Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 20, 2024 12:48 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 9:20 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Zbliżają się święta... powoli ogarnia mnie gorączka świątecznych zakupów. Najgorsze jest to, że brak mi pomysłu (tak dokładnie! nawet takiemu norkowi jak ja brakuje czasem jakiegoś POMYSŁA!). Mam do was pytanie co wy kupujecie swoim dziewczynom, mamom, ogólnie kobietom. Ja nie mam już pojęcia z czego mogą się one ucieszyć. Nie chciałbym, żeby prezenty były jakieś mało oryginalne. Mógłbym kupić coś zwariowanego, lecz takie CUŹ nie spodoba się im na pewno. Kupowałem już perfumy, bluzki, płyty, książki i zestaw do reanimacji i inne... Doszedłem do wniosku, że mężczyzną o wiele łatwiej coś kupić, a kobiety, a kobiety to niestety wyższa półka ewolucji (i mówi to mężczyzna ja się zabije). Doradźcie mi (to pytanie kieruje raczej do żeńskiej części naszego forum (z radosną twórczością) :lol: Wszelkie podpowiedzi będą mile widziane... Niechaj moc będzie z wami :P

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 1:42 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Maveric napisał(a):
a kobiety to niestety wyższa półka ewolucji (i mówi to mężczyzna ja się zabije).


Polecam na ten temat arcyciekawą książkę brytyjskiego naukowca Bryana Sykesa - nota bene, również mężyczyzny - "Przekleństwo Adama"("Adam's Curse"). :wink:

A wracając do tematu... :D

To ciekawe, co piszesz, bo mnie się zawsze zdawało, że to facetowi cholernie trudno jest cokolwiek kupić :shock: Przecież w sklepach aż roci się od tego, co można nam sprezentować
Cytuj:
perfumy, bluzki, płyty, książki i zestaw do reanimacji i inne...
plus biżuteria, ramki na zdjęcia, flakoniki, wazoniki i miliard innych tego typu "durnostojek" - byle gustownych :wink:. Moja propozycja: może jakaś ładna, na przykład ręcznie malowana filiżanka / kubek :?: To mój ostatni patent w zakresie polecania prezentów dla kobiet zdesperowanym przedstawicielom płci męskiej :wink:.

Powodzenia przy zakupach :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 01, 2005 12:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Dzięki :-) za podpowiedź :wink: . Wymyśliłem jednak coś bardziej oryginalnego i jestem pewien, że moim kobietom się to spodoba... Co to jest? A! To moja słodka tajemnica :D :D :D Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 01, 2005 5:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
oj nie ładnie:) prosisz o rade, a sam nie chcesz sie podzielic swym pomysłem:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 01, 2005 6:36 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
oj nie ładnie:) prosisz o rade, a sam nie chcesz sie podzielic swym pomysłem:)
może byś nawet nie chciał wiedzieć co to za pomysł! Widzę jednak, że męska częśc widowni tego forum ma podobny problem związany z kupnem prezentów. Każdy, by chciał, by jego prezent sprawił niej osobie dużo radości, był fajny, użyteczny oraz, by był pamiątką... Mojej dziewczynie dam dwa prezenty... pierwszy będzie to sztuka (trochę o niej) mojego kabaretu (mini teatru <-- ze mnie jest wpływowy człowiek, a jak?), będziemy ją może nawet wystawiać w Domu Kultury! Może kiedyś będziemy tak popularni jak Ani Mru Mru, choć w mojej dzielnicy i tak już jesteśmy trochę znani... :P :oops: Drugiego nie powiem (...). Moja mama otrzyma na pewno jakiś ciuszek. Zabiorę ją do jakiegoś sklepu i razem coś wybierzemy (cena nie gra roli - ponadto ja nie znam się na damskich ciuszkach). No i takie pomysły ma wasz zwariowany i do szpiku kości poważny Maveric. Może podsunąłem wam jakiś pomysł, co chłopaki... Dobra :wink: na razie

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY