się kłótnią! Nie potrafię się kontrolować, po prostu pierwsze mówię a potem dopiero myślę :)

Drugie:

To wydaje się banalne, ale dla mnie stanowi poważny problem. Mianowicie: Muszę w końcu przestać jeść tyle słodyczy. Potrafię przepuścić na nie całe kieszonkowe...i wcale nie tyję, chociaż połykam tony cukierkow i batoników.

Wiem że to głupie co tu napisałam i pewnie myślicie, ze "ta to już naprawdę nie ma większych zmartwień", ale przynajmniej jestem z Wami szczera :D :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 5:11 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Jak tak sobie pomyślę, to nie mam żadnych postanowień.

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 1:38 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
1) zdać jak najlepiej maturę, dostać się na studia... (a będzie ciężko na ten kierunek na który chcę iść... :? )

2) znacznie ograniczyć wrażliwość...

3) być dalej wiernym wyznawanym przeze mnie poglądom i moim zasadom...

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 1:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Adam_S napisał(a):
1) zdać jak najlepiej maturę, dostać się na studia... (a będzie ciężko na ten kierunek na który chcę iść... :? )


A robiąc off-top`a tak niedyskretnie zapytam na jaki chcesz iść? (nie musisz odpowiadać jak nie chcesz :wink: )

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 3:09 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Na skandynawistykę... :)
Ten kierunek jest tylko na dwóch uczelniach w Polsce, z tego jedna (w Warszawie) prywatna - wiec cena tam powala... :?

Ja będę się próbował dostać na Uniwersytet Gdański... z tego co wiem są 34 miejsca na roku, a przykładowo w tym roku było ponad 400 podań... poza tym, jeśli bym się dostał, to czeka mnie przeprowadzka na drugi koniec Polski... Więc byłoby ciekawie :wink:

A jeśli nie dostanę się na UG, to nie mam pojęcia co będę robił... chyba załapię się gdzieś na filozofię :wink:

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 3:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Adam_S napisał(a):
Na skandynawistykę... :)
Ten kierunek jest tylko na dwóch uczelniach w Polsce, z tego jedna (w Warszawie) prywatna - wiec cena tam powala... :?

Ja będę się próbował dostać na Uniwersytet Gdański... z tego co wiem są 34 miejsca na roku, a przykładowo w tym roku było ponad 400 podań... poza tym, jeśli bym się dostał, to czeka mnie przeprowadzka na drugi koniec Polski... Więc byłoby ciekawie :wink:

A jeśli nie dostanę się na UG, to nie mam pojęcia co będę robił... chyba załapię się gdzieś na filozofię :wink:


Ciekawy kierunek, miałam kiedyś znajomą, która też tam próbowała zdawać (niestety nie udało jej się), ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo... zdała na prawo :wink: (pomijam jakie to kucie :wink: ale satysfakcję pewnie daje :wink: o ile się po aplikacji pracę w zawodzie znajdzie :wink: :P :wink: )
No to życzę powodzenia na maturze :wink: i obyś się dostał :D
Będziemy trzymać kciuki :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 4:04 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Gru 16, 2005 3:08 pm
Posty: 110
Miejscowość: Bydgoszcz
z wlasnego doswiadczenia, odradzam wszelkie lingwistyczne kierunki. Wszystko to, co slyszales o zyciu studenckim to bujda, jezeli decydujesz sie na takie studia - pochlaniaja ogromna ilosc czasu, wymagaja trzy razy wiecej wysilku niz kazde inne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 4:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Kams napisał(a):
z wlasnego doswiadczenia, odradzam wszelkie lingwistyczne kierunki. Wszystko to, co slyszales o zyciu studenckim to bujda, jezeli decydujesz sie na takie studia - pochlaniaja ogromna ilosc czasu, wymagaja trzy razy wiecej wysilku niz kazde inne.


Kams ma troche racji, moja koleżanka studiuje w Łodzi slawistykę i ciężkie jest w jej przypadku życie studenta. Praktycznie nie ma czasu nawet dla przyjaciół, mimo, że wcześniej było to nie do pomyslenia :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 6:56 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Problem w tym, że to jedyny kierunek studiów który by mnie naprawdę interesował... :( Wcześniej planowałem studiować informatykę, ale to jednak zdecydowanie odpada z powodu matematyki... :?
A Skandynawię bardzo lubię (szczególnie Norwegię), więc może nie będzie tak źle... :wink:

Poza tym - nie wiem jak jest na innych uniwersytetach, ale od studentów skandynawistyki na UG dowiedziałem się, że mniej więcej od 2-3 roku zaczyna się tam robić totalny luuuz... :wink:

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 7:21 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Adam_S napisał(a):
Problem w tym, że to jedyny kierunek studiów który by mnie naprawdę interesował... :( Wcześniej planowałem studiować informatykę, ale to jednak zdecydowanie odpada z powodu matematyki... :?
A Skandynawię bardzo lubię (szczególnie Norwegię), więc może nie będzie tak źle... :wink:

Poza tym - nie wiem jak jest na innych uniwersytetach, ale od studentów skandynawistyki na UG dowiedziałem się, że mniej więcej od 2-3 roku zaczyna się tam robić totalny luuuz... :wink:
Ja tam dostałbym się na każde studia :oops: Ale ja jestem człowiek wszechstronny interesuję się wszystkim. U mnie nie ma jakiegoś kierunku w którym dobrze bym się czuł. I w tym cały problem... Będę wybierał między reżyserką (10%), aktorską(20%) i medycyną(70%). Znając życie skończe medycynę, by miec tzw. poduszkę pod tyłek i zajmę się aktorstwem. Pamiętajcie Live is brutal and sometimes kopas w dupas. Cała sztuka polega na tym, by nie dac się temu życiu kopnąc.

PS. Będę trzymał kciuki za wszystkich, którzy zdają matury. A jak myślicie, jak wam poszły matury próbne?

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 7:28 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Kams napisał(a):
z wlasnego doswiadczenia, odradzam wszelkie lingwistyczne kierunki. Wszystko to, co slyszales o zyciu studenckim to bujda, jezeli decydujesz sie na takie studia - pochlaniaja ogromna ilosc czasu, wymagaja trzy razy wiecej wysilku niz kazde inne.


Ja również studiuję kierunek lingwistyczny i nie ukrywam, że - zwłaszcza na pierwszym roku - jest bardzo ciężko. Z tym, że wydaje mi się, że kryterium wyboru kierunku studiów powinno być raczej to, co się lubi i co chce się robić w życiu, a nie czas na imprezy i balangi. Dlatego uważam, Adamie, że dobrze robisz, decydując się na kierunek, który Cię interesuje - i trzymaj tak dalej :!:
A to osławione życie studenckie - przynajmniej w przypadku stolicy - to w 90% pijaństwo, techno/hiphop i jedna wielka komercha. Jak komuś odpowiada, OK. Mnie nie bardzo. Dziękuję.

PS Sama być może wybrałabym się na skandynawistykę - szwedzki już troszeczkę umiem - ale zbyt wielki domator jestem i dla mnie za daleko... :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 12:24 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Ktos cos wspominal o prawie (Michelle??) ... nudy straszne:), ja studiuje na wydziale prawa na UWr, i chociaz na administracji, to przedmioty mamy i tak szalenie podobne do prawnikow..moze nawet btroche mniej nudne(?)

Tak..zycie studenckie...podzielam zdanie (tak jak z Helpem;) Rity- we wroclawiu to tez jakies chodzenie na wielkie imprezki do klubow i picie, ktore to raczej mnie nie dotycza generalnie, moje zycie towarzyskie nie zmienilo sie w momencie przejscia LO-studia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 12:39 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
greg napisał(a):
Ktos cos wspominal o prawie (Michelle??) ... nudy straszne:), ja studiuje na wydziale prawa na UWr, i chociaz na administracji, to przedmioty mamy i tak szalenie podobne do prawnikow..moze nawet btroche mniej nudne(?)


Hahah ale się off-top zrobił :P :lol: Swoją drogą prawo nudne... hmm... ja bym powiedziała, że bardziej wyróżnia się właściwość - męczące :wink: w sumie to o każdym kierunku można byłoby powiedzieć coś negatywnego. Pomijam fakt, że od paru lat waham się pomiędzy mniej więcej 7 kierunkami studiów :wink: :lol:
Ech, szkoda, że w niczym się nie wyróżniam, przynajmniej wiedziałabym ku czemu w życiu zmierzać. A tak to dupa blada :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 2:02 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
Tak..zycie studenckie...podzielam zdanie (tak jak z Helpem;) Rity- we wroclawiu to tez jakies chodzenie na wielkie imprezki do klubow i picie, ktore to raczej mnie nie dotycza generalnie (...).


To witaj w klubie "outsiderów" :( .

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 3:33 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lis 14, 2005 3:56 am
Posty: 142
Miejscowość: Włodawa
Witam :D moje postanowienia nie będa jakieś zbyt ambitne...ale dla mnie to nawazniejsze....zaliczyc 3 rok studiów,pojechac do pracy na wakacje-by zarobic troche kasy,moze odbyc jakąs ciekawa praktykę...marzy mi sie MSZ...i oczywiscie powiększac moją beatlesówską kolekcję płyt .....o jakies ciekawe nieznane mi tytuły


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 11:36 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Rita napisał(a):
greg napisał(a):
Tak..zycie studenckie...podzielam zdanie (tak jak z Helpem;) Rity- we wroclawiu to tez jakies chodzenie na wielkie imprezki do klubow i picie, ktore to raczej mnie nie dotycza generalnie (...).


To witaj w klubie "outsiderów" :( .


A dlaczego to Cię smuci Rito? Przecież powinniście oboje być raczej dumni z siebie, że nie prowadzicie tego "osławionego" 'życia studenckiego'. :D
Lepiej przecież wyróżniać się czymś pozytywnym niż negatwynym. :wink:
:D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 4:15 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
Rita napisał(a):
greg napisał(a):
Tak..zycie studenckie...podzielam zdanie (tak jak z Helpem;) Rity- we wroclawiu to tez jakies chodzenie na wielkie imprezki do klubow i picie, ktore to raczej mnie nie dotycza generalnie (...).


To witaj w klubie "outsiderów" :( .


A dlaczego to Cię smuci Rito? Przecież powinniście oboje być raczej dumni z siebie, że nie prowadzicie tego "osławionego" 'życia studenckiego'. :D
Lepiej przecież wyróżniać się czymś pozytywnym niż negatwynym. :wink:
:D
DOKŁADNIE 8)

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY